Program İndir & İnceleme

Ücretsiz Photoshop Eklentileri Yeni ÜCRETSİZ DETAYLI

Google Nik Collection

Nik Collection, pek çok fotoğrafçının ilgisini çeken bir plugin setiydi fakat artık hayıflanmaya gerek yok. Geride bıraktığımız Mart ayında Nik Collection’ı Google satın aldı ve tüm koleksiyonu da ücretsiz olarak dağıtıma sundu. Artık Silver EFEX Pro ve Viveza gibi harika Nik Collection pluginlerini 95 Dolar ödeyip almak yerine, tamamen ücretsiz olarak indirip Photoshop’ta kullanabilirsiniz.

Getty Images

Herkesin az ya da çok stok görüntülere ihtiyacı vardır. Öyleyse niye işleri daha zor hale getiresiniz ki? Getty Images’in kendi pluginiyle Photoshop’ta harika işler çıkarabilirsiniz. Üstelik sadece Photoshop için değil, Illustrator ve InDesign gibi diğer Adobe grafik programlarıyla da kullanabilirsiniz. Getty hesabı açarsanız, tamamına ücretsiz erişebilirsiniz.

Ink

Chrometaphore tarafından ücretsiz olarak dağıtılan ve özellikle web tasarımcılarına hitap eden Ink, özel yazı formatları, layerlar, tipografiler ve efektler sunuyor. Tasarımla uğraşıyorsanız Ink’i denemenizi tavsiye ederiz.

Velositey

D&K Agency yapımı ücretsiz plugin Velositey, web tasarımcılarıyla geliştiricilere hitap ediyor. Hem basit, hem etkili bir plugin olan Velositey, website temaları yaratırken işinizi kolaylaştırıyor. 60’ın üzerinde template’i ücretsiz sunarken, birkaç dakika içinde ortaya harika web siteleri çıkarabilirsiniz.

virtualPhotographer

Tasarımcılarla fotoğrafçıların ilgisini çekecek olan virtualPhotographer plugini yeni görüntüleri hızlı ve efektif biçimde yaratmanıza olanak tanıyor.

Flaticon.com

Yine web tasarımcılarının işine yarayacak olan Flaticon.com’un hem ücretsiz, hem ücretli sürümleri var. Ücretsiz ikon indirmek isteyenler için Freepik Flaticon.com’u sunuyor. Geniş bir veritabanına sahip ve binlerce .svg, .psd ya da .png formatında vektörel ikon mevcut.

CSS3PS

CSS3PS plugini, Photoshop katmanlarınızı CSS3 katmanlarına çevirmeye yardımcı oluyor ve web tasarımcıları için ideal.

Perfect Effects 3

 

onOne Software yapımı Perfect Effects 3, fotoğrafçılara ve grafik tasarımcılara hitap ediyor. Ücretsiz, hızlı bir görsel efekt programı olan pluginle birlikte pek çok iş gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda içinde efekt kütüphanesi de var ve farklı sonuçlar alabilirsiniz.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top