Mobil

Android’de Para Kazanmak İçin Uygulamalar

Telefonunuza baktığınızda muhtemelen bundan nasıl para kazanılır diye düşünmüşsünüzdür. Google Play Store’da bulunan ve maliyetlerinizin bir kısmında telafi edilmenize yardımcı olabilecek birçok uygulama var. Android uygulamaları ile para kazanmanın yolu bu makalede.

Google Opinion Rewards

Google’ın para kazanmak için kullanabileceğiniz kendi başına bir uygulaması olduğunu öğrenmek biraz sürpriz olabilir. Google Opinion Rewards ile anketleri tamamlayarak Google Play kredisi kazanırsınız. Yeni bir anket mevcut olduğunda bir bildirim alırsınız,
ve bir dizi soruyu yanıtlamak için birkaç dakika harcamanız yeterlidir; çok fazla vergi yoktur.

Bir anket yaptıktan sonra, uygulamalar, müzik ve diğer şeyler satın almak için kullanabileceğiniz Google Play Store kredisi kazanırsınız. Anketlerin çoğunun tamamlanması için bir son tarihiniz var, bu nedenle onları tamamlamak için çok fazla beklemediğinizden emin olun.

Google Opinion RewardsPlay Store kredisi almak için Google Opinion Rewards’da anketler yapın.

Google Opinion Rewards

PiniOn

Fotoğraflar, hizmetler, markalar ve ürünler ve araştırmalar hakkındaki görüşlerle para kazanmak için PiniOn’u kullanın. Uygulama, hızlı ve kolay uygulanabilir görevler sunar. Evden ayrılmanız gerekebilir, ancak kötü olması gerekmez.
Görevlerinizi belirli bir adrese göre daraltabilir, sanal olarak katılabilirsiniz veya görev misyonunu kitap yapabilirsiniz. Ne kadar çok katılırsanız, aldığınız misyonlar o kadar çok olur ve bu nedenle daha fazla para kazanabilirsiniz. Paranızın geri ödemesini banka hesabınıza veya bir PayPal hesabına isteyebilirsiniz.

PiniOn
Bu Android uygulamasıyla oy verin, düşünün ve para kazanın.

PiniOn

Freelancer

Freelancer, birkaç dakika içinde çevrimiçi para kazanmak için oldukça iyi bir uygulama değil, amaç fazladan birkaç dolar kazanmak için serbest meslek işleri bulmaktır.

İşverenlerin projeleri vardır ve serbest çalışanlar, uygulama süreleri ve hizmetlerinin değeri hakkında öneriler sunar. Sonuçta, serbest teklifçi, teklifleri müşterinin ihtiyaçlarına uygunsa işi  alır.

Freelancer
Android ile serbest çalışan olarak fırsatlar edinin.

Freelancer- Kiralama ve İş Bulma

MintCoins

MintCoins, zor para kazanma şansı verir. Ücretsiz uygulamaları indirerek, videoları izleyerek, web sitelerine kaydolarak, anketleri tamamlayarak ve arkadaşlarınıza aynı şeyi yapmalarını tavsiye ederek sanal para kazanabilirsiniz.
Bakiyeniz 1 Dolar’a ulaştığında kazançlarınızı bir PayPal hesabına çekebilirsiniz; istediğiniz gibi bekleyip bırakabilirsiniz.

MintCoins
MintCoins, yalnızca uygulamaları yükleyerek para kazanmanıza yardımcı olur.

MintCoins

AppCasher

Uygulamaları test etmek için para yatırdıysanız, zamanınızı harcamanın harika bir yolu gibi görünüyorsa, AppCasher seçeneklerin hemen üstünde olacaktır.
Uygulamaları yüklemek ve başlatmak için kredi kazanabilirsiniz ve bu krediler daha sonra Amazon veya iTunes’dan bir şeyler satın almak için kullanabileceğiniz hediye kartlarına dönüştürülebilir. Bunun yerine, PayPal hesabınıza nakit aktarmayı tercih edebilirsiniz.

Ayrıca arkadaşlarınızı uygulamaya yönlendirebilir ve özel kodunuzu kullandıklarında, kaydolan her bir kişi için ekstra kredi kazanırsınız.

AppCasher
Ödüller genellikle çok hızlı bir şekilde nakde çevrilebilir, böylece beklemek için çok uzun zamanınız olmaz.

Appcasher

Foap

Fotoğraflarınızla para kazanmayı düşündünüz mü? Foap, kullanıcının gerekli tüm parametreleri izleyerek fotoğraf yüklemesini ve satışa sunmasını sağlar. Tüm görüntüler alıcılara açıktır.

5 dolara ulaştığınızda paranızı alabilirsiniz.

Foap
Fotoğraflarınız ile Foap’ta fazladan para kazanabilir.

Fotolia Instant

CashPirate

CashPirate, puanları nakit haline getiren bir uygulamadır. Kayıtlı kullanıcılar, uygulamaları test edebilir, anketlere katılabilir, oyun oynayabilir ve diğer arkadaşları davet edebilir.
1000 puan, Play Store’daki öğeleri satın almak veya bir PayPal hesabına aktarılmak üzere dönüştürülebilen 1 ABD Dolarına karşılık gelir.

CashPirate
Noktaları ve bonus kredileri, CashPirate ile satın alınacak şekilde değiştirin.

CashPirate – Para Kazan ve Kazanın

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top