Mobil

Android için 10 Ofis Uygulaması Reklamsız Ücretsiz

Ofis uygulamaları uzun yıllardır önemli bir verimlilik merkezi olmuştur. Belgeleri hazırlamak, elektronik tablolar ve sunumlar oluşturmak ve neler olup bittiğini takip etmek gibi çeşitli amaçlar için kullanıyoruz. İşte Android için mevcut en iyi ofis uygulamaları!

Chrome Uzaktan Masaüstü

Fiyat: Ücretsiz
Chrome Uzaktan Masaüstü uygulaması, bilgisayarınıza uzaktan erişmenize ve bilgisayarınızı telefonunuzdan kullanmanıza izin verir.
Muhtemelen tabletler ve Bluetooth klavyesi gibi şeyler ile en iyi şekilde çalışır, ancak Android cihazınızdan ofis uygulamalarınıza erişebilir, potansiyel olarak bir ofis paketine olan ihtiyacı kaldırabilirsiniz. Kullanımı tamamen ücretsizdir.

Docs to Go Free Office Suite

Fiyatı: Ücretsiz / $14.99’a Kadar
Docs to Go Free Office Suite, uzunca bir süredir bulunan eski bir uygulamadır. Ancak, hala yeni özellikler ve güncellemeler alıyor. Word, excell tablo düzenleme ve sunum düzenleme gibi temel bilgilere sahiptir. Bu şeyleri çok fazla kurulum yapmadan yapmanıza izin veren mükemmel bir uygulama. Ücretli sürüm, şifre kilitli dosyaların kilidini açar, bulut depolama alanlarına (ve yükleme) kaydeder ve masaüstünüzle dosya senkronizasyonu yapar. Her durumda mükemmel değil, ancak daha sağlam ofis uygulamalarından biri.

Google Drive

Fiyat: Ücretsiz / aylık $1,99 – $99,99 arası
Google Drive, okuyucularımız ve daha pek çoğu arasında favori. PDF Viewer, Google Dokümanlar, Google E-Tablolar, Google Slaytlar ve elbette Google Drive gibi bir dizi ofis uygulamasına sahiptir. Gerçekten sadece dosyalarınızı görüntüleyebileceğiniz veya yenilerini yapabileceğiniz bir bulut depolama uygulaması. Google Drive’ınızdaki herhangi bir belgeyi, uygun uygulama ile otomatik olarak açar. Google Drive alanınızı genişletmeniz gerekmedikçe tamamen ücretsizdir. Çoğu insan için iyi bir hepsi bir arada çözüm.

Microsoft Office

Fiyat: Ücretsiz / aylık $6,99 veya $9,99 abonelik
Microsoft, ofis uygulamalarını mobil cihazlara yaymanın zamanını geldi. Anında en iyilerden biri oldular. Microsoft Word, Excel ve PowerPoint’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İşlevlerinin çoğu bir ücret ödemeden kullanılabilir. Dosyaları açıp kaydedebilir, düzenleme araçlarının çoğunu kullanabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Bu dosyalar OneDrive ile masaüstünüze senkronize edilebilir. Bazı ek özelliklerin kilidini açacak bir Office 365 aboneliği alabilirsiniz. Ancak, temeller için gerekli değildir.

OfficeSuite

Fiyatı: Ücretsiz / $19.99 – $29.99
OfficeSuite birçok insan için uzun zamandır favori. App ilk günlerinden bu yana çok değişti. Şu anda geliştiriciler, paketi Google Drive’a veya Microsoft OneDrive’a daha yakın bir yere dönüştürüyor gibi görünüyor. Bu sayede ofis ortamının üstünde bir bulut depolama çözümü var. Temel özelliklerin çoğu ücretsiz sürümde mevcuttur. Ücretli sürüm, PDF taramaya, Microsoft ile uyumlu bir font paketine, bir yazım denetleyicisine ve ek belge desteğine izin verir. Bu, en iyi ofis uygulamalarından biridir. Aynı zamanda en pahalı olanıdır.

Polaris Office

Fiyat: Ücretsiz / aylık $3,99 – $5,99
Polaris Office, OfficeSuite çok benzer. Eskiden iyi bir ofis uygulamasıydı. Uygulama artık basit veya küçük değil. Not alma, belge arama, şifrelenmiş dosyalar ve çeşitli biçimler için destek ile birlikte temelleri içeren bir çok özelliği vardır. Bu PDF ve Microsoft belgelerini içerir. Ücretsiz versiyon edinilebilir. Ayrıca aylık $3.99 ve $5.99 abonelik alabilirsiniz. Bu, ekstra bulut depolama ile birlikte üçten fazla cihazda kullanma yeteneği gibi ek özellikler sağlar. Abonelik modelleri çok iyi değil, ancak ücretsiz sürüm hala iyi ve halen daha iyi ofis uygulamalarından biri.

Quip

Fiyat: Ücretsiz
Quip, listedeki yeni ofis uygulamalarından biridir. Aynı zamanda birkaç ücretsiz olanlardan biri. Küçük ama iyi bir özellik kümesi vardır. Bu, diğer insanlarla belgeler üzerinde işbirliği yapma yeteneğini içerir. Belgeleri düzenlerken insanlarla konuşmak için kullanabileceğiniz bir sohbet biçiminde gelir. Ayrıca e-tablolar için bir destek alacaksınız, çapraz cihaz senkronizasyonu, çevrimdışı destek ve çeşitli dışa aktarma seçenekleri. Ayrıca bulut depolama desteği var. Quip, diğer ofis uygulamaları kadar eski değil, ancak bunların çoğundan daha iyi.

SmartOffice

Fiyat: Ücretsiz
SmartOffice 2, nadir ücretsiz ofis uygulamalarından bir diğeri. Uygulama önce ücretli çıkış yaptı. Ancak, bir noktada, ücretsiz olmasına izin vermeye karar verdiler. Word, excell ve sunular için destek de dahil olmak üzere, beklediğiniz gibi tüm temel özelliklerle birlikte gelir. Ayrıca 2013 ve sonrası Microsoft Office belgeleri için destek ile birlikte geliyor. PDF dosyalarını, bazı görüntü dosyalarını ve WMF ve EMF dosya türlerini görüntülemek (ve kaydetmek) için de kullanabilirsiniz. Arayüz temiz ve basit. Çok fazla detaya ihtiyacı olmayanlar için iyi bir seçenek.

Softmaker Office

Fiyatı: Ücretsiz / $3.99 – $5.49
Softmaker’ın çok sayıda ofis uygulaması var. Bu ücretsiz ofis uygulamaları paketini içerir. Ayrıca ücretli ofis uygulamaları da vardır. İkisi de oldukça iyi. Süitte üç uygulama var. Word, excell ve sunumlar için olan TextMaker, PlanMaker ve Presentations dahil. Çoğunun aksine, uygulamalar tamamen ücretsizdir. Özellikleri arasında PDF desteği, TrueType ve OpenType fontlar ve (çoğu) Microsoft dosya türleri için destek bulunmaktadır. Uygulamaların ücretli sürümlerini ayrı olarak satın almanız gerekir. Artı tarafta, sadece ihtiyacınız olanı satın alabilirsiniz. Olumsuz tarafta, her üç uygulama da 15 dolara mal oluyor.

WPS Office ve PDF

Fiyat: Ücretsiz / yıllık $29.99
WPS Ofisi bir zamanlar Kingsoft Office olarak bilinirdi. Ad değişikliğine rağmen, Android’deki en popüler ofis uygulamalarından biri olmaya devam ediyor. Bazı özellikleri arasında PDF’leri görüntüleme ve dönüştürme, temel şeyleri (belgeler, elektronik tablolar, sunumlar) ve daha fazlasını içerir. Ayrıca, kablosuz yazdırma desteği, Microsoft dosya türleri için destek ve 46 dil desteği de bulunmaktadır. WPS en iyi ücretsiz ofis uygulamaları arasında yer alır. Ancak, şimdi yılda 29.99 Dolarlık bir abonelik ücreti alıyor.
Aboneliklerin hayranı değiliz, ancak en azından çoğundan daha ucuz.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top