Web Araçları

Adsense Alternatifi En İyi 8 Reklam Ağı 2019

Eğer bir bloğunuz varsa , kaliteli bir ziyaretçi kitleniz varsa ilk başvuracağınız yer muhtemelen Google Adsense’dir. Bilinen diğer reklam ağlarından daha yüksek kazanç sağlar. Google Adsense , dünya çapında kullanılan reklam ağıları arasında en yüksek pazar payına sahiptir , günlük bazda en çok kazandıran sistemdir. Çok kullanıldığı halde site sahipleri sürekli alternatifler aramaktadır bunun birçok nedeni vardır bunlar ;
Google Adsense tüm hesapları onaylamaz
Çok sıkı politikalar
Yanlış bir harekette hesabınız hemen banlanır
Geç ödeme
Düşük PPC oranı
Google adsense hesabı olmayanlar , banlananlar için en iyi 10 alternatifi sizin için derledik.

2008 de kurulan şireketin amacı reklam yayıncı ve reklamverenleri bulusturmak. Sitenizin istediginiz bölümünde reklam almak için yayıncı olarak başvuruyorsunuz. Reklam fiyat ve boyutlarını siz belirliyorsunuz. Google Adsense gibi bir reklam yayınlanmıyor, yani sizin içeriğinize bakmiyor. Reklamverenin istediği banner yada 250×250 resim sidebarinizda gozüküyor. İsterseniz 1000 gosterim başına fiyat belirleyebiliyorsunuz, yada bir ay sabit fiyat ile reklam alabiliyorsunuz.

2: Yahoo Bing Network / media.net

Yahoo! Bing Reklam Ağı kolay ve etkili bir reklam geliri elde etmek için web yayıncılarına imkan sağlar. Yayıncılar artık Yahoo! Bing Network sponsorlu bağlantılar ve reklam konuları kapsayan ilgili metin reklamlarını göstermek reklam birimleri oluşturmak ve özelleştirmek için Media.net platformu kullanabilir.

3: Infolinks

Sistem In-line metin içi reklamlar yayınlıyan bir yapıdadır (kelime üzerine maus ile gelindiğinde açılan reklamlar). Sistem bu tarz reklamlara izin veriyor. Türkçe dil desteği henüz yok ancak kısa zamanda Türkçe dil desteğide eklenecek. Sİstem Google Adsense ile karşılaştırıldığında düşük kazanç getirisi olduğu görülüyor.

4: Chitika

Chitika, tıklama başı kazandıran, Amerika merkezli bir reklam networküdür. Özellikle Adsense’den banlanan İngilizce siteler için harika bir alternatif reklam ağlarından birisidir. Reklam ağına Türkçe siteleri de kabul ediyor olsa da, çok tatmin edici kazançlar sağladığı söylenemez.

5: Tribal Fusion

Tribal Fusion çok iyi bir alternatif, popüler CPM Reklam ağlarından biridir. Onay almak zordur, ayda en az 50,000 sayfa önizlemesi olan siteler onaylanır, popüler bir siteniz , profesyonel site tasarımı ve düzenli trafiğiniz varsa o zaman burada bir hesap alabilirsiniz. Paypal ile ödemeler yapılır.

6: Clicksor

Yabancı içeriğe sahip siteleriniz için kullanabileceğiniz ve Adsense’ye hemen hemen en yakın reklam firması Clicksor’dur. Cliksor Popup , Splash veya banner yerleştirimi ile reklam yayını yapabileceğiniz ve Paypal üzeri Ödeme alabileceğiniz güvenilir reklam firmalarından birisidir.

7: Skimlinks

Skimlinks en iyi affiliate networklerinden biridir. Onay aldıktan sonra, networkteki ürünlere ayrı ayrı başvuru yapmanıza gerek yok. Her bir ürün linki için affiliate yani satış ortaklığı linki aramanıza da gerek yok. Skimlinks ile ürünün normal linkini sayfanıza yerleştirmeniz yeterli. Gerisini Skimlinks yapıyor ve linki sizin için affiliate linke çeviriyor.

8: BidVertiser

Bidvertiser, Adsense’den banlanan siteler için başka bir alternatif reklam ağıdır. Türkçe içerikler için de oldukça geniş bir reklam veren ağına sahiptir. Her ne kadar tık başı kazanç biraz düşük olsa da, düzenli gelir elde etmek için güzel bir alternatiftir.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top