Program İndir & İnceleme

Pdf Düzenleme Programı Ücretsiz PDF Formatında

Düzenlemeniz gereken bir PDF’iniz var, ancak başka bir dosya formatına dönüştürmek istemiyor musunuz? Able2Extract’un PDF editörü, PDF içeriğinde anında değişiklikler yapmanızı sağlar. PDF dosyalarını doğrudan düzenlemenin ne kadar kolay olduğunu görmek için yazıyı okumaya devam edin.

Able2Extract, yalnızca üç tıklamayla karmaşık düzenlemeler yapmanızı sağlayan güçlü bir PDF düzenleyicisidir. Videodan programın çalışma sistemini görebilirsiniz.

Genel özellikleri:

  • PDF’e metin ekle veya sil
  • Gönderilecek PDF formlarını doldurun
  • Doldurulabilir PDF formlarını düzenleyin ve oluşturun
  • PDF’leri yeniden boyutlandırma, dışa aktarma ve birleştirme
  • Aradan sayfaları sil veya başka bir PDF’den sayfa ekle

PDF Dönüştürme

PDF dosyalarını birçok dosya formatına dönüştürmek için Able2Extract kullanabilirsiniz. PDF’den Word, Excel, PowerPoint, OpenOffice, Resim ve daha fazlasına dönüşüm yapabilirsiniz. Ayrıca PDF’yi AutoCAD’e dönüştürün ve tüm katman bilgilerini saklayın. Dönüşüm şablonları oluşturarak yinelenen dönüşümlerde zamandan tasarruf edin.

Able2Extract Professional, başka herhangi bir üründe bulunmayan gelişmiş özel dönüştürme teknolojisine ve özelliklerine sahiptir.
Excel’e özel PDF dönüştürme, sektörde benzersiz bir dönüşüm hassasiyeti sunar. Tüm PDF dönüşümleri, kullanıcılar tarafından mükemmel bir şekilde biçimlendirilmiş ve kullanıcının ihtiyaçlarına uygun olan Excel, Word veya diğer PDF çıktılarına izin veren ayrıntılı bir şekilde kullanıcı tarafından özelleştirilebilir.
Gelişmiş PDF tanıma, taranan dokümanlarda arama yapmanızı ve işiniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar.

PDF’e Metin Ekleyin ve Silin

Able2Extract Professional ile program içinden PDF metinlerini ve paragraflarını düzenleyebilirsiniz. Sadece PDF’nizi açın, Düzenle’yi tıklayın ve artık dosya düzenlenmeye hazır. Tüm değişiklikler hemen görülebilir.

Ölçekli Sayfalar Oluşturun

PDF belgenizin içindeki bir veya daha fazla sayfayı yeniden boyutlandırın. Sayfa düzenini değiştirin ve sayfaları iş akışınıza sığdırmak için ve hatta sayfaları yüzdeyle ölçeklendirin. Seçenekler neredeyse sınırsızdır.

Pdf Birleştirme ve Ayırma

PDF birleştirme ve ayıklama daha da basitleştirilmiştir. Belirli sayfaları silin, sayfa aralığını ayıklayın ve kaydedin veya farklı PDF belgelerini birleştirin.

PDF Dosyalarına Görüntü Ekleme

Artık resim eklemek için PDF’nizi dönüştürmenize gerek yok. Able2Extract, tüm bitmap görüntülerini eklemenizi sağlar. Desteklenen dosya türleri şunlardır: bmp, jpg, jpeg, png, gif, tif ve tiff.

Sezgisel Kullanıcı Arabirimi
Son derece sezgisel kullanıcı arayüzü, PDF düzenlemeyi çok basit hale getiriyor.

Not: Program ücretli olup deneme sürümünü indirip deneyebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için bu adresi kontrol edebilirsiniz: https://www.investintech.com/editpdf

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top