Program İndir & İnceleme

Photoshop’a Alternatif Programlar

Windows, Mac, Web, iPhone, Linux ve daha fazlası için Adobe Photoshop’a alternatifler. Bu listede Adobe Photoshop’a benzer toplam birçok uygulama bulunmaktadır.

GIMP

GIMP

GIMP, fotoğrafların rötuşlanması, görüntü kompozisyonu ve imaj yazarlığı için ücretsiz bir programdır.

GIMP, fotoğraf rötuşlama, görüntü kompozisyonu ve görüntü yazarlığı gibi görevler için serbestçe dağıtılan bir programdır. Basit bir boya programı, uzman kaliteli bir fotoğraf rötuş programı, çevrimiçi toplu işleme sistemi, seri üretim görüntü oluşturucu, resim format dönüştürücü ve daha fazlası olarak kullanılabilir.
Taşınabilir uygulama olarak da kullanılabilir: http://portableapps.com/apps/graphics_pictures/gimp_portable

Krita

Krita

Krita gelişmiş, ücretli program kalitesi özelliklerine sahip eksiksiz bir yaratıcı eskiz ve grafik uygulamasıdır. Ücretsiz, açık kaynaktır ve tüm önemli masaüstü platformlarında kullanılabilir.

Paint.NET

Paint.NET

Paint.NET ücretsiz resim ve fotoğraf düzenleme yazılımıdır. Katmanlar, sınırsız geri alma, özel efektler ve çok çeşitli yararlı ve güçlü araçlar için sezgisel ve yenilikçi bir kullanıcı arabirimi sunar. Aktif ve büyüyen bir çevrimiçi topluluk, samimi bir yardım, öğreticiler ve eklentiler sağlar.

Affinity Photo

Affinity Photo

Affinity Photo profesyonel, tam özellikli bir raster grafik editörüdür. Affinity Photo’da çalışma her zaman canlı önizleme ve tahribatsız uygulama ile 60fps’de pan ve zoom yapabiliyorsunuz. Sınırsız katmanları ve ayrılmış bir RAW düzenleme çalışma alanının yanı sıra RGB, CMYK, LAB, Gri tonlamalı renk alanını, ICC renk yönetimine sahip son CMYK iş akışı ve kanal başına 16 bit düzenleme.

Pixlr

Pixlr

Pixlr® günlük görüntüleri çarpıcı sanat eserlerine dönüştürmeyi sağlar. İster fotoğraflarınıza hızlı bir şekilde düzeltme uygulayın veya efektler, bindirmeler veya sınırlarla kişisel dokunuşlarınızı ekleyerek Pixlr, anlarınızı güzelleştirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Pixlr ile başlamak ücretsiz ve kolaydır – bugün Pixlr’ın büyüsünü keşfetmek için uygulamayı yükleyin.

MyPaint

MyPaint

MyPaint, tam ekran kullanımına önem veren hızlı bir grafik programıdır. Program yerine sanata odaklanmanızı sağlar. Tuvalinizde asgari dikkat dağıtıcı bir arayüz ile çalışırsınız, ara yüzü yalnızca ihtiyacınız olduğunda ortaya çıkarırsınız. MyPaint, basınçlı veya eğimli hassas grafik tabletleri destekler ve kullanımı kolay bir fırça toplama ile birlikte gelir.
Fırça dinamikleri üzerinde yoğunlaşan (hız, basınç, rastgele değişen) kendi fırçalarını oluşturmak için karmaşık bir arayüz var.

Pinta

Pinta

Pinta, Paint.NET’den sonra modellenen ücretsiz, açık kaynaklı bir çizim / düzenleme programıdır. Amacı, kullanıcılara Linux, Mac ve Windows’ta resim çekmek ve düzenlemek için basit ama güçlü bir yol sunmaktır.

Pinta, Windows’ta Paint.NET gibi .NET uygulaması gerektirir.

Polarr

Polarr

Yüksek hassasiyetli ışık ve renk araçlarından, gelişmiş netlik ve dehaze ayarlarına, kendi filtrelerinizi oluşturma ve kurtarma becerisine kadar. Polarr, blog yazarları, öğrenciler ve fotoğraf profesyonelleri için ideal bir fotoğraf editörüdür. Artık toplu olarak fotoğraflarınızı dışa aktarma, filigranı ekleme ve klavye kısayollarını kullanma yeteneğiyle, Polarr Photo Editor, Chrome’da bulunan en etkin fotoğraf düzenleme aracıdır.

PhotoFiltre

PhotoFiltre

PhotoFiltre 7, tam bir görüntü rötuş programıdır. Basit veya gelişmiş.

Photopea

Photopea

PSD, XCF ve Eskiz dosyaları ile çalışabilen çevrimiçi fotoğraf editörü (Photoshop, Gimp ve Eskiz Uygulaması).

HTML5 ile yapılmış çevrimiçi fotoğraf editörü. PSD ve XCF – Photoshop ve Gimp dosyalarını açın, düzenleyin ve kaydedin. PSD, XCF, JPG, PNG ve WebP arasında dönüştürme.

FireAlpaca

FireAlpaca

FireAlpaca kolaylıkla kullanılabilen bir görüntü düzenleyicisidir. Ürünlerimizin dünyanın her tarafından daha fazla kullanıcısı tarafından deneyimlenebilmesi için tamamen ücretsiz indirmeyi sağladık. Hem Mac hem de Windows kullanıcıları için mevcuttur!

MediBang PaintMediBang Paint

MediBang Paint

Windows ve Mac OS üzerinde çizim yapma ve çizgi roman yapma hafif bir yazılım.

Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express

Fotor

Fotor

Fotoğraflarınızı Fotor ile daha önce hiç paylaşmadığınız yerlerde çekmeye hazır olun. Fotor’u indirin ve eğlencenizi ve çok yönlülüğünüzü elinizdeki en güçlü platformunuzdan yararlanmaya başlayın.

Seashore

Seashore

Seashore, Mac OS Xs Kakao çerçevesi için açık kaynak kodlu bir resim editörüdür. Metinler ve fırça darbeleri için degradeler, dokular ve kenar yumuşatma özelliklerine sahiptir. Çoklu katmanları ve alfa kanalı düzenleme özelliğini destekler. GIMP teknolojisine dayalıdır ve aynı yerel dosya biçimini kullanır.

Bununla birlikte, GIMP’den farklı olarak, Seashore sadece profesyonel görüntü düzenleme ürünleri için bir yedek sağlamak için değil, çoğu bilgisayar kullanıcısının temel görüntü düzenleme ihtiyaçlarına hizmet etmeyi amaçlıyor.

Artweaver

Artweaver

Artweaver, yaratıcı resim için basit bir ücretsiz yazılım programıdır, diğer bir deyişle, Artweaver size işiniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm sanatsal efektleri sunar.

Resimlerden eskizler oluşturabilir ve geniş bir fırça aralığı ile deney yapabilirsiniz. Fırça simülasyonu böylece mümkün olduğunca gerçekçidir.
Taşınabilir sürümler: https://portable-artweaver.en.softonic.com

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top