Mobil

Android’den PlayStation 4 oyunları nasıl oynanır? Detaylı Anlatım

Küçük bir çalışma ile, Android cihazınızda PlayStation 4 oyunlarını oynamak mümkün. Valve’den Steam Link beta uygulamasının piyasaya sürülmesiyle, mobil oyunlar açısından yepyeni bir olanaklar dünyası açıldı. Link uygulaması, tüm Steam oyunlarınızı Lollipop veya daha üstü bir Android cihazında oynamanıza izin veriyor.

Link uygulamasında başka bir numara da var. Kablosuz giriş kontrolü ile gerçekten sofistike ve düzgün çalışan bir ekran yansıtma servisidir.

Bu, PC’nizden PlayStation 4’ünüzü de içeren mobil cihazınıza herhangi bir şey gönderebileceğiniz anlamına gelir! PS4, oyunlarınızı PC’nize ve Link’e bağlamanızı sağlar, bunları mobil cihazınıza aktarmanız kolaydır.

steam link

Adım adım talimatlar

  1. Öncelikle, Stream Link uygulamanızı kurmak için talimatları izleyin.
  2. Bilgisayarınızda uzaktan oynatma ayarlamak için Sony talimatlarına uyun.
  3. Uzaktan Oynatma uygulamasını başlatın, böylece PS4 ekranınızı bilgisayarınızda görürsünüz.
  4. Stream Link uygulamasını başlatın.
  5. Çalmaya Başla’ya dokunun. Bilgisayar ekranı Steams büyük resim moduna yüklenir.
  6. Uzaktan Oynatma ekranınızı seçmek için Alt-Tab tuşunu kullanın.
  7. Mobil cihazınızda PS4 tadını çıkarın!

Daha fazla detay

steam daha fazla detay
Ekran yansıtma nedeniyle, bu sadece PlayStation 4’te değil, herhangi bir sistemde çalışacaktır, Xbox da çalışacaktır, sadece doğru ekrana Alt-sekme yapmanız gerekir.

Bu özel mobil PS4 kurulumuna sahip küçük bir uyarı, kontrolördür. Uzaktan Oynatma uygulaması, PS4 Sixaxis cihazınızı doğrudan PC’nize bağlamanızı gerektirdiğinden, aralığınız sınırlı olabilir. PS4 uzaktan kumandası için satın alabileceğiniz bir kablosuz adaptör var ve bunun Uzaktan Oynatma ile çalıştığı bildiriliyor.

Bunu aşmanın bir yolu iki kontrol cihazı kullanmaktır. Biri bilgisayara takmak için onu tanır ve kablosuz olarak kullanabileceğiniz PlayStation’a bağlı bir tanesi, bu mükemmel çalışır gibi görünüyor.

Yani yapmaya değer mi?
Bunu çalışmak için gerekli çemberler aşırı – Sony bir Android üreticisidir ve teknik olarak Uzaktan Yürütme uygulamasını herhangi bir Android cihazında çalıştırabilir – ancak zaman ayırmaya istekliyseniz.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top