Mobil

Telefonunuz için 11 Ekolayzır Uygulaması Android

Günümüzde akıllı telefonların çoğunluğu bir ekolayzırla önceden yüklenmiş olarak geliyor. Ancak, iyi bir müzik dinleyicisiyseniz, belki de bunu dinleme ihtiyaçlarınız için yetersiz buluyor olabilirsiniz. Neyse ki, Android, “ses” özelliğini özelleştirmeyi ve cep telefonu deneyiminizi artırmayı mümkün kılıyor.

Çok iyi bilmediğiniz halde bile, ekolayzerler sadece birkaç ayar yaparak ses frekanslarını “eşitlemek” veya dengelemek için bir yol görevi görür. Frekans aralıklarını orijinal parça kulaklarınıza mükemmel gelene kadar (tiz / bas) beğeninize göre “yükseltebilir” veya “kesebilirsiniz”. Equalizer özellikle kulaklık kullanan kişiler için faydalıdır.

Android’de çok sayıda ekolayzer uygulaması olmasına rağmen, sadece birkaçı iyi iş yapıyor. Kullanıcı puanlarını göz önünde bulundurarak ve kişisel deneyimlerimize dayanarak sizin için en iyilerini listeledik.

1. Music Equalizer:
PerfectionHolic tarafından geliştirilen Music Equalizer ile Android cihazınızın ses kalitesini ücretsiz olarak tamamlayın. Ses kontrolleri, bas güçlendirici, sanallaştırıcı efektler ve dört tekerlik bir widget ile 5 bantlı bir ekolayzır içerir. Bundan başka, kullanıcıların kişisel tercihlerine göre özelleştirilmiş önayarlar oluşturmasına izin verirken 10 ekolayzır önayarı sunar. Uygulamanın kullanımı ücretsiz olsa da, reklamsız bir deneyim için ücretli sürümü satın almanız gerekir.

2. Equalizer FX:
Popüler bir uygulama olan Equalizer’ı duymuş olabilirsiniz. Equalizer FX bu uygulamanın daha iyi bir sürümüdür. Bu uygulama da, ücretli isteğe bağlı reklamsız yükseltme ile gelir ancak indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Music Equalizerına benzer şekilde, Equalizer FX ayrıca 5 bantlı bir ekolayzer, sanallaştırıcı efekt, bas güçlendirici ve bir ses yükseltici ile birlikte gelir (Android 4.4+ üzerinde çalışır). Ayrıca, kendi isteğinize göre özelleştirebileceğiniz 12 adet ön ayar içerir. Uygulama, TuneIn, VK ve Spotify gibi akış hizmetlerinde desteklenir.

3. Viper4Android (sadece Root’lu cihazlar için):
Viper4Android, yaygın olarak V4A uygulaması olarak adlandırılan, eşsiz bir ekolayzer, şaşırtıcı 10 bant ekolayzır, gelişmiş efektler, gelişmiş ayarlar ve önayarlar sunuyor. Daha yüksek bir ekolayzır kontrolü sağlayan daha yüksek bir sürüm kullanmayı tercih ederseniz, V4A bunun için bir yoldur. Ancak, bu uygulamanın olumsuz tarafı, Play Store’da resmi olarak bulunmamasıdır; Bu, APK dosyasını bir 3. taraf sitesinden yüklemeniz gerekir. Ama bir kez yüklediğinizde, onu seveceğinizi garanti ediyoruz. Ne yazık ki, bu uygulama sadece rootlu cihaza sahip kullanıcılar içindir.

4. Equalizer and Bass Booster:
Equalizer & Bass Booster (Bas EQ), 4.5 yıldız mükemmel kullanıcı oyu ile yine harika bir ekolayzır uygulaması. Bu uygulama, Play Store’da reklamlarla birlikte de olsa ücretsizdir. Ancak, bu sinir bozucu reklamlardan kurtulmak için biraz ücret ayırmamanız durumunda, Pro sürümüne geçebilirsiniz. Equalizer & Bass Booster, 10 ekolayzır önayarı, ses kontrolü, bas güçlendirici etkisi, 5 bant ekolayzır ve sanallaştırıcı efekti gibi özellikler sunarken, akıcı ve sofistike bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

5. Dub Music Player:
Adından da anlaşılacağı gibi, Dub Müzik Çalar bir ekolayzer yerine “çevrimdışı” bir müzik çalar olarak biliniyor. Bu uygulamayı listemizde görmenizin nedeni, bir ekolayzır uygulamasıyla elde ettiğiniz tüm özellikleri sunmasıdır.
Dub Müzik Çalar 5-bant ekolayzer, 9 önayarları, önceden ayarlanmış özelleştirme yetenekleri, ses yükseltici, perde kontrolü, bas güçlendirici, hız kontrolü, sanallaştırıcı ve daha fazlası ile birlikte gelir. WAV, FLAC, MP3, MIDI, 3GP ve AAC gibi ses formatlarının çoğunu destekler.

6. Music Volume EQ:
Music Volume EQ Android dünyasında oldukça popüler bir ekolayzır uygulaması. Bu 5-band müzik ekolayzır, özelleştirmek için seçenekleri ile 9 hazır ayarlar, 3D sanallaştırıcı etkileri, bas güçlendirici, stereo led VU metre, ana ekran widget, ses kontrolü, ses yükseltici ve canlı duvar kağıtları gibi bir dizi özellik sunuyor.
Hifi kulaklık kullanıyorsanız, bu özellikle harika. Birkaç Android müzik, ses ve video oynatıcıda uygulama desteklendiğinden, favori şarkılarınızı go-to MP3 çalarlarınızı kullanarak kütüphanenizden çalabilirsiniz.

7. PowerAmp:
PowerAmp, bir zamanlayıcı, 5-bant frekans aralığı, crossfade, çarpıcı görsel temalar, ayrı bas ve tiz kontrolleri ve sayısız ön ayar özelliği sunan nispeten gelişmiş bir ekolayzerdir. MP3, MP4, M4a, FLAC, MPC, AIFF, WAV, APE, WV ve TTA gibi çeşitli ses formatlarıyla uyumludur. PowerAmp her ikisini de sunuyor, ücretsiz (deneme) yanı sıra bir pro sürümü (ayrı bir uygulama). Deneme sürümü, tüm özelliklerine 15 gün boyunca erişmenizi sağlar. Bundan sonra, deneyimini isterseniz ya hizmetlerini bırakabilir ya da pro sürümüne yükseltebilirsiniz.

8. Pi Music Player:
4.8 derece üstün bir kullanıcı oyu ile, Pi Music Player’ın kalite anlamına geldiğinden emin olabilirsiniz! Bu uygulama aslında inanılmaz bir müzik çalar olmasına rağmen, 5-bant ekolayzır, bas güçlendirici, 3D yankı efektleri, 10 önayar ve sanallaştırıcı gibi fonksiyonları ile dahili bir ekolayzer özelliği var. Bunun dışında sesli kitap ve podcast desteği, uyku zamanlayıcısı, zil sesi kesici ve widget desteği de vardır. Reklamları önemsemediğiniz sürece ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

9. Headphones Equalizer:
Son teknoloji bir çift kulaklığınız var mı? Eğer evet ise, o zaman bu uygulamayı bir deneyin. Headphones Equalizer ile artık markanız ve modelinizden bağımsız olarak halihazırda iyi optimize edilmiş kulaklıklarınızın ses kalitesini artırabilirsiniz. Bazı özellikleri kulaklık kalibrasyonu, kulaklık düzeltme, bas güçlendirici, 3-topuz frekans ayarlayıcı, otomatik-tür, dahili müzik çalar, ses kontrolü ve daha fazlasını içerir.

10. Bass Booster:
Desaxed Studios’un bir ürünü olan Bass Booster, 20 adet önayar, 5-6 bant ekolayzır (akıllı telefonunuza bağlı olarak), bas güçlendirici, widget’lar, tasker eklentisi, görselleştirici, sanallaştırıcı ve 4 tema içeren reklam destekli bir ekolayzır , reverb. Bununla birlikte, bu özelliklerin çoğunun sadece pro sürümü satın alındığında kilidi açılabileceğini unutmayın.

  • Bass Booster
  • Geliştirici: Desaxed Studios
  • Fiyat: Ücretsiz

11. Volume Booster:
Adından da anlaşılacağı gibi, Volume Booster en sevdiğiniz müzik, film veya sesli kitapları dinlerken telefon hoparlörlerinizde / kulaklığınızdaki sesi artırmak için harika bir uygulama olarak hizmet verir. Bu uygulama, bir müzik çalar veya bir ekolayzır yerine öncelikle bir ses yükseltici olarak çalıştığı için kendini biraz ayrı ayarlar. Ama temel işlevler ile ücretsiz ve basit bir uygulama arayan biriyseniz, bu iyi bir seçenektir. Dikkatli edilecek nokta – gerçekten yüksek ses seviyelerini ayarlamak hoparlörlerinizi tahrip edebilir veya kulaklarınıza zarar verebilir.

Sonuç:
Yukarıda belirtilen uygulamalar oldukça harika ve işi bitirir. Diğer başka dikkate değer ekolayzır uygulamalarıda vardır. Bunları da kontrol edebilirsiniz. Ekolayzır uygulamalarının çoğunluğu indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Ancak, reklamlarla boğuşuyorlar. Ciddi bir müzik dinleyicisiyseniz, genelde oldukça makul fiyatlı pro sürümü satın almanızı öneririz.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top