Mobil

Android 11 Çağrı Kaydedici Uygulama Reklamsız

Çağrı kayıt uygulamaları ile telefon görüşmelerinizi kaydedebilirsiniz. Yasal bir diyalogla ilgili önemli bilgileri saklayın veya bir reçete gibi talimat temelli ise çağrılarınızı önbelleğe alın. Aslında, birileri sizi xyz nedeni için telefonla tehdit ettiğinde de yararlı olabilir.

Günümüzde, bazı üreticiler Android cihazlarda yerleşik bir arama kayıt özelliği sunuyor. Bununla birlikte, işlevleri oldukça sınırlıdır. Bu nedenle, Android için en iyi arama kaydedici uygulamalarından bazılarının listesini daha iyi işlevlerle oluşturduk.

Android İçin En İyi Ücretsiz Çağrı Kaydedici Uygulamaları 2018

1. Cube Call Recorder ACR:

Cube Call Recorder, ücretsiz alabileceğiniz en hızlı büyüyen çağrı kayıt uygulamalarından biridir. Oldukça yeni olmasına rağmen, çok çeşitli cihaz desteği, mükemmel bir UI, çok sayıda işlev ve düzenli hata düzeltme güncellemeleri sayesinde büyük bir popülariteye sahiptir. Bunun yanı sıra Skype, Viber, IMO, LINE, Slack, WhatsApp, Hangouts ve Facebook gibi çok çeşitli sesli arama uygulamalarında da destek sunuyor. Temel özelliklerinden bazıları, her aramanın veya seçilen kişilerin otomatik arama kaydını, yürütme listesini, manuel kaydı, akıllı hoparlör anahtarlamayı ve uygulama içi oynatmayı içerir.

Cube Call ayrıca, bulut yedekleme, gizlilik modu, arama sonrası eylemi, pin kilidi ve ek ses formatları gibi üstün özelliklere sahip uygulamada birinci sınıf bir abonelik sunuyor. Premium versiyonu da reklamlardan kurtuluyor!

2. Call Recorder:

Play Store’da arama kaydedici uygulamalarını daha önce aradıysanız, belki de aynı ada sahip birçok uygulamaya rastlarsınız, örneğin “Call Recorder”. Ancak, hepsi aynı değil. Referans verdiğimiz kişi Green Apple Studio tarafından geliştirildi ve 4.6 / 5 gibi iyi bir not aldı. Bu uygulama otomatik olarak aramaları kaydetmenizi sağlar, kayıtları düzenleyin, bunları SD kartınızda mp3 dosyası olarak kaydedin, konuşmaları silin, siyah / beyaz liste çağrılarını yapın ve Dropbox, Skype, SMS, Google ve diğer platformlar aracılığıyla konuşmaları paylaşın. Bunun dışında, ogg, ar ve mpg gibi diğer formatlardaki dosyaları da destekler. Cube Call Recorder’a benzer, bu uygulama aynı zamanda ücretsiz versiyonu reklamlarla geliyor ve bir ek ücret karşılığında kaldırılıyor.

  • Call Recorder
  • Geliştirici: Green Apple Studio
  • Fiyat: Ücretsiz

3. Smart Auto Call Recorder:

TravelDiary, Smart Auto Call Recorder’ın yaratılması, otomatik olarak aramaları kaydetmenizi sağlar. ‘*’ ile işaretlenenler dışındaki eski ileti dizilerini silmek, klasördeki dosyaları senkronize etmek, güvenlik eklemek, dosyaları yürütmek veya silmek ve SMS, e-posta, Bluetooth ve benzeri platformlar aracılığıyla paylaşmak için bir ekran kilidi ayarlamak. Akıllı Otomatik Arama Kaydedici, mp4 ve 3gpp dahil olmak üzere bir dizi dosya formatını destekler. Bu uygulamanın tek dezavantajı, reklamlardan arınmış olmaması.

4. Call Recorder ACR:

Call Recorder ACR, NLL tarafından geliştirilen ücretsiz bir uygulama. Otomatik silme, çoklu seçim, manuel kayıt, cihazlar arasında kayıt aktarma, İngilizce ücretsiz transkripsiyon hizmeti, Gmail, Google Drive, OneDrive, Dropbox, WebDAV, FTP, E-posta gibi platformlarda bulut yükleme desteği gibi özelliklerin bir lejyonuyla birlikte gelir. Bu mp3, m4a, ogg, wav, amr, 3gp, mp4 ve flac gibi birden fazla dosya formatlarını destekler. Ne yazık ki, belirli Android akıllı telefonlar çağrı kaydı için optimize edilmemiştir ve bu nedenle düzgün çalışmayabilir.

5. All Call Recorder:

Android Labs’dan All Call Recorder, basit bir uygulamadır, ancak işi bitiren bir uygulamadır. Telefonunuzdan gelen ve giden aramaları kaydetmeye yardımcı olur ve bunları 3gp dosya formatında kaydeder. Konuşmaların bölümlerini e-posta, bulut depolama, Bluetooth ve SMS ile bile paylaşabilirsiniz. Kullanıcıların kayıtlı dosyaları bulma konusunda sorunları olduğu bir ortak şikayetin istisnası ile oldukça iyi bir arayüze sahiptir. Diğer çağrı kaydedici uygulamaları gibi, All Call Recorder de reklamlarla gelir ve reklamsız bir deneyim elde etmek istiyorsanız bir uygulama içi satın alma işlemi yapmanız gerekir.

6. Auto Call Recorder:

Dünya genelinde 3.5 milyondan fazla üyenin aktif kullanıcı tabanına sahip tir. Auto Call Recorder, uygulama içi satın alımlar sunan reklam destekli bir uygulamadır. Gelen / giden çağrılarınızı her iki taraftan kaydeder, dahili gerçek zamanlı arayan kimliği, şifre koruması, çevrimdışı çalışır, birçok farklı dili destekler, 3gpp ve mpeg4 gibi dosya formatlarını destekler ve telefonunuzda çok az yer kaplar. Auto Call Recorder’ın en iyi kısmı, kristal netliğinde ses kalitesidir. Uygulama, konuşmaları oynatmanıza, paylaşmanıza, yedeklemenize ve silmenize olanak tanır.

7. Super Call Recorder:

MeiHillMan tarafından geliştirildi, Super Call Recorder, ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz verimli bir otomatik çağrı kaydedici uygulaması olarak çalışır. Bununla birlikte, uygulama daha gelişmiş bir kullanıcı deneyimi için uygulama içi satın almalar sunmuştur. Hem 2.1 hem de üzerinde çalışan herhangi bir Android cihaz kullanarak, hem alıcı hem de iletişimin alıcı tarafını kaydedebilirsiniz.
Kaydedilen ses kalitesi oldukça iyi ve kayıtları SD kartınıza aktarabilir veya e-posta, Whatsapp ve diğer çeşitli platformları kullanarak paylaşabilirsiniz. Bu uygulama mp3 dosyası formatını desteklediğini unutmayın.

8. RMC: Android Call Recorder:

RMC: Android Call Recorder, dağınık olmayan bir UI ile oldukça basit bir uygulama. Gelen veya giden aramalarınızı otomatik veya manuel modda kaydetmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca, arama gözden geçirme, otomatik silme, 4 basamaklı şifre, uygulamayı gizleme seçeneği, bildirimi gizleme gibi diğer özellikleri de sunar. “Bilinen numara” ve “bilinmeyen numara” gibi filtrelere göre otomatik dosya filtreleme, Dropbox / Google Drive’a otomatik yükleme ve arka plan oynatma. RMC mp3, amr, mp4, 3gp ve wav dosya formatlarını destekler.

9. Phone Call Recorder

Reklam destekli bir uygulama olsa da Phone Call Recorder, bilinmeyen / istenmeyen numaralardan gelen istenmeyen aramaları engellemenize olanak tanıyan sınırsız telefon çağrılarını kaydetmede oldukça verimli bir şekilde çalışır, kayıtlarınızı korur, böylece yalnızca onlara erişebilirsiniz, kolay ve hızlı başvuru için çağrıları favori olarak işaretleyin ve bunları çeşitli platformlar aracılığıyla paylaşın. Bu uygulama 3gp, amr, mp3 ve mpeg4 dahil olmak üzere birçok formatı destekler. Kişisel deneyimime göre, TPhone Call Recorder, burada listelenen tüm uygulamalar arasında en hızlı arayüzlerden birine sahiptir. “Call Recorder” kadar popüler olmayabilir ancak dikkatinizi kesinlikle hak ediyor.

10. Note Call Recorder:

Note Call Recorder nispeten net bir ses kalitesi de dahil olmak üzere birçok özellik ile dolu inanılmaz derecede kolay kullanımlı bir uygulamadır. Viber, Whatsapp, Skype ve Facebook Messenger (Android 4.3+) gibi platformlarda kullanıcıların yanı sıra VoIP sesli çağrıları kaydetmelerini sağlar. Ayrıca, arama yapmak, notlar eklemek / düzenlemek, kayıtları paylaşmak, arayan kimliğini kullanmak ve dahili müzik çalar ile kayıtlı dosyaları oynatmak istediğiniz telefon numaralarını da seçebilirsiniz. Ayrıca, bu uygulama arama engelleme özelliği sunar, böylece istenmeyen aramalardan kurtulursunuz. Kaydedilen dosyaların minimum yer kaplayabilmek için sıkıştırılacağını unutmayın.

11. Automatic Call Recorder for Me:

Automatic Call Recorder for Me’nin bir ürünü, daha önce bahsedilen “Otomatik Çağrı Kaydedici” ye benzer olsa da, farklı bir kullanıcı arayüzü ile tamamen farklı bir uygulama. Manuel ve otomatik kayıt, kayıtlar için PIN kodu koruması, otomatik sıralama, hoparlör veya telefon kulaklığı aracılığıyla oynatma ve çeşitli ortamlar üzerinden paylaşma seçeneği sunar. Ayrıca, yüksek öncelikli olanlar için favorilere çağrı ekleyebilir ve hızlı başvuru için arama çubuğuna bir sayı girebilirsiniz.

Sonuç
Bu çağrı kaydedici uygulamalarının hepsinde ortak bir sorun var. Ve bu, bazen, özellikle Bluetooth kulaklık veya kulaklık kullanıyorsanız, görüşmenin arayan tarafını kaydetmezler. Bu, arama Wi-Fi bağlantınız kullanılarak Whatsapp, Skype, IMO ve Viber gibi uygulamalar üzerinden yapılmışsa da gerçekleşebilir. Bununla birlikte, birkaç uygulama bu platformları destekliyor. Eğer konuşma kaydedilirse, sesin çok net olmadığını fark edebilirsiniz.

Akılda tutulması gereken başka bir şey cihaz uyumluluğudır. Bu uygulamaların birçoğu sınırlı sayıda cihazı ve işletim sistemini desteklemektedir, bu nedenle bir uygulamayı yüklemeden önce her şeyi kontrol etmek en iyisidir.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top