Program İndir & İnceleme

En İyi 3 Ücretsiz Müzik Uygulaması 2019

Müzik severler için, YouTube Music, Jay-Z’s Tidal, Apple Music ve Spotify gibi servislerle sevdiğiniz tüm parçalara ve sanatçılara ulaşmak kolaydır. Ancak, daha az bilinen bazı alternatifler var. Burada, denemeniz gerektiğini düşündüğümüz en iyi beş ücretsiz müzik uygulaması var.

TuneIn (Android|iOS|Windows Phone|Windows)

TuneIn, iyi seçilmiş bir fon müziği bulmak istiyorsanız mükemmel bir hizmettir. Tüm dünyadaki istasyonlara erişmenizi sağlayan bu çevrimiçi radyo hizmetinde, yapmanız gereken tek şey içerik türüne, biçimine ve müzik türüne göre istasyonlar aramaktır. Belli istasyonları ve kullanıcıları takip etmek ve daima istediğiniz bir şeyin oynatılmasını sağlamak için seçenekler vardır.

Deezer (Android|Windows Phone|Web)

Deezer, Spotify’a benzer bir modelle müzik akışlı bir uygulamadır. Ancak, bu rekabete rağmen, uygulama, geniş özellik yelpazesiyle popüler oldu. Birçok seçenek arasından kendi müziğinizi yükleyebilir, çalma listelerini keşfedebilir ve zevkinize uyacak yeni sürümler veya popüler mixler bulabilirsiniz. Ve evet, bunları ücretsiz yapabilirsiniz – yalnızca reklamları kaldırmak veya kayıtlı müzik dosyalarını çevrimdışı oynatmak için ödeme yapmak zorundasınız.

Humm (Android)

YouTube’u şimdiye kadar mobil müzik çalarınız olarak kullandıysanız, ekran kapandığında müziğin de kapandığını biliyorsunuzdur. İşte, YouTube’un birçok özelliğini kolayca erişilebilir bir biçimde sunan Humm uygulamasını denemeniz gereken nokta bu. Ne tür bir müzik türü olduğunu söyledikten sonra, Humm, bazı varsayılan çalma listelerini düzenlemenize rağmen sizin için müzik önerir. Mevcut parçalardan istasyonlar da oluşturabilirsiniz. IOS kullanıcıları Musi’yi (iOS) benzer bir deneyim için deneyebilirler.

 

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top