Mobil

Android için 10 Dosya Yönetici Uygulaması

Dosya yöneticisi uygulamaları, cihazınızdaki en önemli uygulamalar arasında yer alır. Bunlarla dosyalarınıza göz atabilir, indirdiğiniz dosyaları bulabilir, depolama alanınızı yönetebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Herkes dosya organizasyonu konusunda çok bilgili değil ancak herkesin bir dosya tarayıcısına ihtiyacı var. İşte Android için en iyi dosya gezgini ve dosya yöneticisi uygulamaları.

Amaze Dosya Yöneticisi
Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Amaze Dosya Yöneticisi, karşılaştırmalı olarak daha yeni bir uygulama ve oldukça iyi. Açık kaynak kodlu ve sadece hafif bir dosya taraması yapması gerekenler için daha hafif bir deneyim olarak odaklanıyor. Materyal Tasarımı, SMB dosya paylaşımı, uygulamaları, kök gezginini ve daha fazlasını kaldırmak için yerleşik bir uygulama yöneticisi içerir. Geliştirmeyi finanse etmenize yardımcı olmak istiyorsanız, isteğe bağlı uygulama içi satın alımlarla indirmek ve kullanmak ücretsizdir.

ASUS Dosya Yöneticisi
Fiyat: Ücretsiz

Bir OEM üreticisinin bir uygulama oluşturduğunu her gün görmüyoruz ama ASUS’un Dosya Yöneticisi aslında gerçekten çok iyi. Çoğu cihazla uyumludur, hatta ASUS olmayanlar. Ayrıca, LAN ve SMB desteği, bulut depolama desteği, çeşitli dosya türleri için destek, arşivleme desteği ve daha fazlası ile temiz ve basit bir arayüz elde edersiniz. İçinde hiç yokken ücretsiz uygulama satın alımları ve basit bir dosya tarayıcısı için harika bir deneyim sağlar. Tek olumsuz kısım hakkında kök erişim eksikliği. Bazı reklamlar da var.

ES Dosya Gezgini Pro
Fiyatı: 2,99 ABD doları

ES File Explorer, çoğu Android kullanıcısının bildiği ve bir dosya tarayıcısından isteyebileceğiniz tüm özelliklere sahip bir uygulama. Uygulamanın ücretsiz sürümü, çok yetenekli. Ancak bir miktar bloatware var. Neyse ki, uygulamanın pro sürümünde bu özelliklere sahip değil. ES ile gidecekseniz pro sürümü edinin. Aksi takdirde farklı bir şey deneyin.

File Manager
Fiyat: Ücretsiz

File Manager aslında oldukça iyidir. Çok fazla bloat eklemeden en iyi özelliklerden birini sunan yeni bir dosya yöneticisi uygulaması. Temel dosya yönetimi özelliklerini bulut depolama özellikleri, NAS desteği ve daha pek çok şeyle birlikte alacaksınız. Hatta yüklü uygulamalarınıza, müziklere göz atabilirsiniz. Belki de en iyi bölüm, uygulamanın uygulama içi satın alımlar içermediği ve (bu yazı yazıldığı sırada) reklamsız olduğu. Diğerlerinden daha az popüler olmasına rağmen burada.

MK Explorer
Fiyat: Ücretsiz / $4.99’dan başlıyor

MK Explorer başka bir yeni dosya yöneticisi seçeneğidir. Çok fazla yeteneğe sahip olmayan basit bir seçenek. Gerçekten sadece basit bir şey istiyorsanız, bu çok tercih edilir. Materyal Tasarım arayüzü, temel dosya yönetimi özellikleri (kopyala, yapıştır, sil, Lollipop 5.0+ için SD Kart desteği) ve root erişimi. Ayrıca 20 dil desteği var ve bir metin editörü, galeri ve müzik çalar. Bulut depolama veya ağ depolama desteği gibi bir şeye sahip değil, ancak bunun için gerçekten bir şey değil. İyi ve ucuz bir seçenek.

Explorer / Root Explorer
Fiyatı: Ücretsiz / $3,99

Root Explorer uzun bir süredir root kullanıcıların favorisi olmuştur. En modern görünen uygulama değil, sık güncellemeler alıyor. Bu güncellemeler daha yeni bir arayüz, daha fazla özellik ve stabilite getiriyor.

Solid Explorer
Fiyatı: Ücretsiz deneme / $1,99

Solid Explorer popülaritesini artırıyor ve nedenini görmek kolay. Materyal Tasarımı, bulut desteği, root erişimi, FTP, SFTP, WebDav özellikleri, SMB ve CIFS desteği, arşiv ve sıkıştırma desteği, Chromecast desteği ve hatta mevcut tema seçenekleri vardır. Bu, bir dosya yöneticisi uygulamasının, şişirilmiş olarak kabul edilmeden önce içerebileceği özelliklerin mutlak üst sınırıdır. Birkaç hafta boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. Bundan sonra 1,99 dolar. Bu ciddi anlamda gerçekten çok iyi.

Tetra Filer
Fiyat: Ücretsiz / 0,99 ABD doları

Tetra Filer, hızlı ve hafif bir deneyime odaklanan bir dosya yöneticisidir. Çok fazla özelliği yok, ancak sıkıştırma, dosya yönetimi ve daha fazlası gibi temel bilgileri destekliyor. Daha hızlı erişim (örneğin: indirme klasörünüz) için SD kartınızın parçalarını işaretleyebilir ve birkaç farklı görünüm seçeneğinden birini seçebilirsiniz. Ücretli sürümde ayrıca temalar, gizli dosyaları gösterme yeteneği vardır ve yer işaretlerindeki sınırlamaları kaldırır. Temel, ama oldukça iyi.

Total Commander
Fiyat: Ücretsiz

Total Commander, daha güçlü ve yüksek puan alan dosya yöneticisi uygulamalarından biridir. Ağ depolama desteği, bulut depolama desteği, eklenti desteği, yer imleri ve dahil edilen metin düzenleyici gibi diğer araçlar da dahil olmak üzere, isteyebileceğiniz hemen hemen tüm özelliklere sahiptir. Bu hızlıca birçok kişinin favorisi haline geliyor, tasarım, bazılarının istediği kadar güncel olmasa bile. Yine de, uygulama içi satın alma ve reklamsız olarak tamamen ücretsizdir.

X-Plore Dosya Yöneticisi
Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

X-Plore Dosya Yöneticisi, listedeki daha benzersiz seçeneklerden biridir. Bu, iki bölmeli bir uygulamadır. Bu, neredeyse her zaman iki pencereyi yöneteceğiniz anlamına gelir. Klasörler arasında kopyala-yapıştır yapıyorsanız veya dosyaları hızlı bir şekilde taşımanız gerektiğinde bu tür bir durumdur. Ayrıca çeşitli dosya türleri, bulut depolama alanı desteği, ağ depolama (FTP, SMB, DLNA / UPnP), yerleşik bir hex editörü, kök desteği ve diğer birçok özellikile birlikte gelir. Tek dezavantajı, 1995 yılında yapılmış gibi gözükmesi. Görünüşe bakma, seni kandırmasına izin verme. Bu uygulama ciddi derecede iyidir.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top