Program İndir & İnceleme

Autodesk 3ds Max Alternatif Programlar Ücretsiz Yeni

Blender

Blender ücretsiz ve açık kaynaklı 3D oluşturma paketidir. Blender, GNU Genel Kamu Lisansı kapsamında tüm büyük işletim sistemleri için mevcut ücretsiz açık kaynaklı 3D içerik oluşturma paketidir. Modelleme, UV sökme, tekstüre etme, arma, su simülasyonları, arayüz oluşturma, canlandırma, oluşturma, parçacık ve diğer simülasyonlar, doğrusal olmayan düzenleme, birleştirme, etkileşimli 3B uygulamaları, sert gövde, akışkan, bez ve softbody dinamiği, modifiye edici tabanlı modelleme araçları, güçlü karakter animasyonu araçları, gömülü komut dosyası için malzeme ve kompozisyon sistemi ve Python.
Blender özgür yazılımdır. Herhangi bir amaç için kullanmak ücretsizdir.

SketchUp

SketchUp (eskiden Google Sketchup), mimari, iç tasarım, inşaat ve makine mühendisliği, film ve video oyun tasarımı gibi geniş bir çizim uygulamaları için 3D modelleme bilgisayar programıdır ve ücretsiz bir sürüm olan SketchUp Make ve ek işlevsellik ile ücretli sürüm, SketchUp Pro’yu sunar.
SketchUp, modelleri aramanızı ve sizinkini paylaşmanızı sağlayan bir 3D Galeri ile birlikte gelir. Bunlar hayal edebileceğiniz her tür model: Mobilya, ev, araba, heykel…

SketchUp özellikleri şunları içerir:

* Kullanımı kolay
* Modelin güneşin hangi parçasına çarptığını öğrenebilirsiniz.
* Renkler ve dokular ile deney
* Modelleri görün

Ve daha fazlası….
Dekorasyon ve çizim yapmayı seviyorsanız, SketchUp ile harika zaman geçireceksiniz.

Autodesk Maya

Autodesk Maya yazılımı güçlü, entegre bir 3D modelleme, animasyon, görsel efekt ve render çözümü.

Maya, tüm projeyi tek başına ya da küçük bir ekiple karmaşık bir üretim hattını yöneten teknoloji yetkililerine kadar herkesin karşılaştığı zorluklara hitap ediyor.

Cinema 4D

Cinema 4D bir 3D modelleme, animasyon, hareketli grafik ve render uygulamasıdır.

CINEMA 4D, Almanya, Friedrichsdorf firmasının MAXON Computer GmbH firması tarafından üretilen, ticari, çapraz platformlu, yüksek kaliteli bir 3 boyutlu grafik uygulamasıdır. Esnek arayüzü ve kullanım kolaylığı nedeniyle, prosedürel ve poligonal / alt modelleme, animasyon, aydınlatma, tekstüre ve işleme yeteneğine sahiptir.

CINEMA 4D, büyük ölçüde BodyPaint 3D işlevselliğinden dolayı film üretiminde mat ressamlar arasında popüler olan 3 boyutlu bir uygulamadır. Hareket grafik sanatçılar arasında eşit derecede popülerdir, kompozisyon uygulamalarıyla mükemmel entegrasyonu ve çok sanatçı dostu, özelleştirilebilir.

Art of Illusion

Art of Illusion ücretsiz, açık kaynaklı bir 3D modelleme ve render stüdyosudur.

Tamamen Java ile yazılmıştır ve Java 5 veya üstü ile uyumlu olan herhangi bir Java Sanal Makinesi üzerinde kullanılabilir.

Mevcut sürüm 12 Aralık 2016 tarihinde yayınlanmış olan 3.0.3’tür. Bu sürüm hem ciddi hem de kullanılabilecek kadar güçlüdür. Yeteneklerinin çoğu ticari programlarda bulunanlarla rekabet ediyor. Öne çıkan bölümlerden bazıları, altbölüm yüzey tabanlı modelleme araçları, iskelet tabanlı animasyon ve prosedürel doku ve materyallerin tasarlanması için bir grafik dili içermektedir.

MODO

MODO öncelikle modelleme için ünlü tam özellikli bir 3D içerik oluşturma uygulaması.

* Hızlı doğrudan modelleme, esnek prosedür modelleme, ödüllü MeshFusion Boolean araç seti ve birlikte çalışan heykeltraş araçları ile Modo’nun modelleme moxie’si eşsizdir.
* Modo’nun sezgisel, sanatçı dostu araç seti ile yaratıcılık öldürme kısıtlamalarından kendinizi kurtarın.
Son derece ayrıntılı formlar oluşturmaya kadar hacimlerin kabalaşmasından Modo, yaratım üzerinde değil, yaratmaya odaklanmanızı sağlar.
* Gelişmiş fotogerçekçi görünümü ve ilerici rendereri ve WYSIWYG ile Unity ve Unreal için Look-dev, Modo, tasarımlarınızı geliştirirken görselleştirmenizi sağlar, böylece daha az zamanda potansiyellerini keşfedebilirsiniz.

K-3D

K-3D ücretsiz 3D modelleme ve animasyon yazılımıdır. K-3D’yi çok yönlü ve güçlü bir paket haline getiren, içeriğinin tamamı için eklentiye yönelik bir prosedür motoru içerir. K-3D, poligonal modellemede mükemmeldir ve NURBS, yamalar, eğriler ve animasyon için temel araçları içerir.

Bforartists

Bforartistler Blender’ın bir çatalıdır.

Bforartistler 3D içerik oluşturmak için eksiksiz bir 3D paketidir. Oyun grafikleri, prerendered filmler ve fotoğraflar oluşturmak için size tam 3D sanat hattı sunuyor.

Modelleme, UV haritalama, tekstüre, arma, kaplama, animasyon, render, simülasyon, doğrusal olmayan düzenleme için kullanılabilir.
kompozisyon, fizik vb. ve gömülü komut dosyası için Python ile birlikte gelir.

Rocket 3F

Rocket 3F, Konsept Sanatçıları ve Tasarımcıları için oluşturulan poligonal modellerdir.

Roket 3F ile modelleme çizim gibidir – çok basit ve ilham verici!
Rocket 3F’nin en önemli özelliği İş Akışı!
Hızlı Eğlence ve Dostu!

Clara.io

Clara.io tam özellikli bir bulut tabanlı 3D modelleme, animasyon ve render yazılım aracıdır…

Clara.io, web tarayıcınızda çalışan tam özellikli, bulut tabanlı bir 3D modelleme, animasyon ve işleme yazılımı aracıdır.

Clara.io ile karmaşık 3D modeller yaratabilir, fotogerçekçi renderleme ve herhangi bir yazılım programı yüklemeden paylaşabilirsiniz.

Web oyun içeriğinizi oluşturmak ve düzeltmek için JS editörü sağlar.

GLC_Player

GLC_Player, 3D modelleri (COLLADA 3DXML OBJ 3DS STL KAPALI ve COFF formatı desteklenir) görüntülemek ve bu modellerde kolayca gezinmek için kullanılan bir yazılımdır. Albüm yönetimi, yakalama ve çoklu yakalama yetenekleri, HTML dışa aktarma ve gezinme olanakları ile GLC_Player, bir çok 3D modeli incelemek için en doğru araçtır. GLC_Player bir Qt4 uygulamasıdır ve GLC_Lib kullanır.

Vectary

Vectary ücretsiz, çevrimiçi bir 3D modelleme aracı ve paylaşım platformudur.

VECTARY, 3D tasarımları oluşturabileceğiniz, paylaşabileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz bir çevrimiçi 3B modelleme aracıdır. VECTARY, standart mesh modelleme, altbölüm modelleme ve parametrik eklentilerin birleşimidir. Yeni başlayanlar için kolay kullanımlı 3D modelleme yapmak için sıfırdan inşa edilmiştir ve ayrıca profesyoneller için de yararlıdır.
VECTARY, diğer 3B modelleme araçları arasında, etkileyici bir özellikler dizisi ile tek başına durur:

  • Her yerden, her zaman erişilebilir – her model tarayıcıda ve hesabınıza bulut altında kaydedilir
  • Kullanımı kolay – basitleştirilmiş bir kullanıcı arayüzü ile 3D modellemeye hızla girmek ve profesyonel görünümlü sonuçlar almak isteyen VECTARYtargets kullanıcı grupları
  • Topluluk – sadece bir araçtan daha fazlası olan VECTARY, herkesin parametrelerle oynayarak veya diğer tasarımların örgü yapısını düzenleyerek 3D modelleri paylaşıp özelleştirebileceği bir topluluk platformudur.
  • Freemium – paylaşmak için sınırsız modelleri ile tamamen işlevsel bir araç seti; Henüz paylaşmak istemiyorsanız veya aynı anda birden fazla projede çalışmak istiyorsanız beş özel modelle de başlayabilirsiniz.
  • 3D baskıya hazır modeller – oluşturduğunuz modellerin çoğu, ev yazıcınızda 3D baskı veya 3D baskı hizmetleri kullanılarak yazdırılabilir

3DTin

3DTin tarayıcı tabanlı bir 3D modelleme aracıdır. Kullandığınız işletim sistemi ne olursa olsun, 3D modeller oluşturmak için basit bir kullanıcı arayüzü sunar ve herhangi bir HTML5 tarayıcısında (Firefox, Google Chrome, Safar, IE9) çalışır. Kullanımı tamamen ücretsizdir ve 3D tasarımda deneyim gerektirmez. İhtiyacınız olan tek şey, 3D dünyayı keşfetmek için istekli ve hayal gücüdür.

Armory

Armory, eksiksiz bir Blender entegrasyonu ile eksiksiz bir oyun geliştirme aracına dönüştüren açık kaynaklı bir 3D oyun motoru. Sonuç, başlangıçtan bitişe kadar birleşik bir iş akışıdır ve daha hızlı çalışmanızı sağlar. Birinden diğerine sürekli veri aktarmak için farklı uygulamalar arasında daha fazla atlama yok.

Sahnelerin ardında, Armory açık kaynak teknolojisi.tarafından desteklenmektedir. Üst sınıf performans ve taşınabilirlik sağlamak için Kha – multimedya çerçevesini ve Haxe – çapraz platform araç setini kullanmak.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top