Oyunlar

Android için En İyi Basketbol Oyunları 2018

Basketball Battle
Fiyat: Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Basketball Battle, iyi bir arcade tarzı basketbol oyunlarından biridir. Bir sahada iki oyuncuya sahip bir PvP oyunu. Amaç, zaman dolmadan önce rakibi dışlamaktır. Kontroller gerçekten basit ve grafikler herkesi etkilemeyecek tarzda. Ancak, oyun iyi bir tempo ve eğlenceli bir seçenek. Sadece daha büyük telefonlarda veya tabletlerde tavsiye etsek de, bölünmüş ekran çok oyunculuğunu da destekliyor. Bu bir freemium oyun ve çok iyi değil. Yine de her şey ortalamanın üstünde.

Basket Manager franchise
Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Basket Manager bir dizi basketbol simülasyon oyunudur. Profesyonel bir basketbol takımının kontrolünü elinize alırsınız. Ardından yetenek geliştirmeli, oyunları taklit etmeli ve şampiyonluğu kazanmalısın. Bu, birkaç tuşa dokunarak basit bir kontrol panelinden yapılır. Burada pek bir eylem yok, ama oldukça iyi bir oyun.

Bouncy Basketball
Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Bouncy Basketball başka bir arcade basketbol oyunu. Oyunlar özelleştirilebilir. Her biri 90 saniyeye kadar dört dönem oynayabilirsiniz. Bu, oyunun altı dakikadan uzun sürmeyeceği anlamına gelir. Diğer bazı oyun özellikleri; basit kontroller, tekrarlar, çeşitli kilitlenebilir karakterler, karakter özelleştirme ve daha fazlasını içerir. Oyun da tamamen ücretsizdir, ancak reklam var.

Dude Perfect 2
Fiyat: Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Dude Perfect, dünyadaki yoğun spor hassasiyeti videoları ile ünlüdür. Oyun çok farklı değil. Zor bir oyun değil, ama zaman öldürmek için biraz eğlenceli. Diğer oyun özelliklerinden bazıları zorluklar, kilitlenebilir karakterler ve daha fazlasını içerir. Klasik anlamda bir basketbol maçı değil, ama bu oyunda sadece basket atıyorsunuz.

Ketchapp basketbol oyunları
Fiyat: Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Ketchapp birkaç arcade tarzı basketbol oyunlarına sahiptir. Herbiri çok iyi oyunlar değil ama bir bütün olarak koleksiyon oldukça iyi. Bazı oyunlar Dunk Shot, Dunk Line ve Ketchapp Basketball içerir. Oynamak için uzun sürmeyen çok basit oyunlar. Bu listedeki oyunların çoğuyla karşılaştırıldığında grafikleri basit. Mekanikler ortalamadan da daha basittir. Bu oyunlar vakit geçirmek için iyidir, ancak karmaşıklık eksikliği bir süre sonra sıkıcı olur. Ayrıca, bu oyunların ücretsiz sürümlerinde tonlarca reklam var.

ESPN Fantasy Sports
Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

ESPN Fantasy Sports, internetteki en büyük fantezi basketbol platformlarından biridir. Arkadaşlarla oynayabilir, yabancılarla rastgele liglere katılabilir ve oyuncular gibi fantezi basketbol oyunlarını yapabilir ya da serbest oyuncu seçebilirsin. Uygulama, dizilişinizi düzenlemenize, oyuncuları ekleyip bırakmanıza, ekibinizi özelleştirmenize olanak tanır. Birkaç hata var ve ekibinizi her seferinde bir bilgisayarda kontrol etmenizi ve uygulamanın işini yaptığından emin olmanızı öneririz.

NBA Jam
Fiyatı: Ücretli

NBA Jam, muhtemelen favori mobil basketbol oyunumuzdur. Daha hafif kurallarla ikiye iki basketbol oynarsınız. Oyun ayrıca donanım denetleyicisi desteği, Android TV desteği, yerel ve çevrimiçi çok oyunculu destek, bir kampanya modu ve daha fazlasını içerir. Temel olarak 1990’ların arcade oyununun kusursuz bir versiyonu. Ayrıca, EA’nın bunu güncellemeye devam etmesini umuyoruz.

NBA Live Mobile
Fiyat: Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

NBA Live Mobile, mobilde resmi NBA oyunu. Mükemmel grafikler, iyi kontroller ve her NBA takımı ve oyuncusunu içerir. Ayrıca çevrimiçi çok oyunculu, çeşitli oyun modları, canlı etkinlikler ve daha fazlası. Oyun güncellemeleri bazı şeyleri kaldırabilir.

Street Basketball Association
Fiyat: Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Street Basketball Association başka bir sokak tarzı basketbol oyunudur. Ayrıca daha iyi ya da daha kötüsü için bir freemium oyunu. Oyun, çevrimiçi ve yerel multiplayer, hızlı oyun modu, lig oyunları, özel etkinlikler ve bir eğitim modu gibi çeşitli oyun modlarını içerir. Mekaniği basittir. Oldukça basit kurallarla yarım sahada oynuyorsun. Aynı zamanda çeşitli zorluk seviyelerini içerir.

Yahoo Fantasy Sports
Fiyat: Reklam İçeriyor

Yahoo, ESPN’nin fantezi spor alanındaki en büyük rakibi. Tüm büyük (Amerikan) sporları destekler. Taslağınızı gerçekleştirebilir, sıralamanızı değiştirebilir, ticaret yapabilir, ücretsiz aracılar alabilir ve görevlilerinizi uygulama ile ayarlayabilirsiniz. Ayrıca sohbet ve diğer yöneticiler ile iletişim için entegre bir sohbet içerir. Bu ve ESPN Fantasy Sports uygulaması fantezi basketbol için en iyi ücretsiz seçenekler. Ayrıca, uygulama zaman zaman tutarsız olabileceğinden, listeleri bir bilgisayarda kontrol etmenizi de öneririz.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top