Program İndir & İnceleme

Video Düzenleme Programları Ücretsiz İNDİR İnceleme

En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Programları

1. OpenShot (Windows, Mac ve Linux)

Programın şaşırtıcı özelliklerini gördüğünüzde OpenShot ile video düzenlemenin sıradışı bir deneyim olduğunu fark edeceksiniz. Sadece Windows ve Mac’te değil, Linux’ta da ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz program basit bir sürükle bırak mekaniğiyle çalışırken, 3D animasyonlu başlık ve efektler de kullanabiliyorsunuz.

OpenShot aynı zamanda klipleri boyutlandırmak, ölçeğini değiştirmek ve yönünü ayarlamak için de son derece kullanışlı bir program.

2. VideoPad (Windows / Mac ve Android)

Hem Windows, hem de Mac platformlarında çalışan ve NCH Software tarafından geliştirilen VideoPad basit sürükle bırak mekaniklerine, özel efektlere, geçişlere ve 3D video düzenleme araçlarına sahip. Aynı zamanda videoları sabitleyebilir ve içindeki ses efektlerinden faydalanabilirsiniz.

VideoPad ile aynı zamanda video hızlarını değiştirebilir, DVD yazdırabilir ve videolarınızı doğrudan YouTube gibi sitelere yükleyebilirsiniz.

3. Freemake Video Converter (Windows)

Genel olarak video dönüştürücü olarak çalışan Freemake Video Converter, aynı zamanda temel ve kullanımı kolay düzenleme özelliklerine de sahip.

Bu ücretsiz video dönüştürme-düzenleme programını kullanara videolara altyazı ekleyebilir, seçilen kısımları kesebilir ve ses ekleyebilirsiniz.

4. VSDC Free Video Editor (Windows)

Windows’ta kullanabileceğiniz VSDC yeni başlayanlar için biraz karmaşık gelebilir fakat zamanla çok sayıdaki özelliğini ve menüsünü beğeneceksiniz.

5. iMovie (Mac)

macOS’ta tamamen ücretsiz şekilde kullanıma sunulan iMovie bolca video düzenleme seçeneği sunarken, aynı zamanda fotoğraflar ve müziklerle slaytlar yapmanız, videolarınıza sesli anlatım eklemeniz de mümkün.

En iyi özelliklerden birisi de 4K çözünürlükte çıktı verebilmesi ve yarım kalan projenizi iPhone ya da iPad üzerinde de tamamlayabilmeniz.

6. Movie Maker (Windows)

Movie Maker Windows’un bazı sürümlerinde ön yüklü olarak gelen video düzenleme aracıydı ve yüksek kaliteli filmler yapmak mümkündü.

Listeye ekleme sebebimiz ise pek çok Windows bilgisayarda yüklü hâlde bulunması ve bir şeyler indirmeden doğrudan kullanabilmeniz. Her ne kadar 2017’de kullanımdan kalkmış olsa da eski Windows sürümü kullananlar bu video düzenleme programını da deneyebilir.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top