Donanım & Arıza

En İyi Oyuncu Klavyeleri Bütçeye Göre

Bir bilgisayarın olmazsa olmaz parçalarından biridir klavye. Hele ki bir oyuncu iseniz, klavye en önemli parçalardan biridir. Bütçenize göre en uygun klavyeyi arıyorsanız doğru yerdesiniz! Bu yazımızda her bütçeye uygun en iyi oyuncu klavyeleri hangileridir inceleyeceğiz.

Gaming Klavye

Işıklı mı olsun, mekanik mi, yoksa bileğinizin ağrımasından mı korkuyorsunuz? Alacağınız bir oyuncu klavyesinin parasının hakkını mı vermesini istiyorsunuz? Daha fazla uzatmadan, yukarıdaki tüm isteklerinize cevap verecek en iyi 5 klavyeye yakından bakalım. Bu klavyeler dışında sizinde öneriniz varsa, sayfanın aşağısına inerek yorum yazmayı ve görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın! Hemen en iyi oyuncu klavyeleri hangileridir, bakalım!

Everest Rampage KB-R01 (40-50TL)

Oldukça sade bir tasarıma sahip olan ve bütçesi yüksek olmayan kişiler için en ideal klavye. Rampage serisinin bir üyesi olması da zaten ne kadar kaliteli olduğunu açıklıyor. Fonksiyonları açısından, normal bir kullanıcıya sunulabilecek her özelliği sunuyor. Aydınlatma özelliği bulunmuyor.

Everest Rampage KB-R01

Everest Rampage KB-R74 (100TL)

Bir önceki klavyenin biraz daha geliştirilmiş versiyonu olarak düşünülebilecek ve ortalama bir fiyata sahip olan Rampage KB-R74, bir oyuncunun ihtiyacı olan fonksiyonları oldukça karşılıyor. Metal bir kasaya sahip olduğunu bu yüzden çok dayanıklı olduğunu da es geçmeyelim. Tasarımı da oldukça hoş. Gökkuşağı aydınlatması bulunuyor. Ortalama bütçe ayıranlar için ciddi anlamda iş görebilecek bir klavye.

Everest Rampage KB-R74

SteelSeries Apex 100 (180-200TL)

Sade tasarım seven oyuncular için oldukça hoş bir klavye ile karşınızdayız. Hem oyun oynarken hem de günlük işlerinizi yaparken oldukça rahat bir kullanım sağlayan bu klavye, SteelSeries ürünü olmasıyla bir adım önde. Mekanik hisli olduğunu da belirtelim. Ancak mekanik değil, sadece his veriyor. Mavi tuş aydınlatması da bulunuyor.

SteelSeries Apex 100

Logitech G213 Prodigy (300TL)

Böyle bir liste olur da içinde logitech olmaz mı? Çok klas diye ifade edebileceğimiz bir görünüme ve tasarıma sahip olan bu klavyemizi diğerlerinden ayıran en büyük özelliklerden biri, su geçirmez olması. Klavye aydınlatması 16,8 milyon renk içeriyor ve istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Tuş atama konusunda da kendilerinin rakipsiz olduklarını söylüyorlar.

Logitech G213 Prodigy

Razer Blackwidow CHROMA V2 (1000TL)

Listemizin en pahalı ürününe geldik. Bu yazının yazarı olarak görüşüm, mesleğiniz gamerlık değilse böyle bir klavyeye ihtiyacınız olmayacak, ancak yine de zevk sizin. E-Sporcular için üretilen bu klavye, bir klavyenin sunabileceği tüm özellikleri sunuyor. İçinde her şeyi barındıran bu klavyemizde oyunu hissedebilmeniz bile mümkün.

Razer Blackwidow CHROMA V2

Yazımızın sonuna geldik. Siz hangi oyuncu klavyesi modelini daha çok beğendiniz? Görüşlerinizi ve sorularınızı hemen aşağıdan yorum yazarak belirtmeyi unutmayın!

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top