Web Araçları

Eticaret Eğitim Scripti Ücretsiz Satış Tasarımı

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır php öğrenmeye çalışıyorum bunu da basit e-ticareti yaparak denedim ve sonunda başarılı oldum ve projeyi bitirdim aldığım eğitim videoları ve kendi yorumumla ortalama düzeyde güzel bir e-ticaret scripti çıkardım bunu dağıtmakta ki amacım burada insanların php öğrenirken gerekecek olan temel uç fonksiyonları ve gereken temel bilgileri anlatarak kodların içine yazdım bu kodları karıştırarak kendinizi geliştirebilir veya scripti kullanabilirsiniz her hangi bir açık yoktur scriptte isteyen arkadaşlar scripti geliştirebilir ben html hazır template onu yorumumla eticaret sistemine çevirdim.

Tasarım full responsive ve mobil uyumlu olmuştur. Bütün kodlar basit mantıkla yazıldı sonuçta bende yeni sayılırım o yüzden ücretsiz dağıtıyorum geliştirmek isteyen arkadaşlar geliştirebilir ve kullanabilirler öğrenci v1 dememin sebebi scriptin tüm kodlarını php öğrenmek isteyen kişiler için rahat öğrenilmeli olmasından kaynaklanmaktır 

Sistem komple responsive olduğundan sizin ekranınıza göre ekran küçülür büyür mobil de de bu şekilde uyumlu çalışmaktadır. Denemek için ekranı küçültüp bakabilirsiniz. 

Scriptten Görüntüler

İndirme Linki : https://yadi.sk/d/AEcBHpQ7K-absA

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top