Mobil

Android 10 Torrent Uygulaması ve Torrent İndirici Ücretsiz

Torrent’in telif hakları nedeniyle sıkıntıları olmasına rağmen, torrent uygulamalarını kullanmak için birçok meşru sebep vardır. Torrent ile genel dosya paylaşımı, Linux ISO dosyaları ve diğer pek çok şey yasal olarak paylaşılabilir. Bu yüzden mobil cihazlar için de bolca torrent uygulaması var. Android için en iyi torrent uygulamaları ve torrent indiricileri burada!

aTorrent
Fiyatı: Ücretsiz / $1,99

aTorrent daha basit torrent uygulamalarından biridir. Sadece indirme, depolama yerleri, harici SD kart desteği ve daha fazlası gibi Wi-Fi gibi temel özelliklerin çoğunu destekler. Ayrıca BitTorrent P2P, DHT, Gelişmiş DHT, torrent bağlantıları ve diğerleri gibi çeşitli protokolleri destekler. Materyal Tasarımı da güzel görünüyor. Bi ton özelliği yok, ama doğru olanlara sahip gibi görünüyor. Reklam görmeyi önemsemediğiniz sürece ücretsizdir. Tam pro sürümü 1,99 dolar.

BitTorrent ve µTorrent
Fiyatı: Ücretsiz / $2,99 – $3,99 (her biri)

BitTorrent ve µTorrent, aynı geliştiricinin iki torrent uygulamasıdır. Ancak, farklı davranırlar. Temel özellikler seti, bunlar arasında aynıdır. Bu, yalnızca indirme, depolama konumunuzu seçme ve tüm aynı protokolleri destekleyen Wi-Fi’yi içerir. Burada µTorrent temel, basit bir torrent uygulaması olarak durur. BitTorrent, bağımsız sanatçıların yasal müzik ve video torrentlerini tanıtarak devam ediyor. BitTorrent, müzik bulma ve torrent yapma konusunda da gayet iyi. µTorrent daha basit bir torrent uygulaması için daha iyidir. Her ikisi de reklam ile ücretsiz sürümleri var. µTorrent $3.99, BitTorrent $2.99.

Flud Torrent Downloader
Fiyatı: Ücretsiz / $1,49

Flud, tüm doğru nedenlerden dolayı daha güçlü torrent uygulamalarından biridir. Basit ve net bir arayüze sahiptir. Bu büyük torrentleri yönetmeyi kolaylaştırıyor. Ayrıca, uygulama çeşitli protokolleri, torrent bağlantıları, RSS desteği desteği, büyük dosyalar için destek ve hatta birkaç tema desteği vardır. Pro sürümü olmayan ücretsiz sürümü reklamları içerir. Bunun dışında, her iki versiyon da aynı şeyi yapıyor.

FrostWire
Fiyatı: Ücretsiz / $25,00’a kadar

FrostWire popüler bir torrent downloader. Bazı iyi temel özellikleri ile birlikte modern ve sade bir tasarıma sahiptir. Bu, .torrent dosyalarının yanı sıra torrent bağlantılarını da destekler. Diğer bazı özellikler arasında bir müzik çalar ve bir medya tarayıcısı bulunmaktadır. Onlar da kesinlikle vasat. Neyse ki, torrentleri indirdiği bölüm, gayet iyi çalışıyor. Bu açık kaynak kodludur ve reklamlar ile ücretsizdir. Gerekirse bunları kaldırmak için ödeme yapabilirsiniz. Bu uygulamadaki şikâyetlerin çoğu, torrent arayışının gerçekten büyük olmamasından kaynaklanıyor.

FuTorrent
Fiyatı: Ücretsiz / $4.49

FuTorrent, Android için yeni torrent indiricilerinden biridir ve aynı zamanda oldukça iyi. Uygulama en yaygın protokolleri destekler ve çeşitli indirme özelleştirmelerini içerir. Maksimum indirme ve yükleme hızları, maksimum aktif torrent sayısı ve diğer temel öğeleri ayarlayabilirsiniz. Bu bir torrent arayışına sahip, ama açıkçası çok iyi değil. Bununla ilgili her şey iyi olsa da ücretsiz sürümde reklamlar var. Pro sürümü reklamları kaldırır.

Torrnado
Fiyatı: Ücretsiz / $2.90

Torrnado biraz farklı bir uygulama. Torrentleri kendi başına indirmez. Bunun yerine, bilgisayarınıza bağlanır. Bu şekilde indirdiğiniz torrentleri görüyorsunuz. Bu, cihazınızdaki alanı ve gücü boşaltır, böylece bilgisayarınız yükü taşıyabilir. Çoğu masaüstü işletim sistemi için popüler bir çapraz platform torrent uygulaması olan İletim ile çalışır. Uygulama, torrentleri ekleyip kaldırmanıza, oturum istatistiklerini ve diğer yönetim özelliklerine bakmanıza olanak tanır. Ücretsiz sürüm bir deneme sürümüdür. Tam sürüm 2,90 dolar.

TorrDroid
Fiyat: Ücretsiz

TorrDroid, daha yeni torrent uygulamalarından biridir. Tüm temelleri doğru alır. Bu, .torrent dosyaları, torrent bağlantıları, çoğu protokoller, yalnızca Wi-Fi indirmeler ve daha fazlası için destek içerir. Aynı zamanda bir torrent arama özelliği. Ancak, çoğu gibi, ben yetersiz ve tutarsız. Tasarım basit ve kullanımı kolaydır.

Uygulama ayrıca reklamlarla da ücretsizdir. Tek endişemiz, reklamları kaldırmak için pro sürüm satın alma seçeneğinin olmaması. Aksi halde, iyi.

Transdrone
Fiyat: Ücretsiz

Transdrone, Torrnado gibi çalışıyor. Bilgisayarınız için bir torrent yönetimi uygulaması. Torrent kutunuzu veya ev sunucunuzu uzak bir konumdan yönetmenizi sağlar. Uygulama, torrentleri başlatabilir ve durdurabilir, torrentleri ekleyebilir, öncelikleri belirleyebilir, izleyicileri görüntüleyebilir ve daha fazlasını yapabilir. Arayüz, zevklerimiz için biraz eski bir tasarım. Ancak, uygulamanın işlevsel ve kararlı olmadığını iddia edemeyiz. Transdroid denilen bu uygulamanın başka bir sürümü var. Ancak, resmi web sitesinden sadece üçüncü taraf indirme olarak kullanılabilir. Yine de bu yeterli.

tTorrent
Fiyatı: Ücretsiz / $1,99

tTorrent en popüler torrent uygulamalarından biridir. Bir sürü özelliği vardır ve bu, temel özelliklerin çoğunu içerir. Torrentleri indirir, indirme ayarlarını değiştirmenizi sağlar ve torrent bağlantıları ve diğer protokolleri destekler. App bile Transdrone ve Transdroid desteği ile şifreleme ve bir web arayüzü var. UI modern ve basittir. Pro sürümü ortalamadan daha ucuzdur.

zetaTorrent
Fiyatı: Ücretsiz / $2.99

zetaTorrent en eşsiz torrent indirici uygulamalarından biridir. Ayrıca, reklam bloğu, geçmiş, sık kullanılanlar ve daha fazlası ile birlikte gelen bir web tarayıcısına sahiptir. Böylece, torrentleri tarayıp sonra da indirdiğiniz yer olmaya çalışır. Uygulama aynı zamanda torrent yönetimi, indirme ayarları, çoğu protokol RSS desteği ve hatta PC ile dosya arasında Wi-Fi dosya aktarımı sağlar. Kesinlikle basit değil. Hala uygun bir tarayıcının arama için en iyi olduğunu düşünüyoruz, ancak bu iyi bir all-in-one torrent deneyimi.

Android için en iyi torrent uygulamalarından veya torrent indiricilerinden herhangi birini kaçırdıysak, bunları yorumlarda bize bildirin!

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top