Genel & Yaşam

Anneler Gününde Ne Almayılım İlginç Fikirler

Anneler günü çok güzel birgündür bu günde oldukça ilginç hediyeler olabilir çok sevdiğiniz annenizi nasıl bir hediye vereceğini bilmiyormusunuz ozaman aşağıdakilerden herhangi birini deniyebilirsiniz.

  • Annenizin en çok sevdiği yemekler ama kendiniz hazırlama şartıyla ona süpriz bir anneler günü yemeği hazırlayabilirsiniz.
  • Eksi aile fotoraflarını gün yüzüne çıkarın çok güzel poster hazırlayın siz ve anneniz veya ailenizin resimi büyük boy çerçeveletin ve annenize hediye olarak verin.
  • Anneler yada özelikle bayanlar altını çok sever bütçeniz uygunsa annenize altın bir hediye alabilirsiniz genelikle bilezik ve yüzük severler.
  • Tüm aileyi bir arada ve evde toplayın ve ananenize süpriz yapın televizyonda duygulu bir slayt gösterisi ile tüm aile eski günlerine geri döner ve sonunda anneler gününüz kutlu olsun diye bir yazı ile günü tamamlayın.
  • Eğer yaşınız ve maddi sorun yaşıyorsanız annenize bir çiçek bulun almayın ama bulun etrafınızdan çiçek toplayın parklarda yada cadde aralarında çiçekler toplayın annenize verin bu bence hepsine yeter.

Umarım İstediğiniz hediyeyi seçebilirsiniz.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top