Mobil

Mesajları Kullanarak Bilgisayardan Ücretsiz SMS Mesajı Göndermek Ücretsiz

Google bilgisayarınızdan ücretsiz ve sınırsız mesajlar göndermek için Mesajlar uygulamasını güncelledi. Bunu nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır.

MightyText ve Pushbullet gibi bilgisayardan mesajlaşma uygulamaları, PC’nizden SMS mesajları göndermenin yollarını ararken her zaman ortaya çıkar. Ancak, masraflı bir Pro aboneliği için ödeme yapmadığınız sürece aylık metinlerinizi sınırlandırırlar.

  1. Android Mesajların en son sürümüne güncellediğinizden ve telefonunuzda açtığınızdan emin olun. Birçok cihaza önceden yüklenmiş, ancak sizde yoksa Play Store‘dan indirebilirsiniz.
  2. Ayrıca, tam işlevsellik için varsayılan SMS uygulamanız olarak ayarlamanız gerekir.
  3. Mesajların sağ üst köşesindeki üç noktalı Menü’ye dokunun ve Web için Mesajlar’ı seçin. Henüz bunu görmüyorsanız, güncellemenin size gönderilmesini beklemeniz gerekir.
  4. Bilgisayarınızın tarayıcısında Google’ın Web İletileri sayfasını açın (Internet Explorer ile çalışmaz).
  5. Oturumunuzu açık tutmak istiyorsanız, Bu cihazı hatırla düğmesini tıklayın. Ardından, telefonunuzda QR kodunu tara’ya dokunun ve PC’nizin ekranındaki kodu taramak için cihazınızın kamerasını kullanın.
  6. Tamamlandığında, son konuşmalarınız PC’nizde görünecektir. Google, tarayıcınızda şifrelenip önbelleğe alındığını söylüyor. Buna 14 gün boyunca erişemezseniz, Google, sizi otomatik olarak güvenlik için imzalar.
  7. Web sitesinde karanlık bir tema kullanmak isterseniz, Menü> Ayarlar> Karanlık temayı etkinleştir’i açın.

Birden fazla bilgisayarla eşleştirebilirsiniz, ancak yalnızca geçerli olanınız bir seferde aktif olacaktır. Ve bu işlem telefonunuzdan geçtiğinden, telefonunuz kapalıyken çalışmayacaktır.

Kolaylık için, PC’nizden uygulama oluşturmak için Chrome’u kullanabilirsiniz. Mesajlar sayfasındayken Menü> Diğer araçlar> Kısayol oluştur’a gidin. Bir isim verin ve Görev Çubuğunuza bir bağlantı eklemek için Pencere olarak aç seçeneğini işaretleyin. Ardından mesajlarınıza özel bir pencerede erişebilirsiniz.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top