Mobil

Cihazlarınızı Kontrol Etmek Peel Uzaktan Kumanda Uygulaması Ücretsiz

Bir eğlence merkezinin en az takdir edilen öğesi, medya merkezinin uzaktan kumandasıdır. Televizyon, projektör vb. için yine de, sağlam bir uzaktan kumanda önemlidir. Medyanızı kontrol etmek için en iyi uygulama olan Peel Smart Remote’a bakalım!

Peel uzaktan nedir?

Peel Smart Remote, her tür medya ve akıllı ev cihazını kontrol etmek için iOS ve Android cihazlarda kullanılabilen bir uygulamadır. Peel, TV’ler, Roku ve Apple TV gibi medya akış ortamlarını, klima cihazları gibi cihazları ve kablo kutularını içeren araçları kontrol edebilir.

Peel uzaktan uygulaması, yerleşik kızılötesi (IR) donanımı olan telefonlarda ve tabletlerde kullanır. IR olmayan telefonlar için
Bunun yerine peel, Wi-Fi kullanan cihazları bulur. Bu nedenle, Peel çeşitli telefon ve cihazlarla uyumludur.

  • İndir: Peel Smart Remote Android | iOS (Ücretsiz)

Peel Smart Remote Kurulumu
Android ve iOS için Peel uzaktan uygulamasını yüklemek, tıpkı diğerleri gibi çalışır. Google Play’de veya App Store’da Peel uzaktan kumandasını arayın ve indirin.

Tamamlandığında, uygulamayı açın. Şimdi, cihazlarınızı kurmanızın zamanı geldi.

Kızılötesi Özelliğini Kullanarak Peel’e Cihaz Ekleme
Cihazlarınızı Peel uygulamasına nasıl eklediğiniz telefonunuza bağlıdır. Telefonunuzda bir IR blasteriniz varsa, hem internet’e bağlı hem de internet’e bağlı olmayan cihazları ekleyebilirsiniz. Ancak, kızılötesi olmayan telefonlar için çevrimiçi cihazlarla sınırlısınızdır.

Eski Samsung Galaxy S4 telefonunda, uygulama hangi TV’ye sahip olduğumu soran bir mesaj görüntülüyor. Birkaç marka arasından seçim yapabilir veya bir projektör ekleyebilirsiniz.

Daha fazla’yı tıklayıp ardından Insignia’ya kaydırın. Bu, telefonu bir televizyona yönlendirmek ve güç düğmesine basmak için bir uyarı sunar. Her şey yolunda giderse, cihazınız açılmalıdır. Peel kumanda uygulamasında, cihazınızın açık olup olmadığını soran bir uyarı görürsünüz ve Evet veya Hayır’ı tıklayabilirsiniz.

Televizyonu ilk denemede açtıysa tamamdır, değilse, Peel denemek için bir dizi farklı dijital güç düğmesi sunar.

Ardından, TV sağlayıcınızı seçebilirsiniz. Seçenekler konuma göre değişir.

Bu ilk yapılandırmanın ardından, başka cihazlarda ekleyebilirsiniz. Ana ekrandan Artı simgesini tıklayın. Farklı kategorilere ayrılmış cihazların bir listesini görürsünüz. Örneğin, Uydu ve Projektör gibi seçenekleri görürsünüz.

Kablosuz Bağlantı Kullanarak Cihazları Peel’e Ekleme
IR olmayan bir telefon kullanmak farklı bir deneyimdir. Uygulamaya göz atarak cihaz aramak yerine, kablosuz bağlantıyı kullanarak taramanız gerekir. Galaxy S4, Denon alıcı, Insignia LED TV ve Toshiba DVD / VCR combo’yu kontrol edebilirken, IR’siz bir telefon oldukça sınırlı.

Peel Smart Remote Uygulaması Kullanımı

Çok fazla uzaktan kumanda sorununu çözen şık bir uygulama. Temel olarak, Peel uygulaması evrensel bir uzaktan kumanda kullanmanın dijital karşılığıdır.

Peel Akıllı Uzaktan Kumanda Uygulamasını Neden Kullanmalıyım?

Peel Smart Remote uygulamasını evrensel bir uzaktan kumandanın aksine kullanmanın ana avantajı nedir? Bir sürü cihazı kontrol etmek için sağlam bir seçim olsa da, bu mükemmel değildir.

Tam olarak öykünmek yerine, uzaktan bir cihaz aramayı, varsayılanları yüklemeyi ve ardından kısayol tuşlarını yapılandırmayı gerektirir. Özel kısayol tuşlarını eklemenin son adımı olmadan, orijinal uzaktan kumandadan pek çok seçenek taşınmaz. Bunu, her bir cihazın uzaktan bir kopyasını sağlayan Peel Smart Remote ile karşılaştırın. Bunlar, uygulamanın ana ekranının üst kısmındaki sekmelerde düzenli bir şekilde düzenlenmiştir.

Buna ek olarak, uydu cihazları gibi belirli set üstü kutularda, ana ekrandan doğrudan kaydırıp açabileceğiniz ve Peel’in en üstünde bulunan uygulamaların bir listesini görürsünüz. Bu, bir uygulama bulmak için gezinme adımını ortadan kaldırır.
Uydu uzaktan kumandası veya öykünülmüş Peel uzaktan kumandası kullanmak yerine dokunmatik ekranda gezinmek çok daha kolay.

Peel, Tüm Medya Cihazlarınızı Kolaylıkla Kontrol Ediyor
Sonuçta, Peel Smart Remote uygulaması hem Android hem de iOS için işlevsel bir uzaktan kumanda uygulaması. Cihazınızın uzaktan kumandalarını değiştirebilme özelliğine sahiptir. Ayrıca, Peel uzaktan kumanda, zaten sahip olduğunuz telefonu kullanabildiğiniz için evrensel bir uzaktan kumanda satın almaktan çok daha ucuzdur.

Ayrıca, Peel uygulaması eski ve inaktif telefonların yeniden kullanılması için sağlam bir neden sağlar. IR ve Wi-Fi bağlantısı ve kurulum kolaylığı ile Peel Smart Remote uygulaması, herhangi bir ev sineması yapılandırması için kullanışlı bir araçtır.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top