Oyunlar

Oyunlarda Nasıl İyi Bir [Keskin Nişancı] Olabiliriz ? Güncell Tüm oyunlar

Keskin nişancı ne demektir?
İlk önce Keskin Nişancıyı tanımak lazım keskin nişancılar bir askerdir ama özel bir askerdir.Keşif görevi veya sadece öldür için gönüllü olan insanlardan oluşurlar.Keskin nişancı hedefini ıskalayamaz ıskalarsa her şeyi bırakıp pustuğu yeri terk eder 2.bir atış için şansı olmaz çünkü kısaca ölür diyebiliriz.Keskin nişancılar kullandığı her silahın tüm bilgisini bilir bilmek zorund****eskin nişancılar genellikle gözcüler ile dolaşırlar arkadan bir düşman saldırısı olursa ana nişancıyı korur.

Keskin nişancı hangi silahları kullanır?
Keskin nişancılar genellikle hafif ama etkili keskin nişancı tüfekleri kullanırlar 7.62 kalibreden 50.kalibre tüfeklere kadar yükseliyor 50 kalibre tüfeklerin tahribat gücünü söylememe gerek yok sanırım. Bir şey daha ekleyelim Anti-Materyal tüfekleride kullanabiliyorlar hafif zırhlı araçlar için veya duvarın arkasında hedefler için.

Bir Nişancı Silahı İyi Tanımalı Asker !
Gelelim taktiğimize ilk önce kendinize en uygun yeri bulmalıyız tüm bölgeleri görebilecek şekilde ve gerektiğinde size siper olabilecek bir yer olmalı ve her yeri açık olmamalı kaçış yolunu mutlaka önceden bulmalısınız ve 2.pusu yerinizide önceden ayarlamalısınız kaçtığınızda yer problemi yaşamamalısınız asla ve asla açık hedef olacak pozisyonlara girmeyin yoksa işiniz bir HS (Head Shot) ile bitebilir.

Çoklu hedef geliyorsa 2 hedef hizada olduğu zaman boyun kısmında sıkmaya devam edin mermi arkadan geçer ve 2 adamıda saf dışı eder eğer durum tam tersi ise 1 adamı vurun diğerinide bomba veya takım arkadaşınıza yerini söylerek öldürebilirsiniz.

Asla ve asla aynı yerde hep durmayın 1 adam vurdunuz yerinizi değiştirdiniz diğer tarafta 1 adam vurdunuz yerinizi değiştiriniz.Ve şunuda söylemek gerek el çabukluğuda çok önemlidir seri olan kazanır diyebiliriz.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top