Web Araçları

En İyi Ücretsiz Domain Veren Siteler 2019

Domain, sitenin kimliğidir. www.siteadi.com şeklinde girdiğiniz kısıma domain adı verilir. Günümüzde birçok ücretsiz domain veren site bulunmaktadır. Biz de yararlanabilmeniz için bu siteleri ve verdikleri uzantıları sizinle paylaşıyoruz. İşte liste:


Freenom – .tk .ml .ga .cf .gq Domain

 

Freenom, 5 farklı domain uzantısını ücretsiz bir şekilde veren bir sitedir. Domaini alabilmek için “Yeni ÜCRETSİZ etki alanı bul” yazan yere tıklayıp istediğiniz domaini girdikten sonra “Uygunluğu Kontrol Et” butonuna tıklayıp üye olmanız yeterli.

 


Dot.TK – .tk Domain

 

Yıllardır ücretsiz şekilde 1 yıllık .tk domain veren Dot.TK sitesi en güvenilir sitelerdendir. 1 yıl sürenin ardından domain uzatılabilmektedir. Alan adınızı hemen alabilmek için üstte bulunan fotoğraftaki boşluğa almak istediğiniz domaini girerek “GO” butonuna tıklayıp üye olmanız yeterlidir.


Hosttr.IN – .tk .ml .ga .cf .gq – TÜRK SİTESİ

 

Bu listede bir Türk sitesine yer vermemek ayıp olur diye düşündüm. Bu yüzden piyasadaki en güvenilir ücretsiz domain veren Türk sitesini sizinle paylaşmak istedim. Yukarıdaki ekrana geldiğinizde “Sipariş Ver” butonuna basın. Ardından açılan sayfada almak istediğiniz domain adresini girip üyelik işlemlerini tamamlayın. Böylelikle ücretsiz domain sahibi olabilirsiniz.


Biz.NF – .co.nf Domain

 

Biz.nf adresine girerek, “yourdomain” kısmına almak istediğiniz alan adını girerek register diyerek, “siteadi.co.nf” şeklinde bir alan adına sahip olabilirsiniz.


Com.NU – com.nu Domain

 

Com.nu adresine girerek, boş kısma almak istediğiniz alan adını girdikten sonra “Prüfen” butonuna tıklayıp almak istediğiniz alan adını “siteadi.com.nu” şeklinde alabilirsiniz.


Bu yazımızda sizlere ücretsiz domain veren siteleri paylaştık. Diğer yazımızda da ücretsiz hositng sitelerini paylaşacağız. Paylaştığımızda link koyulacaktır.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top