Oyunlar

Steam’deki 5 Macera Oyunu Yeni 2018

Steam’de oynayabileceğiniz binlerce oyun ile nereden başlayacağınızı biliyor musunuz? Macera oyunları, oyunlarından hoşlanan insanlar için karmaşık araziler ve dinamik, ilginç dünyaları keşfetmek isteyen insanlar için mükemmeldir. Steam’den oynayabileceğiniz en iyi macera oyunlarından 5’ine göz atalım.

Steam, oyuncuların binlerce video oyunu oynamasına ve indirmesine olanak tanıyan ve aynı zamanda diğer insanlarla işbirliği yapmasını sağlayan bir dijital dağıtım platformudur. Steam son derece popüler; her gün platformlarında yaklaşık 15.5 milyon kullanıcıya sahiptir.

1. Borderlands 2
Borderlands 2, bir aksiyon oyunuyla macerayı birleştirir. Çeşitli silahlar, kalkanlar, roketatarlar ve el bombasıyla silahlandırılan dört farklı karakterden biri olarak oynayacaksınız.

Hikaye şöyle devam ediyor: Pandora gezegeninde donmuş bir yaylada terkedildiniz. Senin görevin, kötülüğün Hyperion Corporation adlı şirkete karşı işkencenin iğrenç CEO’su Yakışıklı Jack’e intikam almak. Çok sayıda çılgın ve komik düşmanla yüzleşecek, farklı ortamları keşfedecek ve kötü adamlarla savaşmak için arkadaşlarınla ​​savaşacaksın.

2. Subnautika
Çoğu deniz oyunu, “themarinebattery” adı verilen veya düşman savaş gemilerine saldıran bir eşya bulmakla ilgilenebilir. Subnautica’da ise durum böyle değil. Subnautica, gezegen 4546B denen uzaylı bir gezegende bir okyanusta batık olduğunuz bir hayatta kalma macera oyunudur. Düşen gemi Aurora’nın tek kurtulanısın.

Hayatta kalmak için malzeme, yiyecek ve su bulmak için bu yabancı gezegenin okyanusunu keşfetmelisiniz.
Fakat dikkatli olun: İnsanları yemeyi seven okyanus derinliklerinde yaratıklar var gibi görünüyor.

3. Elder Scrolls V: Skyrim
Skyrim, 2011’den bu yana en çok satılan oyunlardan biri oldu ve 1 milyar dolarlık gelir elde etti. Yüzüklerin Efendisi’ndeki devasa açık dünya ortamı. Tip dünya, detaylı ve kapsamlı bir ana hikaye ile tamamlandı. Ayrıca yüzlerce saat süren yan görevler ve tamamen özelleştirilebilir karakterler var.

Bir oyunda asil bir elf oynayabilirsiniz. Bir diğerinde, kötü bir ork olmayı seçebilirsin. Bu oyunda kararlarınıza ve eylemlerinize bağlı olarak her şey size kalmış.

4. Gabriel Knight: Sins Of The Fathers
Aynı zamanda size klasik bir geri dönüş seçeneği sunalım. Bu nokta vuruşlu oyun aslında 90’lı yıllarda piyasaya sürüldü, ancak o zamandan beri Steam’de 20’nci yıldönümünde yeniden verildi.

Bu, buradaki ilk karanlık ve ciddi macera oyunlarından biriydi. Bazı komik anlar olsa da, bu oyun başka bir şeyden daha fazla bir gerilim. Voodoo cinayetlerini araştırırken ve bir gölge avcısı olurken Gabriel Knight olarak oynuyorsun.

5. Life Is Strange
Life Is Strange çeşitli bölümlerde yayınlanan bir oyun. Zamanını manipüle edebileceğini keşfeden bir genç kız olan Max Caulfield olarak oynuyorsun. Ama yakında en küçük manipülasyonun bile ciddi sonuçlara yol açabileceğini öğreniyorsunuz.

Kasabanızı tamamen yok olmaktan kurtarmak için görevler ve bulmacaları çözmeniz gerekecek. Oyun, bir anda tamamen dokunaklı ve heyecan verici, bu oyunu bir zorunluluk haline getiriyor.

Steam’deki En İyi Macera Video Oyunları
Macera oyunları size heyecan verici ve eğlenceli bir oyun saatleri sunacak. Görevleri çözebilir, uzak dünyaları keşfedebilir ve hatta yeni topraklar keşfedebilirsiniz. Suya batmak için yeni video oyunları arıyorsanız, Steam’e göz atın.

Bilgisayarlar ve teknoloji hakkında daha fazla bilgi için blogumuzdaki diğer makalelere göz atın.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top