Mobil

Android için10 Şifre Yöneticisi Uygulaması

Şifre yöneticileri giderek daha popüler hale geliyor. Tüm şifrelerinizi tek bir noktada tutma yeteneği son derece çekici. PC, Mac ve mobil cihazlarda çok sayıda şifre yöneticisi var. İşte Android için en iyi şifre yöneticisi uygulamaları.

1Password
Fiyat: Ücretsiz / aylık ücretli paketler

1Password daha rekabetçi parola yöneticilerinden biridir. Birçok temel özelliğe sahiptir. Şifre yönetimi (açık olarak), şifre oluşturma, diğer işletim sistemleriyle çapraz platform desteği ve daha fazlası dahil. Uygulama ayrıca şifre kilidini ve diğer organizasyon ve güvenlik özellikleri ile birlikte geliyor. 1Password, kurulum ve demontaj için 30 günlük ücretsiz deneme sunuyor. Bundan sonra planlarından birine üye olmak zorundasınız.

aWallet Parola Yöneticisi
Fiyatı: Ücretsiz / $3,49

aWallet, çok uzun zamandır etrafta bulunan şifre yöneticisi uygulamalarından biridir. İhtiyacınız varsa şifreleri, bankacılık bilgilerini, kredi kartı bilgilerini ve özel verileri depolar. Yerleşik arama, özel simgeler ve otomatik kilitleme özelliği de vardır. Hatta bir de
şifre üreticisi olarak, bir tane düşünmek zorunda değilsiniz. Tüm temel özellikleri kapsar, AES ve Blowfish şifrelemesini içerir ve her şeyi doğru yapıyor gibi görünüyor. Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir ve bir uygulama içi satın alma olarak pro sürümü için ödeme yapabilirsiniz.

Dashlane
Fiyat: Ücretsiz / yıllık $33.99

Dashlane bir süredir var olan başka bir uygulama. Parolalar, kredi kartları ve diğer hassas bilgi türleri için destek de dahil olmak üzere temel özellikleri içerir. Ayrıca, web sitelerinde ve uygulamalarda otomatik doldurma parolaları için destek sağlar. Yerel olarak veya bulut üzerinde yedeklemeler yapabilirsiniz. Şifreleme 256-AES kesinlikle yeterince iyi. Özelliklerin çoğunu ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, ancak tümünü isterseniz abonelik almanız gerekir. Daha katı şifre yöneticisi uygulamalarından biri.

Enpass Password Manager
Fiyatı: Ücretsiz / $9,99

Enpass oldukça güçlü bir şifre yöneticisidir. Bu temelleri kapsar ve Mac, PC ve Linux için bile masaüstü sürümleri vardır. Bunun yanı sıra, uygulama, bilgilerinizi yedekleyebilir ve geri yükleyebilir, 256-bit AES şifrelemesi, çapraz platform senkronizasyonu içerir ve hatta içe aktarımı daha kolay hale getirmek için diğer şifre yöneticilerinden de içe aktarılabilir.
Bu tarayıcıyı kullanırsanız, şifrelerinizi Google Chrome’a ​​otomatik olarak doldurabilirsiniz. Her şeyin kilidini açmak için tek bir 9,99 ABD doları ödeme ile ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Keepass2Android
Fiyat: Ücretsiz

Keepass2Android, daha basit şifre yöneticisi uygulamalarından biridir. Temel özellikleri vardır, şifreleri ve benzeri dosyaları yedekleyebileceksiniz. Bununla birlikte, rakiplerinin çoğunun daha karmaşık özelliklerine sahip değildir. Uygulamanın ana şöhret iddiası tamamen ücretsiz ve açık kaynak olmasıdır. Keepassdroid’in koduna dayanıyor. Açık kaynak şifre yöneticisi ve ikisi birbiriyle uyumludur. İhtiyacınız varsa, tamamen çevrimdışı bir sürümü de var.

LastPass
Fiyat: Ücretsiz / $2- $4 aylık

LastPass, şifre yöneticisi uygulamaları söz konusu olduğunda ilk akla gelendir. Uygulamalara, sitelere ve hatta biçimlere otomatik doldurma şifreleri dahil olmak üzere metrik ton özelliklerine sahiptir. Ayrıca fotoğraf ve sesli notları güvenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Parmak izi tarayıcısı desteği, şifre üreticisi, parolanızın zayıf olup olmadığını bilmenizi sağlayan bir şifre denetçisi ve hatta bir arkadaşa veya aile üyesine acil erişim izni verme yeteneği gibi daha birçok benzersiz özellik vardır. Çekirdek uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, ancak tüm özellikleri istiyorsanız bir aboneliğe ihtiyacınız olacaktır. Ek güvenlik için 2 faktörlü kimlik doğrulaması eklemek üzere Google Play’de LastPass Authenticator’ı da yükleyebilirsiniz.

Password Safe and Manager
Fiyatı: Ücretsiz / $3,99

Password Safe and Manager, yol ortasında iyi bir seçenek. Bu, nispeten güvenli hissetmenize yardımcı olacak 256-bit şifreleme özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda harika görünen ve davranan Materyal Tasarımı vardır. Şifrelerinizi kolayca tarayabilir, kolayca göz atmak için kategorilere ayırabilir ve hatta anında yeni şifreler oluşturabilirsiniz. Ayrıca, otomatik yedekleme ile birlikte gelir.
Eğer $3.99 için pro sürümünü satın almaya karar verirseniz daha birçok özellik vardır. En güçlü değil, ama yine de iyi.

RoboForm Şifre Yöneticisi
Fiyatı: Ücretsiz / $24.99

RoboForm çok eski ama halen en iyi şifre yöneticileri arasında. Yapılması gerekenleri oldıkça iyi yapar ve en çok kullandığınız şifreleri hızlıca bulabilmeniz için yer imleri içerir. Uygulama aynı zamanda onları oluştururken yeni şifreleri öğrenebilir ve oldukça şık bir giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda oldukça uygun çok adımlı girişler için de destek var. Tamamen ücretsiz ve gerçekten iyi çalışıyor.

SafeInCloud Şifre Yöneticisi
Fiyatı: Ücretsiz / $2.99

SafeInCloud bunun için çok şey içeren bir bulut tabanlı şifre yöneticisidir. Tüm verilerinizi, giriş yaparak herhangi bir cihazla senkronize edebileceğiniz bulut üzerinde depolama özelliği sunar. Uygulama, Materyal Tasarımı içerir, 256 bit AES şifreleme, parmak izi tarayıcı desteği, Android Wear desteği, şifre üreticisi ve şifre gücü hesaplayıcısı. Ayrıca, seçilen tarayıcılara otomatik olarak da doldurabilirsiniz. Özelliklerin çoğunu ücretsiz sürümde bulabilir veya pro versiyonunu çok makul bir fiyata alabilirsiniz.

Google Smart Lock
Fiyat: Ücretsiz

Google’ın Akıllı Kilidi şaşırtıcı derecede iyi bir şifre yöneticisidir. Android, Google Chrome ve Chrome OS’de doğal olarak çalışır. Temel olarak, bir şeye giriş yaparsınız ve Google, şifreyi hatırlamasını isteyip istemediğinizi sorar. Bu uygulamayı veya o siteyi bir sonraki açışınızda, Google ayrıntıları sizin için koyar. Kullanıcı isimlerini, şifrelerini, kredi kartı bilgilerini destekler. Hepsi de tamamen ücretsiz.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top