İnternet & Sosyal Medya

Para Kazandıran Oyunlar Nelerdir? Oyun Oynayarak Nasıl Para Kazanılır?

Para Kazandıran Oyunlar

Değişen iş olanakları ile artık internet üzerinden para kazanmak da mümkün. İster bilgisayar ister akıllı cep telefonu isterseniz de oyun konsolu ile oyun oynayarak para kazanabilirsiniz. Oynayacağınız oyuna göre kazanabileceğiniz ücretler de değişebilmekte olup, çok para kazandıran oyun sayısı da oldukça fazladır.

İngilizce bilen kişiler için oyun çeşitliliği daha fazla olmakla beraber yabancı dili olmayanlar için sınırlı sayıda oyun seçeneği vardır. Sadece Türkçe bilerek bu oyunlarda belirli seviyelere gelmeniz biraz zaman alabilir ve birçok zorlukla karşı karşıya gelebilirsiniz.

Oynayacağınız oyunlarla binlerce dolar kazanmanız mümkün olmakla beraber bu sektörde en iyi para kazandıran oyunlar bir elin parmaklarından daha azdır. Düzenli olarak gelir elde etmezseniz bile hesap satışından para kazanabilirsiniz. Birçok kullanıcı oyunlarla para kazanmak için sıfırdan başlamak yerine zaten belirli bir seviyeye deki hesapları kullanır ve bu nedenle yüksek seviyedeki hesapları satın alır.

Para kazandıran oyunlar her yıl değişiklik gösterir.2018 yılının en çok kazandıran üç oyunu sizler için derledik. Bu oyunlar sırasıyla şu şekildedir.

 

Counter Strike: Global Offensive

Dünyanın ve Türkiye’nin en çok oyunlarından olan CS:GO ile ciddi anlamda para kazanabilirsiniz. En çok para kazandıran oyunlar arasında yer alan Counter strike ‘ı indirdikten sonra harika bir aksiyon oyunu ile karşılaşacaksınız. Bir savaş oyunu olan Counter strike’da başarılı oldukça rütbe kazanıp hesabınız değerlenecektir. Her 5-10 bölüm oynadıktan sonra mutlaka kutu veya meta adında parasal değeri olan parçalar kazanırsınız. Oyunun en değerli parçası bıçaklardır. Oyundaki herkes bu bıçakları kazanabilmekte olup, sadece başarılı olmak yeterlidir. Aksi halde oyuna ekstra para yatırmanız gerekmektedir.

 

League of legends

En çok oynanan ve en çok para kazandıran oyunlar arasında olan LOL, internet portalından oynanmaktadır. LOL’da seviye elde ederek parçalar kazanabilir ve karakterinizi yükseltebilirsiniz.

 

Dota 2

Ciddi manada rekabet fırsatı sunan ve bu nedenle eğlenceli olan oyun için Steam hesabına ihtiyacınız vardır. Dota2’de para kazanmak için gün içerisinde 6-7 saate kadar oyun başında durmanız gerekmektedir.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top