İnternet & Sosyal Medya

Online Fotoğraf Düzenleme Siteleri

Fotoğraf çekilmeyi hepimiz severiz. Ancak bazen çektiğimiz fotoğraflarda bir kaç hata veya eksik olur, ama o fotoğrafları da atmak istemeyiz bu yüzden düzenleme veya efekt verme gereksinimi duyarız. Günümüz teknoloji ile akıllı telefonlarımızdan veya bilgisayarlarımızdan bu işlemleri bir çok noktada yapabiliriz. Akıllı telefonlarımız için uygulamalar ve bilgisayarlarımız için profesyonel programlar veya online fotoğraf düzenleme web siteleri bulunmakta. İsterseniz aşağıdaki yazıya tıklayarak en iyi fotoğraf düzenleme programlarını inceleyebilirsiniz.

Ancak bilgisayardaki düzenleme programlarını kullanmak bilgi ve eğitim ister. Bir şeyleri indirmek, satın almak, öğrenmek yerine internette hemen tıklayarak online fotoğraf düzenleme yapabileceğiniz birçok site bulunuyor.  Program indirmeden resim düzenlemekonline fotoğrafa efekt vermek, 0 bilgiyle tek bir tıkla yapabileceğiniz işlemler. Daha fazla uzatmadan konumuza başlayalım!

Online Fotoğraf Düzenleme

Listemizde 5 tane ücretsiz foto düzenleyici site bulunuyor. Bunların dışında benzer birçok site bulunmasına rağmen en fazla kullanılan ve en iyi özelliklere sahip olan web siteleri bunlar. Hemen başlayalım!

Pixlr

Photoshop’a benzeyen arayüzüyle, bir çok özellik sunan Pixlr, hiçbir bilgiye veya ücrete gerek kalmadan internet üzerinden fotoğraflarınızı düzenlemeye yarayan en iyi internette fotoğraf düzenleme sitelerinden biri.

Pixlr web sitesine gitmek için tıklayın!

Pixlr
Pixlr

ShutterStock Editör

Fotoğraf düzenlemekten ziyade daha çok resimler hazırlamanızı sağlayan bu editör ile sosyal medya hesaplarınız için fotoğraflar oluşturabilir, efektler verebilir, yazılar ekleyebilirsiniz.

ShutterStock Editör’e gitmek için tıklayın!

ShutterStock Editör
ShutterStock Editör

Photopea

Yine photoshop’a benzerliğiyle dikkat çeken bir çevrimiçi fotoğraf düzenleme sitesiyle karşınızdayız. Pixlr ile arasında pek fark bulunmayan bu sitede her düzenleme, efekt verme, yazı ekleme gibi bir çok özelliği kullanabilirsiniz.

Photopea web sitesine gitmek için tıklayın!

Photopea
Photopea

Fotor

Diğerlerine göre biraz daha detaylı bir düzenleyici olan Fotor, profesyonel bir hizmet vermeyi fazlasıyla başarmış durumda. Bu online düzenleyici sayesinde her şeyi yapabilirsiniz.

Fotor web sitesine gitmek için tıklayın!

Fotor
Fotor

BeFunky

Sade arayüzü ve verdiği güzel performansla göze çarpan BeFunky, online fotoğraf düzenlemekonusunda vazgeçilmezlerden. Bir fotoğraf düzenleme programından alabileceğiniz tüm özellikleri size sunuyor.

BeFunky web sitesine gitmek için tıklayın!

BeFunky
BeFunky

Listede verdiğimiz ücretsiz fotoğraf düzenleme siteleri dışında daha birçok benzer site bulunuyor. Ancak adından söz ettiren ve birçok kullanıcıya sahip 5 uygulamayı yukarıdaki listede paylaştık. Siz yukarıdaki sitelerden hangisini daha çok beğendiniz? Veya bunlar dışında kullandığınız başka online fotoğraf düzenleme siteleri bulunuyor mu? Görüşlerinizi ve sorularınızı hemen aşağıdan yorum yazarak belirtmeyi unutmayın!

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top