Mobil

Android için Ses Yükseltme Uygulamaları 2019

Android akıllı telefonlarda ses kalitesini artırmak için bazı ses yükseltici uygulamalar var. Android telefonlarda sesi artırmaya çalışan en iyi uygulamalardan bazılarını bu yazıda paylaşıyoruz.

Günümüzde, tüm android akıllı telefonlar, yüksek kaliteli hoparlörlerle mükemmel ses kalitesine sahiptir. Bazıları içinse, bu durum geçerli değildir ve cihazlar büyük ses düzeyleriyle gelmez veya cihazlarının ses kalitesi zamanla düşebilir. Ama yine de, müzik dinlemek için ya da yüksek sesle bir şeyler duymak için bazı alternatifleriniz var.

Not: Zil sesinizi veya bildirimlerinizi duymakta sorun yaşıyorsanız, bu uygulamalar yardımcı olabilir, ancak bu sorunlar için kalıcı bir düzeltme yolunada gidebilirsiniz.

Android İçin En İyi 10 Ses Artırma (Booster) Uygulaması

1. Volume Booster Sound Equalizer

Fiyat: Ücretsiz

Volume Booster Sound Equalizer, MixIT Studio tarafından geliştirilen Android için en iyi ses yükselticilerinden biridir. Bu uygulama zarif sarı renk dostu kullanıcı arabirimi ile birlikte geliyor. Bu uygulama sık sık güncelleniyor ve ayrıca küçük boyutta geliyor ama yine de birçok özelliği barındırıyor. Sadece tek bir tıklama ile, ses kalitesini artırabilmenin yanı sıra, ses seviyesini artırabilirsiniz. Hem hoparlör hem de kulaklık için ses seviyesini artırabilir. Ayrıca Android akıllı telefonunuzdaki uygulama başına sesi özelleştirebilirsiniz.

2. Speaker Booster

Fiyat: Ücretsiz

Speaker Booster Android için ücretsiz ses güçlendirici uygulamalar biridir. Bu uygulama benzersiz, minimalist ve basit bir kullanıcı arayüzü ile birlikte geliyor. Uygulama diğer ses yükseltici android uygulamaları farklı çalışır. Ekolayzırlarını etkin algoritmalarını kullanarak artırır ve böylece artırılmış ses hissi verir. Cihaz hoparlörüne zarar vermeden kullanmak için güvenlidir.

3. Volume Booster GOODEV

Fiyat: Ücretsiz

Bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz. Çok basit bir uygulama ve bazı sınırlamalara sahip olsa da ücretsiz. Android sürüm 4.4 üstü cihazlar için iyi çalışır.

4. Sound Booster

Fiyat: Ücretsiz

Sound Booster, animasyonlu ve değişik kullanıcı arayüzü ile android için en iyi ses yükseltici uygulaması. Bu uygulamayı kullanarak ses düzeyini %50’ye kadar artırılabilir, ancak cihazdan cihaza farklılık gösterebilir.
Bu uygulama sadece ses seviyesini yükseltmeye odaklanmakla kalmaz, aynı zamanda doğal ses hissi vermek için düşük hacimli sorunları da giderir. Tek dezavantajı, bu uygulama agresif miktarda reklam ile geliyor ve bazı kullanıcılar uygulamaları kapattıktan sonra bile pop-up reklamlar hakkında şikayet ediyor. Ancak bu uygulamayı denemeye değer.

5. Volume Booster Sound Equalizer

Fiyat: Ücretsiz

Bu uygulama iyi bir uygulama olmasına rağmen MixIT Studio tarafından Volume Booster Sound Equalizer’a benzer bir verrsiyon gibi görünüyor. Bu uygulama,%30 – %40’a kadar bir ses yükselteme özelliğine sahip olduğunu iddia ediyor.

Bu uygulama sadece ses seviyesini artırmaz, aynı zamanda ses kalitesini de artırır.

6. Super Volume Boost

Fiyat: Ücretsiz

Bu uygulamanın %30-40 oranında sesi artırdığı iddia ediliyor. Kullanımı çok basit, küçük, ücretsiz bir uygulama. Filmler, şarkılar, sesli kitaplar vb. için çok yararlıdır.

7. Ultimate Volume Booster

Fiyat: Ücretsiz

Bu uygulama, şimdiye kadar gördüğüm en popüler ses yükseltici uygulamalardan biridir. Testlerde ses seviyesinde %20’den fazla artış olduğu iddia ediliyor. Hem telefon hoparlörlerini hem de kulaklıkları destekliyor ve aynı zamanda ses kalitesini de artırabiliyor.

8) Music Volume EQ + Bass Booster

Fiyat: Ücretsiz

Kullanıcı arayüzü biraz eski olmasına rağmen Music Volume EQ gerçekten inanılmaz bir bas güçlendirici uygulaması.
Bu uygulamanın otomatik olarak başlatılması veya durdurulması ve widget’ın saydamlaştırılması için seçeneği ayarlayabilirsiniz. Seçebileceğiniz yaklaşık dokuz ekolayzır ön ayarı vardır ve isterseniz, sanallaştırıcı efekti ekleyebilirsiniz. Bir bas güçlendirici arıyorsanız, kesinlikle buna bir göz atmalısınız.

Sonuç
Yukarıda anlattığımız gibi, burada Android için popüler ses yükseltici uygulamalarından bazılarını gösterdik. Günümüzde bu uygulamalar, Android İşletim sisteminde gördüğümüz iyileştirmeler ve olağanüstü hoparlörler ile yenilikçi akıllı telefonlarda hiç etkili olmadı. Bu yüzden, eğer siz ses sorunları yaşıyorsanız, önce asıl konulara bakmaya çalışın ve sonra bu uygulamaları deneyin.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top