Program İndir & İnceleme

PC sistem temizleme aracı CCleaner & Mobil

CCleaner bilgisayar sistem temizliğinde bir numaralı yardımcı araçtır. Gizliliğinizi korur ve bilgisayarınızı daha güvenli ve hızlı olmasını sağlar!

CCleaner bilgisayar optimizasyonu ve temizliğinde dünya çapında favori bir programdır. Kolay kullanımı, tek tıkla temizliğe başlama ve saniyeler içinde sisteminizi optimize eder. Ayrıca ileri kullanıcı seçenekleri içerir.

Hızlı Bilgisayar

Bilgisayarınız gittikçe yavaşlıyor mu? Kullanılmayan dosyalar hardiskinizde birikerek günden güne sistemi yormaya ve yavaşlamasına neden olur. CCleaner temizlik aracı ile sisteminizi temizleyerek daha hızlı yapabilirsiniz.

Güvenli Gezinti

Gezdiğiniz siteler bilgisayarınıza istemsiz olarak çerezler bırakabilir. CCleaner bırakılan bu çeezleri ve geçmişi siler ve gizliliğinizin korunmasına yardım eder.

Daha Az Hata ve Çökme

Uzun zaman kayıt defteri temizliği yapılmazsa sistemde çökme ve yavaşlama olabilir. CCleaner daha stabil bir bilgisayar için kayıt defterini optimize eder.

Hızlı İlk Açılma

Bazı programlar arka planda çalışarak ilk açılma sırasında bilgisayarınızın açılmasını geciktirir. CCleaner size bu konuda yardım ederek istemediğiniz programların ilk açılışta açılmasını engellemenizi ve açılış hızının artmasını sağlar.

Ayrıca programın Windows işletim sisteminde çalışan versiyonunun yanında Android tabanlı mobil sistemlerde de çalışan versiyonu mevcut. Deneyebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.piriform.ccleaner

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top