İnternet & Sosyal Medya

Hikayelerinize Arka Plan Müziği Ekleme

1. Instagram Uygulaması Aracılığıyla

Instagram hikayelerinde etrafınızdaki sesleri yakalayabildiğini biliyorsunuzdur. Ancak bu etraftaki istemediğiniz gereksiz gürültü sesini de alır. Eğer böyle bir durumla karşılaştıysanız, akıllı ve şık bir çözümümüz var.

Instagram uygulaması, akıllı telefondan sesleri ayıklama yeteneğine sahiptir. Yani, Spotify, Google müzik veya PowerAmp gibi herhangi bir müzik çalarda çalışan bir şarkınız varsa, uygulama şarkıyı doğrudan buradan alabilir.

Yani, bir dahaki sefere Instagram hikayeniz için arka plan müziği olarak bir şarkıya sahip olmak istiyorsanız, sadece akıllı telefonunuzdaki şarkıyı çalın, Instagram’ı açın ve hikayeyi yakalamaya başlayın.

Telefonun mikrofonundaki sesleri yakalayacağından, ortamdaki sesleri de yakalayacaktır. Yani, mümkün olduğunca asgari seslere sahip olun.

2. Üçüncü Taraf Bir Uygulama Aracılığıyla

Çoğu zaman fotoğraflarımız ve videolarımız var ama eksik olan tek şey müzikal bir arka plan.

Bu durumu kurtarmaya gelen uygulama InShot Video Editor.

Bu uygulama aracılığıyla videoyu açın ve gerektiği kadar kırpın. Bittiğinde, araç çubuğundaki Müzik simgesine dokunun ve şarkılarınızı seçin.

Şarkıları, dahili depolama alanınızdan da alabilirsiniz.

Müzik seçildikten sonra, uygun müzik seviyesini seçin ve orijinal video sesini kapatın. İsterseniz müziği de crossfade edebilirsiniz.

InShot uygulamasının videoyu daha küçük bir boyuta ölçeklendirdiğini unutmayın, bu yüzden ekrana sığdırmayı unutmayın. Ayrıca, InShot uygulamasından da etiket ve metin ekleyebilirsiniz.
Şimdi yapmanız gereken Kaydet’e tıklamak ve kaydedilen videoyu Instagram hikayelere yüklemek.

Sonuç
İkinci yöntem daha iyi gibi. Bir videonun yalnızca arka plandaki sesini kapatmak ya da küçültmekle kalmıyor, aynı zamanda videoya gerçekten güzel bir emojiyi de giriyorsunuz.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top