Mobil

En İyi ve Yeni 10 Android Oyunu 2019

Son birkaç ay içinde piyasaya sürülen yeni ve ücretsiz Android oyunlarının bir listesini hazırladık. Burada bir sürü harika oyun bulacağınızdan eminiz.

1. Asphalt 9: Efsaneler

Asfalt 9 gibi oyunlar: tanıtıma gerek duymayan efsaneler – adı zaten yeter.

Asfaltın en son sürümü bir yarış oyununun gerekli bileşenlerini doğru bir şekilde karıştırıyor. Daha fazla içeriğiniz var, aynı zamanda daha yapılandırılabilir seçenekler de elde edersiniz. Dokunma Sürücü kontrol sistemi yeni bir özelliktir. Bu nedenle, eğim kontrolleri yerine, arabanızın her iki tarafında otomobilinizi karayolları ve köşeler boyunca düzgün bir şekilde hareket ettirmek için iki dokunmatik ekran kontrolünüz olacak.

Dokunmatik Sürücü kontrol sistemi, Asfalt 9’daki yeni bir özellik: Efsaneler Asfalt 9 henüz Play Store’da mevcut değil. Bununla birlikte, sizin için şık bir küçük numaramız var. Tek yapmanız gereken aşağıdaki adımları takip etmektir ve oyun kısa bir süre içinde telefonunuzda olacaktır.

Asfalt 9: Efsaneler Yükleme Adımları: 

Adım 1: Bu bağlantının içeriğini indirin. Tamamlandığında, ZIP dosyasının içeriğini çıkartın.
Adım 2: Telefonunuza com.gameloft.android.ANMP.GloftA9HM adlı klasörü kopyalayın ve SD/Android/Obb/ altına yapıştırın
Adım 3: Yukarıdaki dosyaların bir parçası olan APK dosyasını yükleyin.
Adım 4: Bir VPN uygulaması kurun (Express VPN gibi) ve Filipin sunucusunu seçin. Bunu yaptıktan sonra oyunu aç ve tadını çıkar!

2. Dragon Ball Legends

Dragon Ball Legends, hepimizin beklediği bir oyun (en azından öyle görünüyordu!).

Bandai Namco’nun Dragon Ball Legends’ı Dragon Balls karakterlerinin büyüsünü cep telefonunuza getiriyor, hem de tüm ponpon ve şovlarla. Harika grafikler, basit ve hızlı kontroller ve her şeyden önce iyi bir tema ortaya koyabilirsiniz.

Dövüş oyunlarının çoğunun aksine, Dragon Ball Legends cep telefonunuzun portre yönünü ve basit bir kart tabanlı savaş sistemini benimser. Oyun keyifli bir oyun sunsa da oyunun kendisi oldukça ağırdır. Bu nedenle, oyun dosyalarını yalnızca bir Wi-Fi bağlantısına bağlı olduğunuzda indirmenizi tavsiye ederim.

3. Crossfire: Legends

Crossfire: Legends

CrossFire: Legends, PUBG ve Fortnite gibi popüler oyunların liglerine katılacak yeni bir first-person shooter oyunudur. Android için CrossFire güzel görseller ve daha da önemlisi sağlam oyun kontrolü ile tamamlandı.

Bu oyun çift joystick kullanır. Sol taraf, hareketi kontrol eder, sağ taraf ise çekim ve nişan almanın kontrolünü ele alır.

Uzmanlığınıza bağlı olarak, PVP modunu veya Battle Royale modunu seçebilirsiniz. Eğer FPS oyunlarını seviyorsanız, CrossFire: Legends bu ay listenin en üstünde olmalı.

4. Deploy and Destroy: Ash vs Ed

Oyun dünyasının kıyamet için garip bir çekiciliği var gibi görünüyor ve Deploy and Destroy aynı temayı izliyor. Divergent’de kıyamet sonrası bir dünyada, burada (Evil Dead TV dizilerinden) Ash rolünü üstlenmeniz ve düşmanlarınıza doğru yol almanız gerekiyor. Deploy and Destroy iyi bir grafik ve kontrol ile tek kişilik shooter oyunu.

Deploy and Destroy: Ash vs Ed

Evil Dead TV dizisinden Ash rolünü almanız gerekecek. Çekim oyunlarının çoğuna tipik olarak, karakterinizin görünüşünü yükseltebilir ve merdivenden yukarı çıkarken silahı yükseltebilirsiniz.

5. Mmx Hill Dash 2

Canavar kamyonları sever misin? Eğer evetse, kesinlikle MMX Hill Dash 2’yi seveceksiniz. Bu oyunda, bu devasa kamyonların direksiyonuna geçmeniz ve bitiş çizgisine kadar yarışmanız gerekecek.

Mmx Hill Dash 2

Oyun sadece bir yarış oyunu değil, aynı zamanda birçok fiziği de içeriyor. Bu oyunla ilgili daha ilginç olan şey, yakıt deposuna da göz kulak olmanız gerektiğidir. Yakıt deposuna zamanında ulaşmadıkça, kamyon gider!

Eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyun, doktorunuzun randevusunu beklerken veya yalnız seyahat ederken, zamanınızı geçirmek için mükemmeldir.

6. Major Mayhem 2

Eğer Büyük Mayhem bölüm 1’in popülaritesi oyunu denemeye ikna etmek için yeterli olmamışsa, Major Mayhem 2’nin grafikleri ikna için kalanını yapacaktır. Bilinçsiz olanlar için, Binbaşı Mayhem 2 çekim, koşma ve tabii ki, kötü adamların puanlarını patlatma, bol olan bir yan kaydırma shooter oyunu.

Major Mayhem 2

Major Mayhem 2, harika bir zamanlayıcıdır. Senin yerinde olsaydım, düşmanın başına nişan alırdım.

7. Stickman Soccer 2018

Stickman Soccer 2018, popüler Stickman Soccer’ın halefi. Bununla birlikte, küçük benzer bir farkla neredeyse benzer bir oyun deneyimini yaşayın. Popüler futbolcuların yerine oynayan küçük sevimli stickmenler olacak!

Stickman Soccer 2018

Kontroller kolay. Müzikçalar eylemi sağdaki sürat butonu üzerinden iken yön, sol düğme ile kontrol edilir. Yukarıda söylediğim gibi, sarı / kırmızı kartlar, yavaş hareket tekrarları, baş üstü vuruşlar, serbest vuruşlar, vb. gibi oyun özellikleri gibi birçok benzer öğe bulacaksınız.

Dünyayı yakında kavramak için futbol ateşi ile Çöp Adam Futbol oyunu başlatmak için harika bir yer olurdu!

8. I’m Ping King Ping

Eğer bir bitiş çizgisi gibi gerçek bir amacı olmayan oyunları seviyorsanız, I’mPing Pong King oyununa bir şans vermelisiniz.

Bu basit kontroller ile çok kafa yormayan bir oyunudur. Tek yapmanız gereken topu doğru zamanda (ve sağ tarafta) vurmak ve yavaş yavaş merdivenden inmek. Bana sorarsanız, çoğu zaman gerçek bir amacı olmayan basit bir oyun, zamanı geçirmek için ihtiyacımız olan şeydir.

9. Corrennity: Space Wars

Hiç uzayın uçsuz bucaksız genişliğinde dolaşmanın nasıl bir his olduğunu merak ettiniz mi? Corennity’ye merhaba deyin. İnsanlığı kurtarmak için yola çıkan Corennity adlı bir uzay gemisini tuttuğunuz hızlı tempolu bir uzay oyunu. Enerji loblarını toplamaktan ve epik patronlardan savaşarak Elon Musk’un Tesla Roadster’ını uzayda dolaşarak fark etmek için savaşın – bu oyunda çok şey yapmalısınız. Grafikler gerçekten çok iyi ve daha da önemlisi, oyun en azından şimdilik tamamen reklamsız.

Corennity: Space Wars

10. Lego Ninjago: Ride Ninja

Eğitimli bir Ninja yarış pistine gittiğinde ne olur? Lego Ninjago oyununda harika bir karışım elde edersiniz. Lego Ninjago sadece bir kılıç tutmaya değil, aynı zamanda yüksek hızlı yarışa katılabileceğiniz bir yarış oyunudur. Tek yapman gereken, kaskını giymek, bisikletine binmek ve yarışmak.

Oyun serin ve kontrollerin ustalaşması oldukça kolaydır. Asfalt 8’e benzer şekilde, telefonu köşelere ve dönüşlere doğru hareket ettirmek için eğmeniz gerekecek, sadece bir dokunuş ya da kaydırma işlemi Ninja’nın dövüş oyunlarını yapmasına izin verecektir.

Lego Ninjago

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top