Mobil

Android İçin 10 Ücretsiz Sesli Arama Uygulaması

Gerçek arazi telefonlarını kullanma çağının hepsi sona ermiştir. Kolay erişilebilen İnternet ve daha ucuz akıllı telefonlar arasında, bu kabloyu iyi kesmek kolaydır. Hala bir uçak plan veya WiFi gibi bir veri bağlantısı bulmanız gerekecek, ancak aksi halde bu listedeki her uygulama ücretsiz görüşme yapmanızı sağlar. İşte Android için en iyi ücretsiz arama uygulamaları!

Facebook Messenger

Fiyat: Ücretsiz

Facebook uygulamaları genellikle oldukça hantal. Bunlar yavaş ve batarya düşmanı. Ancak, neredeyse herkes Facebook kullanıyor. Bu yüzden bu oldukça iyi bir seçenektir. Facebook Messenger, Facebook’un bağımsız mesajlaşma uygulamasıdır. Ücretsiz mesajlaşma, ücretsiz aramalar ile ücretsiz görüntülü sohbetler sunar.

Google Duo

Fiyat: Ücretsiz

Google Duo bir görüntülü sohbet uygulamasıdır. Ayrıca kullanımı daha kolay ücretsiz çağrı uygulamalarından biridir. Sadece indirin, açın, telefon numaranızı girin ve ücretsiz görüntülü görüşme yapmaya başlayabilirsiniz. Tek dezavantajı, diğer kişinin de Google Duo’yu kullanmak zorunda olması. Ancak, iyi haber, Google Duo’nun ücretsiz ve çok platformlu olmasıdır. Bu en azından iOS ve Android’de çalıştığı anlamına gelir. Sadece görüntülü görüşmeler yapar, ancak iyi kalitededir ve istediğiniz kadar çoğunu yapabilirsiniz. Yakın tarihli bir güncelleme, kullanıcıların gerekirse sesli arama yapmasını sağlar.

GrooVeIP

Fiyatı: Ücretsiz / $6,99

GrooVeIP ücretsiz aramalar için iyi bir uygulamadır. Size diğer kişilere verebileceğiniz gerçek bir ABD telefon numarası verecektir. Servis, hem çağrıları hem de metinleri destekler. Yine de bedava kısım biraz sıkıntılı. Ücretsiz olarak kredi kazanabilirsiniz. Bununla birlikte, teklifleri tamamlamanız ve reklam videolarını izleyebilmeniz gerekir. Bu biraz sıkıcı ama kesinlikle işe yarıyor. Tabii ki, onlar da kredi satın alma seçeneğine sahipler. Servis, aylık kullanım için ücretsiz krediler verecektir. Böylece sınırlı ücretsiz aramalar için harika bir uygulama.

Hangouts

Fiyat: Ücretsiz

Hangouts, mesajlaşma uygulamalarında Google’ın şu anki şampiyonudur. Ayrıca bir ton özellik ile geliyor. Hangouts’u kullandıkları sürece sesli arama, görüntülü görüşme yapabilir ve ücretsiz herkese mesaj gönderebilirsiniz.
Hücre planı dakikalarınızı kullanmadan, ABD ve Kanada numaralarının çoğunu ücretsiz aramanızı sağlayan Hangouts Dialer uygulamasını da indirebilirsiniz. Ücretsiz görüşme isteyen insanlar için güçlü bir kombinasyon. Hizmet için kayıt ücretsizdir. Tek ihtiyacınız olan bir Google hesabı.

Skype

Fiyat: Ücretsiz

Skype, buradaki en popüler ücretsiz arama uygulamalarından biridir. En büyük özelliği, cep telefonlarında, bilgisayarlarda, tabletlerde ve diğer birçok bilgisayarda kullanılabilmesidir. Skype kullanan diğer kişilere kısa mesaj, sesli arama ve görüntülü görüşme yapabilirsiniz.
Gerçek telefon numaralarını aramak istiyorsanız kredi almak zorunda kalacaksınız. Yine de Skype hesaplarıyla birlikte çok sayıda insan var. Bu aramaları ücretsiz yapmak zor olmamalı.

Signal Private Messenger

Fiyat: Ücretsiz

Signal Private Messenger, güvenliğe odaklanan ve giderek daha popüler olan bir hizmettir. Açık kaynak ve gönderdiği her şeyi şifreler. Bu sesli aramaları, metin mesajlarını ve aradaki her şeyi içerir. Ücretsiz aramalar ve metin mesajları göndermeyi destekler.
Diğer insanlar da Signal Private Messenger kullanıyor olmalı. En azından şimdilik her şey tamamen ücretsiz. Bu, ücretsiz görüşme yapmak isteyenler için güvenli bir yoldur.

Slack

Fiyat: Ücretsiz

Slack ile biraz uzağız. Ancak, uygulama Slack kullanan diğer insanlara ücretsiz çağrı yapar. Hem büyük hem de küçük ölçekli işletmeleri hedefleyen, giderek popülerleşen bir sohbet hizmetidir. Metin kanalları oluşturabilir, kişileri tek tek mesajlandırabilir ve bir ton diğer uygulamalarla entegrasyon sağlanabilir. Ayrıca çapraz platform ve arama yapmak için yeterince kolaydır. Şimdilik, Slack kullanmak tamamen ücretsizdir.

TextNow

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

TextNow ücretsiz yazılı mesaj ve ücretsiz aramalar sunan bir uygulama. Diğer insanlara verebileceğiniz kendi özel telefon numaranızı alacaksınız. ABD ve Kanada’daki kişileri ücretsiz olarak arayabilirsiniz. Ancak, Uluslararası numaralar aramak için ödeme yapmanız gerekecek. ABD dışında yaşıyorsanız, bu harika bir uygulama değil, ama orada yaşıyorsanız, tam olarak aradığınız şey budur.
Her şey reklamlar tarafından finanse edilir. Bir plan için ücret ödemek bunları kaldırır. Bu şu anda ücretsiz görüşme yapmak için en iyi uygulama.

Viber Messenger

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Viber temel olarak bir VoIP hizmeti olarak başlattı. O zamandan beri metin sohbetleri, sesli sohbetler sunan tam teşekküllü bir hizmete döndü ve hatta görüntülü sohbetler. Viber kullanan herkesi ücretsiz olarak arayabilirsiniz. Skype gibi, Viber kullanmayan insanlar için telefon numaralarını aramak istiyorsanız küçük bir ücret var. Ayrıca bir ton diğer özelliklerle birlikte geliyor. Bazıları, gizli mesajlaşma gibi, yararlı olabilir.

WhatsApp

Fiyat: Ücretsiz

Sonuncusu saygıdeğer bir seçenek olan WhatsApp. Sadece metin tabanlı bir platform olarak başladı, ancak ücretsiz aramalar ve ücretsiz görüntülü sohbetler ekleyerek yavaş yavaş gelişti. Çoğu gibi, WhatsApp kullanan başka bir kişiyle bağlantı kurarsanız, ücretsiz arama özelliğini kullanabilirsiniz. Var olan en popüler sohbet uygulamalarından biri olduğundan, diğer insanlara ulaşmak için çok iyi bir seçenek. Çok büyük, güçlü ve gerçekten iyi çalışıyor. Ayrıca, deneyimi daha iyi hale getirmeye yardımcı olan çeşitli başka özelliklere de sahiptir.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top