Web Araçları

Hızlı İndex Alabilmek İçin En İyi Pingleme Siteleri

Hızlı İndex Alabilmek İçin En İyi Pingleme Siteleri

Web sitelerinin büyük sorunlarından biri olan index sorunu bazı dönemlerde 1 haftayı bulmaktadır. Hızlı index almak isteyen web siteleri her türlü yola başvuru yaparak bu sorunu çözmek istemektedir. Bazı basit yollar ile bir kaç dakikada index almak mümkündür.

Hızlı İndex Alabilmek İçin En İyi 3 Pingleme Sitesi

Pingler.com; ilk sırada yer alan pingleme sitesidir. Uzun yıllardır hizmet veren Google tarafından da desteklenen sitelerden biridir. Kullanımı oldukça basittir.

Feedshark.brainbliss.com; biraz daha profesyonel olarak pingleme yapabileceğiniz bir yardımcı araç sitesidir. Oldukça profesyonel olan site uzun süredir hizmet vermektedir.

Googleping.com; Google tarafından desteklenen pingleme hizmeti sitesidir. Oldukça kaliteli olan bir araç olarak bilinmektedir. Kullanımı basit ve profesyonel bir araçtır.

Neden Hızlı İndex Almalıyız?

Güncel içerik girdiğimizde hemen index alması daha fazla hit yükselmesi sağlayacaktır. Ayrıca yazdığımız özgün içerikler başkaları tarafından kendi sitelerine eklenemeyecek. Hızlı index aldığında başka biri sitedeki içeriği çalarak kendi sitesine eklese bile Google tarafından ilk siz index aldığınız için, içeriği çalan kişiyi sıralamada göstermeyecektir.

Hızlı İndex Almak İçin Diğer Yöntemler

Düzenli olarak gün içerisinde, her gün en az 5 özgün içerik girmeniz gerekmektedir. Böylece botlar sürekli ziyaret ettiğinde yeni içerikleri göründüğünde bir süre sonra otomatik olarak daha sık şekilde gelecektir. Zamanda sistem oturacak ve bir kaç dakika içerisinde index almaya başlayacaksınız. Hızlı index alan ve sürekli içerik giren web sitelerinden backlink almaya çalışın. Haber siteleri sürekli içerik girdiğinden bu tür sitelerden alacağınız en az 3 backlink ile index hızınızı 10 katına kadar çıkarabilirsiniz. Girdiğiniz içerikleri Google link kısaltma servisi ile kısaltın ve sosyal medya hesaplarında paylaşın.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top