Mobil

Android için PDF Uygulamaları 2019 Ücretsiz Reklamsız

En çok kullandığınız PDF’lere her yerden erişin. Adobe, Foxit, Gaaiho ve diğer uzman PDF geliştiricileri, artık masaüstünde göreceğiniz aynı tür ek açıklama ve paylaşım seçenekleriyle çok yetenekli PDF görüntüleyici uygulamaları sunuyor. Ayrıca birçoğu tamamen ücretsizdir. En iyi 5 PDF görüntüleyicisini seçmek için okumaya devam edin.

Adobe’nin PDF’si, belge formatlarının kabul edilen kralıdır ve basit metin notlarından çok sayfalı raporlara veya gömülü ses ve video ile tamamlanmış, profesyonel olarak yerleştirilmiş bir kitaba kadar her şeyi paylaşmanın harika bir yoludur.

Google’ın kendi PDF Görüntüleyicisi, bir Android cihazında PDF’leri açmak için basit ve standart bir yol sunar. Fakat uzun yükleme süreleri ve neredeyse toplam özellik eksikliği bir alternatif aramanıza neden olabilir.

Bunun için en iyi ücretsiz PDF editörlerini listeledik.

1. Xodo PDF Reader

Bu PDF uygulaması ile temel bilgilerin ötesine geçin. Çok yönlü PDF belgeleri düzenleyin ve not ekleyin.

Xodo PDF Reader, özellikleri ile yetersiz uygulamalar arasından sıyrılıyor. İsmine rağmen uygulama sadece PDF okuma ile ilgili değildir: fotoğraflarınızdan veya Office belgelerinizden fotoğraf makineniz üzerinden de yeni PDF’ler oluşturabilirsiniz. PDF formlarını doldurabilir, kaydedebilir ve gönderebilir veya metni vurgulayabilir ve ek açıklamaları ekleyebilirsiniz. Belgenizde Xodo’nun connect servisi aracılığıyla başkalarıyla işbirliği yapmak bile mümkündür (kayıt gerektirmez).

Destekleyici özellikler arasında Dropbox, Google Drive ve OneDrive ile akıllı entegrasyon bulunmaktadır. Bu yalnızca belgeleri buluttan içe aktarmanın kolay bir yolunu sunmakla kalmaz: Xodo ayrıca düzenlemelerinizi kaynak dosya ile otomatik olarak senkronize edebilir ve her zaman en son sürüme sahip olmasını sağlar.

Xodo’nun başka bir ekstrasıda Dosya Yöneticisi. Küçük resim önizlemeleri ve Son Kullanılan Dosyalar listesi, ihtiyacınız olan belgelere hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar ve istediğiniz belgeleri özgürce yeniden adlandırabilir, kopyalayabilir, taşıyabilir veya silebilirsiniz.

Yüksek yakınlaştırma faktörleri, sayfa kırpma ve tam ekran modu, içeriğe odaklanmanıza yardımcı olur.
Gece Modu, daha karanlık ortamlarda rahat okuma ve çok yönlü arama araçlarını sağlar ve içerik tablosu desteği, dosyanın önemli alanlarına açılmayı sağlar.

2. Foxit PDF Reader & Converter

PDF’lerinizi okuyun, not ekleyin ve paylaşın. Hızlı ve açık görüntüleyici PDF formlarını doldurun ve verileri içe/dışa aktarın. Kolay belge paylaşımı yapın. Foxit PDF Reader & Converter, Google Play’de kaydedilen bir milyondan fazla yüklemeyle ve 4,5 yıldız derecelendirmesi ile popüler bir PDF uygulamasıdır.

Foxit’in başarısını anlamak kolay. PDF’ler hızlı açılır, yönlendirmeyi kolaylıkla kontrol edebilirsiniz, metin sığacak şekilde sığdırır ve parlaklığı değiştirebilir ve her durumda rahat okuma yapmak için arka planı değiştirebilirsiniz.

Metnin vurgulanmasına yardımcı olmak, sayfada not veya çizim eklemeye yardımcı olmak için basit ek açıklama araçları mevcuttur ve Foxit’in Bağlantılı teknolojisi, yorumları ve değişiklikleri başkalarıyla gerçek zamanlı olarak paylaşmaya olanak tanır.
Form işleme, formları doldurma ve kaydetme, verilerini alma ve verme ve formları HTTP, FTP ve e-posta ile gönderme seçenekleri ile önemli bir artıdır.

Foxit’in temel işlevselliği ücretsiz olsa da, daha fazla sayıda gelişmiş özellik sadece abone olduğunuzda (PDF’leri dönüştürmek, dosyaları birleştirmek, parola koruması, dijital sertifikalar) kullanılabilir. Bu hiç de sürpriz değil, ancak bütçeniz varsa, bazı PC tabanlı PDF editörlerinin bu görevlerin çoğunu ücretsiz olarak gerçekleştirebileceğini unutmayın.

3. Adobe Acrobat Reader

Hiçbir zorluk veya problem yok, sadece işini yapıyor. Mükemmel belge uyumluluğu, güvenilir form doldurma, ücretsiz uygulama yoluyla taranmış belgelere erişme gibi özellikleri vardır.

Adobe’nin Acrobat Reader’ı, PDF görüntüleme uygulamalarının en iyisi değildir, ancak çoğu durumda yeterli işlevsellik sağlar. Mükemmel belge uyumluluğu, görülmesi gerektiği gibi en karmaşık PDF’leri bile görebilmeniz gerektiği anlamına gelir.

Web’den bir PDF açın veya başka bir uygulamadan bir dokümanı paylaşın ve Acrobat Reader bunu basit bir görüntüleyicide hızla görüntüler. Dokümanın etrafında gezinebilir, yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapabilir veya basit aramaları kullanabilirsiniz.

Gelişmiş özellikler arasında form doldurma ve imzalama bulunur ve dosyalara açıklama ekleyebilir, metni vurgulayabilir, ayrıca PDF yorumları ekleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Uygulama, diğer birçok Adobe hizmetleri ve ürünleri ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bunlardan bazıları ücretsiz Adobe hesabına kaydolduğunuzda 2 GB bulut depolama alanı ve cihazınızı PDF tarayıcısı olarak kullanma olanağı sağlayan OCR tarafından desteklenen Adobe Scan uygulaması. OCR ile her şeyi aranabilir, düzenlenebilir PDF’lere dönüştürün.

4. Gaaiho PDF Reader

Deneyimli bir geliştiriciden güzel bir PDF görüntüleyici. Rahat okuma ortamı, dosyaları herhangi bir WebDAV sunucusuyla paylaşın. Uygulamanın tek sıkıntısı çok sık güncellenmiyor.

Gaaiho PDF Reader, Adobe, Foxit ve diğer büyük uygulamalar gibi fazla ilgi görmez, ancak Gaaiho’nun PDF yazılım geliştirme konusundaki 20 yıllık tecrübesi ile kesinlikle daha yakından bakmaya değer. Ana görüntüleme motoru belgeleri hızla açar ve yorumları okumak, eklemek ve yönetmek veya ekleri kontrol etmek için rahat ve esnek bir ortam sağlar.

Yer imlerini eklemek ve düzenlemek için kullanılabilecek hızlı seçenekler, herhangi bir belgenin önemli alanlarını işaretlemenizi ve daha sonra bunlara hızlı bir şekilde geri dönmenizi sağlar. Temel açıklama araçları, metni vurgulama veya çizgiler çizme, oklar ve çeşitli basit şekiller içerir.

Gaaiho PDF Reader ‘sadece’, Dropbox aracılığıyla bulut dosyalarına erişmek için doğrudan destek sunar, ancak diğer WebDAV sunucularını ekleme yeteneği, başka yerlerde bulamayacağınız bir esneklik düzeyi sağlar.

5. ezPDF Reader

Kore’den düşük maliyetli, hızlı ve arkadaşça bir PDF okuyucu. Multimedya desteği, desteklenen ePubs Formu hesaplamalarını açılabilir. EzPDF Reader popüler bir ücretli PDF görüntüleyicisidir.

Şirket ezPDF’yi, kısmen, ses, animasyonlu GIF’ler, sıkıştırılmış PNG’ler ve belgeye gömülü video dosyalarını (cihazınızla uyumlu olduklarını varsayarak) çalabilen bir ‘multimedya PDF görüntüleyici’ olarak satıyor. İyi tasarlanmış bir arayüz bunu yapıyor.

Görüntüleyici, çift sayfalık görünüm ve animasyonlu bir sayfa çevirme efekti ile başlayan bazı alışılmadık dokunuşlara sahiptir.

EzPDF’nin form işleme özellikleri, form hesaplamalarını yönetmenin yanı sıra formu doldurma, imzalama ve e-posta yoluyla gönderme desteği içerir.

Çok sayıda metin seçim özelliği vardır. Bir kelime, deyim veya paragraf seçin ve panoya kopyalayabilirsiniz,
PDF içinde arama yapın veya Google üzerinden genel bir web araması yapın, metni diğer uygulamalara gönderin, sesli olarak okuyun, metni vurgulayın, altını çizin, hatta ücretsiz ColorDict uygulamasıyla entegrasyon yoluyla yazımını kontrol edin.

Tabii ki, küçük resim navigasyonu, yer imi desteği, çoklu yakınlaştırma seçenekleri, kırpma, döndürme ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm standart PDF okuma özellikleri vardır.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top