Flim Sinama

Ücretsiz flim uygulaması 13 Adet

Android için En İyi 13 Ücretsiz Film Uygulamalası 2018

Showbox:

ShowBox, Android için mevcut olan en popüler film uygulamalarından biridir ve popülaritesindeki beklenmedik bir büyümenin tadını çıkarır. Uygulama, eğlence arayanların yalnızca filmleri değil, HD kalitesinde TV şovlarını da yayınlamasını sağlar.
Bir Android cihazından (telefon / tablet) yanı sıra Kindle Fire, Blackberry, Chromecast, PC ve Macbook gibi diğer cihazları da destekler. Bu hizmet hakkında sevdiklerimiz, hem eski hem de yeni içerik barındıran çok kapsamlı bir kütüphaneye sahip olmasıdır. Oldukça işlevsel, sofistike bir arayüze sahiptir. Kullanımı ve gezinme son derece kolaydır. Ancak, ShowBox’un Play Store’da mevcut olmadığını unutmayın. Bu nedenle, APK dosyasını indirmeniz ve aşağıda verilen bağlantıdan yüklemeniz gerekir.

Sony Crackle:

Crackle, Sony Pictures Entertainment’ın ürünüdür. Bu, uygulamanın hem yasal hem de güvenilir olduğu anlamına gelir. Üstelik, reklam destekli olsa da tamamen ücretsiz. Filmleri, TV şovlarını ve web dizilerini izlemek için uygulamayı kullanabilirsiniz. Crackle, Columbia Pictures, TriStar Pictures gibi bazı seçkin yapımcılarla işbirliği yaptı.
Bugün itibariyle hizmete İngilizce, Portekizce ve İspanyolca dahil olmak üzere üç farklı dilde 21 farklı ülkeden erişilebilir. Videolar çoğunlukla SD’de değil HD’de mevcut. Seçim, telif hakkı / dağıtım kısıtlamaları nedeniyle en son başlıklardan yoksundur. Yine de, kesinlikle indirmeye değer!

Fiyat: Ücretsiz

Terrarium TV:

Terrarium TV, ücretsiz ve üstün video ve ses kalitesinde film ve TV şovları (hem akış, hem de indirme) dahil olmak üzere geniş bir içerik yelpazesi sunuyor. Çoğu zaman, tiyatrolarda yeni yayınlanmış başlıkları bile bulabilirsiniz.
Arayüz kullanımı oldukça kolaydır ve iyi seçilmiş kategoriler sayesinde göz atmak çok kolay. Terrarium TV, sadece Android cihazlarda değil, Fire TV stick, iOS, PC ve Kodi gibi diğer cihazlarla da uyumludur. Bununla birlikte, çalıştığınız bir şeyi denemeye devam edebilmeniz için devasa bir bağlantı listesi sağlar. Harcadığınız zaman ve çabaya değer!

CinemaBox HD:

CinemaBox’ı eski adı olan PlayBox HD olarak tanıyor olabilirsiniz. Bu uygulama Cartoon HD’ye çok benziyor ve filmleri veya videoları indirebiliyorsunuz. Ana sayfada size iki ana kategori altında içerik gösterecek. Aynı zamanda sol tarafta bulunan ana menü altında alt kategoriler de sunacak. Android telefonların yanı sıra iOS cihazlar, Chromecast, Apple TV, PC ve Mac’te de çalışır. Bazı özellikleri altyazı desteği içerir. Çocuk modu ve çevrimdışı modu vardır. Tek dezavantajı, sık olmayan güncelleştirmelerle sık sık çökme ya da hatalar görülmektir.

Flipps HD:

Flipps sadece film değil, TV dizileri, spor ve müzikleri mümkün olan en iyi kalitede izlemek için oldukça bilinen bir uygulamadır.
Arayüzü, çoğunlukla YouTube gibi çeşitli yayın hizmetlerinin en iyi öğelerinin bir birleşimi olduğu için oldukça tanıdık geliyor. Bu uygulamayı kullanarak keşfedilen içeriğin tüm tasarım üzerinde etkileyici bir şekilde süper kolay olduğunu göreceksiniz.
Flipps ile ilgili en iyi bölüm, ekstra kablo, yazılım veya ekipman gerektirmeden büyük ekranda (SmartTV) içerik izlemenize izin vermesidir. Sony TV, Apple TV, Samsung, LG, Xbox ve Chromecast’i destekliyor. Bloomberg, Showtime, Fusion, Magnolia Pictures gibi içerik ortakları sayesinde 100’den fazla kanal arasından seçim yapabilirsiniz.

Fiyat: Ücretsiz

MegaBox HD:

MegaBox HD, daha önce sözü edilen hizmetler olan ShowBox ve CinemaBox HD gibi bir çok ücretsiz film uygulamasıdır. Filmleri ve TV dizilerini çevrimiçi olarak izlemenin yanı sıra indirmenize de izin verir. İçeriğin, türler, derecelendirme gibi alt kategoriler altında sınıflandırılması nedeniyle tarama yapmak kolaydır. Yakında izlemeye devam edip göz atma işlemini ortadan kaldırmak istiyorsanız, “Sık Kullanılanlara” başlık da ekleyebilirsiniz. İçerik esas olarak iki video çözünürlüğünde (360p ve 720p) kullanılabilir, böylece internet bağlantınıza göre ayarlayabilirsiniz.

Newest Movies HD:

Adından da anlaşılacağı gibi, bu uygulama filmler, TV dizileri ve çizgi film gösterileri de dahil olmak üzere en son sürümlerle dolu devasa bir kütüphaneye sahiptir. İnterneti kullanarak onları izleyebilir veya daha rahat bir zamanda izlemek isterseniz bunları indirebilirsiniz. Başlıkların büyük bir kısmı HD olarak mevcuttur, ancak bunların bir kısmı yeniyse biraz zayıf çözünürlükte kullanılabilir. Android telefonunuzun yanı sıra iOS ve Windows cihazlarda da çalıştırabilirsiniz.
Görünüşü biraz fazla basit görünmesine rağmen, arayüzün kullanılabilirlik açısından ne kadar kolay ve pürüzsüz olduğunu göreceksiniz.

SnagFilms:

Yukarıda bahsedilen uygulamaların çoğu benzer bir model ve paralel kütüphaneler üzerinde çalışırken, SnagFilms farklı bir amaç ile biraz farklı bir yaklaşım benimsiyor. Servis belli bir kitleyi hedefliyor, bağımsız filmler ve belgeseller. Bu da, yetenekli, gelişmekte olan film yapımcılarını destekleyerek, çalışmalarını sergileyecek bir platform görevi görüyor. Bugün itibariyle, kütüphane Ödülü Kazananlar, Festival Sık Kullanılanlar, Müzik, Siyaset, Klasikler, Maneviyat, Spor gibi çeşitli alt alt türlere kadar, 5.000’e yakın yüksek kalitedeki başlıkları içeriyor.
Şu anda Android, iOS, Amazon Kindle Fire, Blackberry, PlayStation konsolları, Xbox Live, Akıllı TV’ler ve Vudu gibi platformlarda desteklenmektedir. SnagFilms’de izlemeye başlamak için kayıt olmanız gerektirdiğini unutmayın (ücretsiz).

Fiyat: Ücretsiz

Movie HD:

En iyi ücretsiz film uygulamalarından biri olan Movie HD, Android kullanıcıları için özel olarak hazırlanmıştır. Bu, daha büyük bir ekranda bir şeyler izlemek istediğinizde Chromecast’te de çalışır. Movie HD, en popüler film ve TV şovu başlıklarından bazılarını içeriyor ve yeni içerikler düzenli olarak ekleniyor. Oldukça iyi bir indirme hızında, 360p, 720p veya 1080p video kalitesinde istediğiniz başlığı izleyebilirsiniz. Daha sonra izlemek istiyorsanız içeriği de indirebilirsiniz. Şu anda, App, bir hesap açmak zorunda kalmadan tüketebileceğiniz 50.000’den fazla kitaplık içeren büyük bir kütüphaneye sahiptir.

Viewster:

İsviçre’de kurulan Viewster, HD’de izleyebilecekleri anime ve belgesel başlıkları ile tanınan, en tanınmış yayın hizmetlerinden biri haline geldi. Bundan başka, ayrıca 12.000’den fazla film başlığını (çoğunlukla filmleri) ve Kore ve İngiliz dramalarını da içeren çok sayıda TV şovunu izlemek için kullanabilirsiniz. Viewster’daki en önemli gösterilerden bazıları Peep Show, Shameless ve Inbetweeners. Android telefonunuzun dışında bu hizmeti iOS cihazlarda, Akıllı TV’leri ve Xbox Live’ı (Xbox 360’da) seçebilirsiniz.
Arabirim kesintili olsa da, arayüz inanılmaz derecede kolaydır. Yine de, anime ve diğer söz konusu kategorileri istiyorsanız, bunu bir deneyin.

Fiyat: Ücretsiz

Tubi TV:

Viewster’e benzer, Tubi TV, ücretsiz bir Lionsgate, Metro-Goldwyn-Mayer ve Paramount Pictures gibi içerik sunan uygulamadır. Şu an itibariyle, Netflix’e yakın bir saniyede 50.000’den fazla başlık içeren devasa bir kütüphaneye dayanıyor! İçerik haftalık olarak oldukça fazla eklenir, böylece hiçbir zaman eğlence yetersiz kalmaz.
Android, iOS, Roku, Apple TV, Chromecast, Amazon Fire TV, PS4, Xbox 360 ve Xbox One gibi çeşitli cihazlarda Tubi TV’ye erişebilirsiniz. Şu anda, ücretsiz bir mobil uygulaması için en iyi derecelendirmelerden birine sahiptir, bu yüzden kesinlikle kontrol edin.

Fiyat: Ücretsiz

Big Star Movies:

Big Star Movies nispeten yeni ve daha az popüler bir film akışı uygulaması. Büyük Hollywood hitlerinin aksine, film gösterilerine, yabancı filmlere, film festivali kazananlarına, belgesellere ve kısa filmlere hitap eden film meraklılarına hitap ettiklerini söylüyorlar. Yani eski, ilgilendiğiniz şey ise, bu uygulama kesinlikle sizin için.

Ücretsiz sürüm, izlenme üzerinden kısa reklamlar ile gelir. Ancak, bu rahatsız edici durumdaysa, Premium planına her zaman yalnızca 4,99 ABD doları karşılığında geçebilir, bu da diğer çevrimiçi isteğe bağlı video hizmetleriyle karşılaştırıldığında oldukça daha ucuzdur.

Fiyat: Ücretsiz

Popcornflix:

Popcornflix, yine TV şovlarını, filmleri ve bolca web dizisini izlemenizi sağlayan ücretsiz bir isteğe bağlı video uygulamasıdır. Bu, uygulamanın içeriği çoğunlukla eskidir. Eğer klasikleri seviyorsanız veya popüler başlıkları yeniden izlemek / takip etmek istiyorsanız, bu uygulama en iyilerdendir. Şahsen, kullanım deneyimi ve arayüz açısından oldukça pürüzsüz ve kolaydır. İçerik, Aksiyon, Komedi, Drama, Gerilim, Personel Seçkisi, Önerilen Filmler, Yabancı Filmler ve Gizem gibi türler altında dikkatle kategorilere ayrılmıştır. Filmleri / TV şovlarını DVD kalitesinde çok fazla arabelleğe alma olmadan izleyebilirsiniz.
Karşılaştığımız tek sorun, işlevsel bir dahili video oynatıcının olmamasıydı. Popcornflix Android’de ve Roku, Amazon Kindle, Akıllı TV’ler, iOS cihazları ve Xbox gibi diğer cihazlarda destekleniyor.

Fiyat: Ücretsiz

Terrarium Tv:

Çoğumuz filmleri ve dizileri seviyoruz. Favori içeriklerimizi takip etmek için en yeni ve en iyi teknolojiyi takip etmek her zaman mümkün değildir. Bir süre için Kodi cevap gibi görünüyordu. Sonra Showbox vardı. Showbox, her zaman Kodi ile ilişkilendirilmiş kullanılabilirliği ve kullanıcı dostu sorunları çözdü. Ortalama kullanıcılar, kafalarını Kodi’nin işlevselliği etrafına sarmanın çok zor olduğunu gördüler. Sadece herkes için değildi. Piyasada bugün hem Kodi hem de Showbox’tan daha iyi bir uygulama var, Terrarium Tv App.

Fiyat: Ücretsiz

Sonuç:

Yukarıdaki uygulamalar ile, ücretsiz izlemek ve indirmek için bir dizi uygulama bulabilirsiniz. Ancak, bunların çoğunun sürekli olarak gelişmekte olduğunu veya yeni olduklarını hatırlamak isteriz, bu yüzden tamamen kusursuz değildirler. Hatalarla veya çökmelerle karşılaşabilir ve hatta reklamlardan rahatsız olabilirsiniz.

Dahası, bazılarında yasal sıkıntılar var, bu yüzden telif hakkı kısıtlamaları ve bütçe kısıtlamaları nedeniyle, size en son sürümleri sunamazlar.

Android kullanıcıları için en iyi ücretsiz film uygulamaları listemizi beğeneceğinizi umuyoruz.
Bu listeye favorilerinizden daha fazlasını eklemek istiyorsanız lütfen aşağıya yorum yapın!

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top