Mobil

Android için 10 Uygulama Kilitleyici

Uygulama kilitleyiciler (Applock) belki de güvenlik uygulamalarının en eskileridir. İşleyiş şekli, diğer uygulamalarınızı meraklı gözlerden gizlenmesidir. Bu şekilde, Facebook, galeri uygulaması veya bankacılık uygulamanıza erişen biri hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. İki güvenlik katmanı sağlamak için kilit ekranı kilidi ile eşleştirildiğinde en iyi şekilde çalışırlar.

Hangileri almaya değer? Android için en iyi uygulamalarla size yardımcı olacağız! Bunun, güvenlik için her şeyden önce bir çözüm olmadığını belirtmek önemlidir. Çocuklar ya da meraklı arkadaşlar için iyidir. Bu çalınan telefonlar gibi şeyler için çok az gerçek güvenlik sağlar. Kilit ekranı kullanmaya devam etmenizi önemle tavsiye ederiz.

Applock
Fiyat: Ücretsiz / İsteğe Bağlı Bağış

DoMobile Lab tarafından yapılan Applock kesinlikle en iyi uygulama kilitleyici uygulamalardan biridir. Uygulama belirli uygulamaları kilitleme gibi temel görevleri yapabilir. Belirli görselleri ve videoları da kilitleyebilir. Ayrıca, kaldırma koruması, parmak izi desteği içerir ve hatta gelen aramalar, uygulamaları kaldırma ve Bluetooth gibi çeşitli sistem işlevlerini kilitleyebilirsiniz. Uygulamayı indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Premium özellikleri, reklamları etkinleştirerek veya premium sürüm için bir bağış yoluyla ödeme yaparak açabilirsiniz. Bu güçlü bir uygulama ve bizim favorilerimizden biri.

AppLock (IvyMobile tarafından)
Fiyat: Ücretsiz

AppLock, Android’deki daha iyi uygulamalardan biridir. Gördüğünüz gibi, telefonunuzdaki herhangi bir uygulamayı kilitleyebilir.
Ayrıca fotoğraf ve videoları kilitleme özelliğine de sahiptir. Uygulama, görünmez bir desen kilidinin yanı sıra rastgele bir klavyeye de sahiptir. Ayrıca, uygulamayı, kilitleme sıklığını ve daha fazlasını gizleyebilmeniz için simgeyi değiştirebilme, tema oluşturma özelliğini de alacaksınız. Şifreyi doğru yazmamış kişilerin fotoğrafını bile çeker. İndirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir.

AppLock – Parmak İzi Kilidi
Fiyat: Ücretsiz

AppLock – Parmak İzi Kilidini aslında Cheetah Mobile (Clean Master yapımcıları) tarafından yapılan bir uygulama. Uygulamalarının çoğundan farklı olarak, bu, reklamlar, bir antivirüs, destekleyici özellikler veya herhangi bir saçmalık içermez. Sadece uygulamaları kilitlemek için parmak izi tarayıcınızı kullanmanıza izin veren basit bir applock. Ayrıca, telefonunuzun kilidini açmaya çalışan kişinin fotoğrafını çeken bir özellik içerir. Uygulama, WiFi, Bluetooth, gelen aramaları, kaldırmaları, ayarlarınızı ve daha fazlasını kilitleyebilir.
Indirmek ve kontrol etmek tamamen ücretsiz. Ancak, yeterli zaman verildiğinde, bir saldırgan bunu atlatabilir. Çocuklar veya arkadaşlar için iyidir, ancak telefonunuz çalınırsa çalışmayabilir.

App Locker
Fiyat: Ücretsiz

App Locker oldukça iyi çalışan basitçe adlandırılmış bir uygulamadır. Telefonunuzda varsa, kilidin açılması ve parmak izi açma işlevini destekler. Uygulamalarınızı ve ayarlarınızı güvende tutmak, ayrıca resimler ve videolar üzerinde çalışmak gibi temel bilgileri kapsar. Bu da Materyal Tasarım ilkelerini oldukça iyi takip ediyor. Güzel görünüyor ve zevkinize uyacak şeyleri değiştirmek için temalar var.
Geliştiriciler bazı Huawei ve Xiaomi cihazlarında çalışmayabileceği konusunda uyarıyorlar. Ayrıca, hırsızlar bu yeterli zamanı atlayabilir. Bu akılda tutulması gereken bir şey!

App Lock: Parmak İzi Parolası
Fiyat: Ücretsiz / 0,99 ABD doları

App Lock: Fingerprint Password, basit ve temiz görünümlü bir applock. Hemen hemen her uygulamayı kilitleyebilir ve kilidini açmak için bir PIN, desen veya parmak izi kullanabilirsiniz. Uygulama ayrıca ondan fazla dili destekler, çeşitli ayarlara sahiptir ve hatta indirdiğiniz yeni uygulamaları proaktif olarak korumak için ayarlanabilir. Bunun yanı sıra, Android’de daha basit uygulama kilitleyicilerden biridir. Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz ancak tüm özellikleri almak için pro sürümünü almanız gerekecek.

Norton Uygulama Kilidi
Fiyat: Ücretsiz

Norton antivirüs uygulamaları söz konusu olduğunda büyük bir isim. Sonuçta, aynı zamanda ücretsiz bir uygulama kilidi uygulaması sağlar. Kilit sistemi olarak dört haneli bir PIN, şifre veya desen kullanır. Ayrıca uygulamaların yanında fotoğrafları destekler. Uygulama ayrıca hangi uygulamaların kilitlenmesi gerektiğini bilmenizi sağlayan bir öneri listesi ile birlikte gelir. Bu daha fazla yaklaşma yaklaşımı isteyenler için harika bir araçtır. Çoğu gibi, aynı zamanda telefonunuza girmeye çalışan birinin fotoğrafını çeker. Gözcü zekice ise baypas edilebilir, ama yine de daha sağlam aplikasyonlardan biri.

Perfect App Lock
Fiyatı: Ücretsiz / $2.84

Perfect App Lock, burada daha iyi uygulama kilitleyicilerden biridir. WiFi, Bluetooth ve diğer geçişleri kilitleme desteği de dahil olmak üzere temel özellikleri içerir. Geçmek için oldukça sinir bozucu. Sahte hataları ve diğer her türlü mesajı atar. Bu, insanların bir applock dışında farklı bir konu olduğunu düşünmelerini sağlar. Ücretsiz ve ücretli sürümler aynı özellikleri sunar. Tek fark, ücretli sürümün reklam içermemesidir. Her tarafta sağlam bir seçenek.

Smart AppLock
Fiyat: Ücretsiz

Smart AppLock başka iyi ücretsiz uygulama kilitleyici seçeneği. Tüm bunları saklamak için ayarlarınızı, geçişlerinizi ve telefon uygulamanızı (telefon günlükleri için) içeren uygulamalarınızı ve fotoğraflarınızı kilitler. Kendini kilit ekranı olarak gizler. Bu şekilde insanlar tekrar orada olduklarını düşünüyorlar. Bununla birlikte, yeniden başlatıldığında, başlatma uyarılarında, gecikmeli uygulama kilitlemesinde otomatik başlatma sağlar ve Samsung cihazları için parmak izi tarayıcı özelliklerine sahiptir. Reklamlar tarafından desteklenen ücretsiz bir seçenektir. Tek dezavantajı, birisi orada olduğunu anladığında oldukça kolay kaldırılmasıdır.

Smart Launcher 5
Fiyat: Ücretsiz / $6.99’dan başlıyor

Smart Launcher 5, bazı iyi güvenlik özelliklerine sahip yeni bir başlatıcıdır. Uygulama, ortam teması, uyarlanabilir simgeler, uygulama sıralama, jestler, kısayol tuşları ve daha fazlası gibi başlatıcı özelliklerine sahiptir. Daha niş özelliklerinden biri bir applock. Başlatıcı, başkalarının görmesini istemediğiniz uygulamaları gizler. Ayrıca, eğer onları bulurlarsa, uygulamalar daha sonra bir PIN ile korunur. Parmak izi okuyucu desteğini görmeyi çok isterdik, ancak bu uygulamada yerleşik bir applock’a sahip bir başlatıcı ve bu alanda çok nadiren var. Neyse ki, bu nadir de olsa bir başlatıcı ve bir uygulama kilidi olarak oldukça iyi.

SpSoft AppLock
Fiyatı: Ücretsiz / $4,99

SpSoft AppLock applocks için iyi bir seçenektir. Parola, desen ve parmak izi açma özelliklerine sahiptir. Parmak izi tarayıcıları için iyi haber. Birçokları gibi, uygulamalarınıza girmeye ve başarısız olmaya çalışan kişilerin bir selfiesini çeker. Ayrıca bir sürü eğlenceli küçük ekstralar var. Deseninizin kilidini geleneksel 3×3 yerine 18×18’e kadar bir ızgarada gösterebilirsiniz. Ayrıca isterseniz kilit yerine bir hata mesajı gösterecektir. Uygulama, isterseniz belirli uygulamaları kullanırken ekranınızı bile açık tutacaktır. 30’dan fazla dili destekleyen iyi bir seçenektir.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top