Program İndir & İnceleme

En İyi Ücretsiz Video Efekt Programları

Windows için en iyi ücretsiz video efekt programlarının bir listesi. Bunlar, videolara eklemek için çeşitli video efektleri sağlayan zengin özellikli video düzenleyicileridir. İstediğiniz video efekt yazılımını kolayca bulabilirsiniz.

Bu yazılımlarla elde ettiğiniz en yaygın video efektleri, Kırpma, Ayna, Hareket, Döndürme vb., Harmanlama ve Renk Düzeltme (Otomatik Düzeyler, Renk Eğrileri, Renk Ayarlamaları, Yeşil Ekran, Doygunluk, Sıcaklık, Saydamlık vb.) ve Filtreler (Siyah-Beyaz, Bulanıklık, Sansür, İki Tonlu, Negatif, X-ray, Keskinleştirme, Gece-Vizyon vb. Ayrıca, videolarınıza eklemek için Karikatür, Glow, Balık Gözü, Gölge, Fayans, Eski Film, Yağlı Boya, Yağmur Damlaları, Işıklar ve İşaret fişekleri, Parçacıklar ve Simülasyon, Video Geçişleri, Ses Geçişleri, vb. gibi video efektleri elde edersiniz.

Bu yazılımlardaki en yaygın desteklenen video formatları arasında MP4, AVI, MOV, WMV, MPEG, MKV, ASF, FLV, OGG, 3GP vb. bulunur.

Windows İçin Favori Video Efekt Programları:
HitFilm Express, bir videoya eklenebilecek çok çeşitli video efektleri sağladığından favori video efekt yazılımıdır. Ayrıca, belirli bir video efekti ile ilgili parametreleri ayarlamanıza izin verir.

En iyi ücretsiz Video Filtresi Yazılımı, Renk Derecelendirme Yazılımı ve Windows için Video En-Boy Oranı Değiştirici Yazılımı.

HitFilm Express

HitFilm Express
HitFilm Express, Windows için ücretsiz ve gelişmiş bir video düzenleme yazılımıdır. Videolara efekt eklemek için ayrı bir EFFECTS modülü sağlar. Video düzenlemek için kullanılabilecek bir video efektleri kütüphanesi içerir. Bu video efektlerinin bazıları Blurs, Color Corrections, Renk Sınıflandırma, Bozukluk, Degradeler ve Dolgular, Grunge, Anahtarlama, Işıklar ve İşaretler, Parçacıklar ve Simülasyon, Keskinleştirme, Stilize Et, Çözgü, Video Geçişleri, Ses Geçişleri, vb. gibidir. Bu video efektlerinin her biri farklı alt türlere sahiptir. Örneğin, Blurs için, Açı Karışımları, Difüz, Mercek Bulanıklığı, Hareket Bulanıklığı, Radyal Bulanıklık vb. etkiler vardır. Anahtarlama kategorisinde Mat Enhancement, Chroma UV Blur, Renk Farkı Anahtarı, Demult, Luminance Key vb. gibi video efektlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bulutlar, boyut rift, alt gölge, fraktal gürültü, ızgara, mektup kutusu, radyo dalgaları, yansıma vb. etkileri. Her video efekti için ilgili parametreleri özelleştirebilirsiniz. Bu, dalga düzenleme, hareket izleme, hızlı geçişler, döngü anahtar kareleri, video klip düzeltici, opaklık anahtar kareleri, ses anahtar kareleri, katman birleştirme, dilim aracı, hız gerdirme aracı, kırpma aracı, yakınlaştırma, karıştırma aracı gibi araçlar sağlayan bir özellik zengin video düzenleyicisidir videoları düzenlemek için, yakalama, hız editörü, dönüşüm vb. Zaman Çizelgesi’ni kullanarak farklı medya dosyalarıyla bir video projesi oluşturabilirsiniz.

Bu video efekt yazılımına video aktarmak için, MP4, AVI, MPEG, MOV, M2T, M2TS, MTS, MXF, DV, HDV, WMV, vb video dosyalarını destekler. Ancak, düzenlenmiş bir videoyu ücretsiz sürümüne aktarmak için, yalnızca MP4, AVI ve Image Sequence arasından seçim yapabilirsiniz.

Genel olarak, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli video efektleri ile en iyi video efekt yazılımlarından biridir.

VSDC Video Düzenleyici

VSDC Video Editor
VSDC Video Editor, Windows için güzel bir video efekti yazılımıdır. Düzenleyici menüsünden, videoları düzenlemek ve geliştirmek için kullanılabilecek çeşitli video efektleri bulabilirsiniz.

Bu video efektleri farklı kategorilere ayrılır:

Hızlı Stiller: Burada, gri tonlama, eşitleme, otomatik kontrast, eski film, güçlü bulanıklık, güçlü keskinleştirme, Instagram stilleri, vb. gibi efektleri bulabilirsiniz.
Ayarlamalar: Renk büküm, otomatik seviye, gri tonlama, eşitleme, sepya, parlaklık, kontrast, gama, posterize, parabolize, vb. gibi çeşitli video parametrelerinde ayarlamalar yapabilirsiniz.
Dönüştür: Buradan, çevirme, eğme, perspektif, döndürme, yeniden örnekleme, yakınlaştırma ve ayna gibi dönüşümle ilgili efektler ekleyebilirsiniz.
Şeffaflık: Bu bölümde solmaya, kaybolmaya, opak hale getirmeye, saydamlaştırmaya, kırpmaya vb.
Özel FX: Bir videoya ateş, su, duman, plazma vb. etkiler ekleyebilirsiniz.

Geçiş: Satranç, Wipe, Push, Mozaik, Sayfa Dönüşü, Diffuse FX ve Fade FX, bu ücretsiz video düzenleyicide aldığınız geçiş efektleridir.

Bu video efektlerinin yanı sıra, kırpma, kırpma, döndürme, çevirme, çizgi, dikdörtgen, elips, araç ipucu, grafik vb. çeşitli düzenleme ve ek açıklama araçları bulabilirsiniz.

AVI, MOV, MP4, WMK, MKV, RM, SWF ve FLV bu ücretsiz video efekt yazılımında desteklenen bazı video formatlarıdır.

DaVinci Resolve

DaVinci Resolve
DaVinci Resolve, çok çeşitli video efektleri sunan gelişmiş bir video editörüdür. Video Geçişleri (Çözülme, İris, Hareket, Şekil, Silme) ve OpenFX dahil olmak üzere farklı video efektleri içeren bir Araç Kutusu bulabileceğiniz Etkiler Kütüphanesi sekmesi sağlar. OpenFX kategorisinde çok sayıda video efekti bulunur. Bulanıklık, Renk Kompresörü, Renk Sabitleyici, Kontrast Pop, Dehaze, Gamut Haritalama, Renk Üreteci, Glow, Lens Flare, Lens Yansıma, Lens Işınları, Ölü Piksel Sabitleyici, Toz Buster, Yumuşatıcı & Keskinleştirme, Kenar Algılama, Kabartma, Ayna, Su Renk, Kamera Sarsıntısı, Film Tahıl, Film Hasarı, Çözgü, vb. Ayrıca Ses geçişleri, Başlık, Jeneratör ve Ses FX.

Videoları düzenlemek ve bunlara efekt eklemek için Medya dosyalarını Media Pool sekmesinde içe aktarın ve Efektler Kütüphanesi sekmesine gidin. Bir videoyu düzenledikten sonra düzenlenmiş videoyu dışa aktarmak için Teslim Et sekmesine gidin.

Videoları içe ve dışa aktarmak için AVI, MP4, DPX, MPEG, vb. video formatlarını destekler.

VideoPad

VideoPad
VideoPad, bir videoya eklemek için çok sayıda video efekti sağlayan ücretsiz bir video düzenleyicidir. Video efektlerine erişmek için özel bir menü verilir. Bunlar, Hareketler ve Dönüşümler (Kırpma, Ayna, Hareket, Döndürme, Konum, Sarma, Ayrık Ekran, Yakınlaştırma, Ölçek, vb.), Harmanlama ve Renk Düzeltme (Otomatik Düzeyler, Renk Eğrileri, Renk Ayarlamaları, Yeşil Ekran,
Doygunluk, Sıcaklık, Şeffaflık, vb.), Filtreler (Siyah-Beyaz, Bulanıklık, Sansür, İki Tonlu, Negatif, X-ray, Keskinleştirme, Gece Görüşü, vb.) ve Sanatsal (Sınır, Çizgi, Diffüz, Işıma, Balık Gözü, Gölge, Fayans, Eski Film, Yağlıboya Resim, Yağmur Damlaları, vb.). Daha fazla efekt eklemek için VirtualDub eklentilerini destekler. Video efektlerinden ayrı olarak bir videoyu düzenlemek için çeşitli ses efektleri, metin efektleri, geçişler vb. sağlar.

İçinde video düzenlemek oldukça basit. Sadece medya dosyalarını içe aktarın ve düzenlemek için bunları zaman çizelgesine sürükleyin. Giriş ve çıkış için ASF, AVI, FLV, MP4, MKV, MOV, WMV vb video formatlarını destekler.
Ayrıca iPhone, Android, PSP, XBox, vb. cihazlarla uyumlu taşınabilir videolar da gönderebilirsiniz.

Bu yazılımı kullanarak bir videoyu yansıtabilir, videoya altyazı ekleyebilirsiniz.

Not: Sadece ticari olmayan amaçlarla ücretsizdir.

Windows Movie Maker

Windows Movie Maker

Windows Movie Maker başka bir ücretsiz, Windows için popüler video efekti yazılımı. Bir videoya eklemek için çok sayıda video efekti sağlar. Bu video efektleri Blur, Kolaylığı, Kolaylığı Dışarıda, Soldurma, Soldurma, Parlaklık (Azaltma / Arttırma), Film Yaşı, Film Tane, Pikselleştirici, Ayna (Yatay // Dikey), Gri Tonlamalı, Pozlaştırmak, Bulaşan Çubuk, Eşik, Suluboya, vb.
Barlar, Bow Tie, Dama Tahtası, Çember, Diyagonal, Elmas, Çöz, Fade, Fan, vb. gibi bir videoyu düzenlemek için bazı video geçişleri de sağlar. Ayrıca, metin eklemek için “Başlık veya kredi yap” seçeneğini de kullanabilirsiniz.

Video efektleri eklemek için bir video açın ve zaman çizelgesine sürükleyin. Şimdi, Filmi Düzenle bölümüne gidin ve Video Efektleri modülünü açın. Yukarıda bahsedilen tüm video efektlerini alacaksınız. Sadece istenen video efektini zaman çizelgesi videosuna sürükleyip bırakın. Bu şekilde, belirli bir videoya birden fazla video efekti ekleyebilirsiniz.

Bir video dosyasını Windows Movie Maker’a aktarmak için AVI, MPG, MPE, MPG, WMV, MPEG, ASF vb. video formatlarında olmalı. Ancak düzenlenen bir videoyu kaydetmek için sadece WMV biçimini destekler.

Lightworks

Lightworks
Lightworks, çok sayıda video efekti içeren oldukça gelişmiş bir video editörüdür. Öncelikle, düzenlemek için bir video içe aktarın ve ardından çeşitli video efektleri eklemek için VFX sekmesine taşıyın. Renk, DVE, Tuş, Mat, Mix, Stilize vb. Gibi çeşitli kategorilere ayrılan video efektlerini bulabilirsiniz. Renk Düzeltme, Renk Sıcaklığı, İki Tonlu, Üç Tonlu, Gri Tonlamalı, Negatif, Seçmeli Düzeltme, Ayrık Ekran, Stereoskopik Ayarlamalar, Çevirme , Flop ve Picture-In-Picture, buraya girdiğiniz video efektlerinden bazılarıdır.
MP4, WMV, AVI ve daha fazlası gibi çok sayıda giriş ve çıkış video formatlarını destekler.

Easy Video Maker

Easy Video Maker

Easy Video Maker, Windows için başka bir video efekt yazılımıdır. Etkileri bölümünden, çeşitli geçiş efektleri ekleyebilir, renk ayarlamaları yapabilir, hareket efektini ayarlayabilir, maske efektini ayarlayabilirsiniz. Tam bir video düzenleyici olduğundan düzinelerce düzenleme özelliği elde edersiniz. Bunlar arasında kırpma, kesme, bölme, karıştırma, birleştirme, yeniden boyutlandırma, kırpma, birleştirme, yakınlaştırma (içe / dışa), döndürme, streç video, hız (yukarı / aşağı), vb. düzenleme araçları bulunur. Bunun dışında simgeler, metin, altyazılar, şarkı sözleri, parçacık efektleri, şekiller vb. bir videoya da mümkündür.

Giriş ve çıkış formatları MP4, AVI, MOV, WMV, MPEG, MKV, ASF, FLV, OGG, 3GP vb video dosyasını destekler. Bunu kullanarak birden fazla medya dosyası içeren bir proje de oluşturabilirsiniz.

OpenShot

OpenShot
OpenShot, sınırlı sayıda video efektine sahip başka bir popüler video editörüdür. Temel olarak, Bulanıklık sağlar, Videoya eklemek için Parlaklık ve Kontrast, Chroma Tuşu (Greenscreen), Deinterlace, Alpha Mask / Silme Geçişi, Negatif ve Renk Doygunluğu efektleri. Ayrıca, Fade, Wipe, Circle, Bar, Board, Box, Cross, Checked vb. gibi bir videoya geçiş efektleri eklemenize de olanak tanır.

Yukarıda belirtilen özelliklerin yanı sıra, videoya başlık eklemenize de olanak tanır. Ayrıca bunu kullanarak videoları kırpabilir / bölebilir, videolardan ayrı ses çıkarabilir, soluk (içeri / dışarı), belirli video bölümünü yakınlaştırabilir, video parçalarını tıraş bıçağı aracıyla kesebilir, vb. MOV, AVI, MP4, FLV’yi destekler, WMV vb. videoları içe ve dışa aktarma.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top