İnternet & Sosyal Medya

Facebook engellemesi nasıl kaldırılır? 2019 Detaylı Kesin ÇÖZÜM

Öncelikle web sitenizdeki hataları düzeltin. Virüs varsa temizleyin.


Web
 sitenizin adresini yazın ve Debug tuşuna basın.
We can’t review this website because the content doesn’t meet our Community Standards. If you think this is a mistake, please let us know. yazısı geldiğinde let us know linkine tıklayın.

Facebook Engellemeleri sayfasında karşınıza bir form gelecek bu formu doldurun. Yaptığınız işlemleri anlatın ve sitenizin neden engellemelerden kaldırılması gerektiğini belirtin.

Daha sonra bekleniz gerekecek. Bekleme süresi konusunda herhangi bir veri yok. Yani 4 saat sonra da 4 gün sonrada, eğer web siteniz temizse engelleme kaldırılır.

Facebook Bağlantı Engellendi Ziyaret etmeye çalıştığın bağlantının kötü amaçlı olduğunu düşünüyoruz. Güvenliğin için bu bağlantıyı engelledik. uyarısı tamamen web sitesi sahibini, yöneticisini ilgilendiren bir mesajdır. Bu yarı güvensiz siteleri ifade eder ve son kullanıcıyı koruma amaçlıdır.

NOT : Sorunun çözülme ihtimali %50 bir olasılıktır , bizde ZanaLab olarak spam sorunu yaşıyoruz Facebook’la şimdi aynı yöntemle çözmeye kalktık umarım faydası olur.
Spama Sebep Olanlar : Büyük ihtimal durmadan paylaşım yaptınız ve ‘Facebook sizi spam olarak algıladı yada birileri sizi ve web sayfanıza ait Facebook Sayfasını şikayet etmiş bulanabilir. Spam yediğinizde üst üste durmadan uyarılar gelir ve şuana kadar Facebook’ta paylaştığınız tüm gönderiler otomatikmen yayından kalkar , uzun bir süre bildirimler üst üste geldiği için mobil cihaınız bile donmaya başlar , bilgisayar’da iseniz sorun yok , sadece bununla  yetinmeyip başkalarına mesaj atmaya kalkıştığınızda bile ‘ Mesajlar Gönderilmedi ‘ tarzında hata alırsınız . Sadece bumu sandınız ?
Tabikide hayır Facebook ‘İnstagram’ uygulamasını satın alıp kendi ağına kattığı için biz ZanaLab ailesi olarak ‘ ZanaLab ‘ a ait hiçbir linki paylaşamıyoruz ‘ İnstagram’dan  ve ben editör Nevruz instagram profilimde ZanaLab.com linki olduğu için paylaşım yapamıyor , beğeni yapamıyor ve yorum yapamıyorum  , umarım sizde en kısa sürede bu sorundan kurtulmuş olursunuz , tekrardan geçmiş olsun…
Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top