Mobil

Whatsapp Web Hesabından Nasıl Çıkılır?

Whatsapp Web Hesabından Nasıl Çıkılır?

Çağımızın en sık kullanılan ve getirdiği yenilikler ile adından çokça söz ettiren uygulamalarından olan Whatsapp, mobil ya da web sürümleri ile de oldukça dikkat çekmektedir. İnternet vasıtası ile mesajlaşma yöntemlerinde ayrıcalıklı bir yere sahip olan Whatsapp, web sürümü ile kullanıcılarına kolaylıklar sağlamayı hedeflemektedir. Whatsapp uygulamasında en sık sorulan sorulardan biri olan whatsapp web hesabından nasıl çıkılır? Sorusunun cevabını bu yazıda bulabilirsiniz.

Whatsapp Web Açık Oturumu Kapatma

Web sürümü sayesinde kullanıcılarına farklı platformlarda hizmet vererek kolaylık sağlamayı hedefleyen Whatsapp, web üzerinden de ulaşılabilirliğini sağlamıştır. Fakat bu durumda kullanıcıların aklına ilk olarak açık olan oturumun iş bitimi sonucunda nasıl kapatılacağı gelmektedir. Whatsapp web açık oturumu kapatmak için yapmanız gerekenler sırasıyla mobil telefonunuzdan Whatsapp uygulamasını açmak, ayarlar kısmından web sekmesine tıklayıp giriş yapılan bilgisayarların listesini sıralamak ve oturumunuzu sonlandırmak istediğiniz bilgisayar hesabına tıklayarak bağlantıyı kesmektir. Bu oldukça kolay olan yöntem aynı zamanda güvenli bir çıkış yöntemidir.

Whatsapp Web’ten Neden Oturum Kapatılarak Çıkılmalı?

Eğer Whatsapp uygulamasının web sürümünü kullanmaya başladıysanız bu hizmetten dilediğiniz bilgisayar vasıtası ile faydalanabilir ve her an Whatsapp yazışmalarınıza ya da içeriklerinize ulaşabilirsiniz. Bu konforun daimi olabilmesi ve herhangi bir üzücü durum ile karşılaşmamanız için de hesabınızın açık olduğu bilgisayar üzerinden hesap oturumunuzu işiniz bitince kapatmanızda oldukça fayda vardır. Çünkü web sürümü kullanarak açtığınız Whatsapp hesabınızda yer alan her konuşma ya da içerik anında oturum açtığınız bilgisayar ile bağlantılı hale gelecektir. Bu durum da siz oturumunuzu tamamen kapatmadığınız takdirde başka kişiler tarafından Whatsapp üzerinde yer alan bilgilerinize ya da sohbet deponuza ulaşılmasını sağlayacaktır. Kendinizin ve çevrenizin mahremiyeti bakımından web sürümden giriş yaptığınız Whatsapp uygulaması hesabınızı sonlandırmanızda fayda vardır.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top