Program İndir & İnceleme

Word’de Etkinlik Davetiyeleri Oluşturmak İçin 13 Şablon

Genel Parti Davetiye Şablonları

Bir saat sonra toplanmayı planlıyorsanız, bir bahar şenliği ya da sadece belirli bir nedenden dolayı eğlenceli bir parti, işte davetiye şablonlarınız. Ayrıca, partinizi planlamanıza yardımcı olacak birkaç mobil uygulamadan yararlanın.

1. Mesai Sonrası Partisi (Business After-Hours Party)

İş Yeri Partisi
İş arkadaşlarınız için ofis dışında bir araya gelmeyi planlarken, kısa ve tatlı bir davetiye yapın. Bu mesai sonrası parti şablonu tam olarak böyle. Bu temalı davete tarih, saat ve isteğe bağlı konum bilgilerini eklemeniz yeterlidir.

2. Bahar veya Mevsimlik Parti (Spring or Seasonal Party)

bahar ve mevsimlik parti şablonu
Arkadaşlarınızı barbekü veya açıkhava kutlamalarına davet etmenin basit bir yolu için bu şablonun bir bahar çiçeği teması vardır. Tablo, zaman ve yer tutucuların en üstte ustaca belirtildiği yerlerde ve eğlenceli bir parti için ihtiyacınız olan daha fazla ayrıntı eklemek için bol miktarda yer vardır.

3. Genel veya Zarif Parti (General or Elegant Party)

Genel veya Zarif Parti
Belki de etkinliğiniz akşamdaysa veya sadece daha şık bir tema istiyorsanız. Bu mor, mavi ve yapraklı görünümü ile hile yapar. Sadece tarih ve saati, yeri ekleyin, RSVP detayları ve konukların bir şey getirmesi gerekiyorsa. Unutmayın, bu metni tamamen kutlamanız için düzenleyebilirsiniz.

Doğum Günü Partisi Davetiye Şablonları

Yetişkin doğum günü partileri genellikle çocuk partileri gibi renkli karakter temalarını içermez. Yani, gençler için, bu cool doğum günü partisi davetiyesi şablonları göz atın.

4. Balonlu Doğum Günü Partisi (Birthday Party with Balloons)

Balonlu Doğum Günü Partisi
Erkekler veya kadınlar için bu doğum günü partisi davetiyesi herkese uyar. Renkli balonlar, flamalar ve basit bir kenarlık sunuyor.
Parti noktasının ayrıntılarını içeren doğum günü adına gelin ve göndermek için hazırsınız.

5. Cupcake’li Doğum Günü Partisi (Birthday Party with a Cupcake)

Cupcake'li Doğum Günü Partisi
Belki balonların üzerinde bir kek tercih edersin. Eğer öyleyse, işte havalı bir doğum günü partisi davetiyesi şablonu. Tek bir yanan mumla süslenmiş bir çöreğin fotoğrafıyla tüm detaylar için çok yer var. Bir genç veya yetişkin için olsun, bu seçenek her yaş için uygundur.

6. Yazdırılabilir Doğum Günü Partisi (Printable Birthday Party)

Yazdırılabilir Doğum Günü Partisi
Doğum günü partisi davetlerini yazdırmayı tercih ederseniz, bu şablon iyi bir seçimdir. Renkli balonları, flamalar, konfeti ve arka planı, detayları saklayan davetin içeriğine (veya arkasına) uyuyor. İki ayrı sayfada geliyor, böylece nasıl yazdırılacağına ve ihtiyaçlarınıza göre ayarlamaya karar verebilirsiniz.

Düğün Davetiyesi Şablonları

Para tasarrufu yapmak ve küçük bir düğünü planlamak için teknolojinin yardımını almak istiyorsanız, bu davetiye şablonları yardımcı olabilir. Yazdırılabilirler, böylece onları fiziksel olarak misafirlerine postalayabilirsiniz. Ve, bu yaratıcı davetiye fikirlerine de göz atın.

7. Yazdırılabilir Geleneksel Düğün Davetiyesi (Printable Traditional Wedding)

Yazdırılabilir Geleneksel Düğün Davetiyesi
Düzenli ve geleneksel bir düğün davetiyesi için, bu ilk seçenek, minimal görüntülerle zevkli ve çekici fontlara sahiptir. Şablon, sayfa başına iki adet davetiye sunar ve bu da baskı işlemini kolaylaştırır. Güzel bir geleneksel davetiye için tarih ve saat bilgisi sayı yerine kelimelerle yazılmıştır.

8. Yazdırılabilir Basit Düğün Davetiyesi (Printable Simple Wedding)

Yazdırılabilir Basit Düğün Davetiyesi
Bir sonraki düğün davetiyesi şablonu, gelin ve damadın isimleri etrafında yaprakların tek bir halkası ile basit bir siyah-beyaz tema sunuyor. Sadece tarih, saat ve yer ile bu basit davetiye, ayrıca kolay yazdırma için sayfa başına iki ile birlikte gelir.

9. Yazdırılabilir Çiçek Düğün Davetiyesi (Printable Floral Wedding)

Yazdırılabilir Çiçek Düğün Davetiyesi

Düğün davetiyenizde biraz daha fazla renk isterseniz, bu göz alıcı şablona bir göz atın. Tarih ve saat ayrıntıları geleneksel bir biçimde ve tümü çiçeklerle çevrili merkezde yer alıyor. Bir sayfada iki tane bulunan başka bir şablon, bu size modern bir geleneksel his veriyor.

Mezuniyet Partisi Davetiyesi Şablonları

Lise veya kolejden mezun olan çocuklar için, bu mezuniyet partisi şablonları harika. İster basit olsun ister mezun olmanın çekici bir fotoğrafı olsun, burada iki süper seçenek var.

10. Basit Mezuniyet Davetiyesi (Simple Graduation)

basit mezuniyet davetiyesi
Genel mezuniyet partisi daveti için bu şablon anaokulundan üniversiteye kadar değişen mezunlar için kullanılabilir. Temel renkleri, temalı görüntüleri ve ayarlamak için çok az metin var. Töreninizin veya partinizin tarihini, saatini ve konumunu ekleyin ve gitmeye hazırsınız.

11. Fotoğraflı Mezuniyet Davetiyesi (Photo Graduation)

Fotoğraflı Mezuniyet Davetiyesi
Belki mezuniyet partiniz için gerçekten eşsiz bir davetiye istersiniz. Bu, lise ve üstü mezun olanlar için daha uygundur. Mezuniyetin en sevdiğiniz fotoğrafını yerleştirin, ayrıntıları gözden geçirin ve törene ya da partiye birebir davet gönderin.

Bebek Gösterimi Davetiye Şablonları (Baby Shower)

Arkadaşınızın veya aile üyenizin yeni sevinç demetlerine hazırlanmasına yardımcı olun. Bu sevimli şablonlarla bebek gösterme davetiyelerini oluşturma ve gönderme görevini üstlen. Ayrıca, bebek kayıt defterini ayarlamayı da unutmayın.

12. Mavi Çiçekli Bebek Gösterme Davetiyesi (Blue Floral Baby Shower)

Mavi Çiçekli Bebek Gösterme Davetiyesi
Bu sevimli bebek duş davetiye şablonu parti ve onların iletişim bilgilerini barındıranlar için noktalar ile birlikte geliyor. Ayrıca tatlı bir girişi var. Eğer tercih ederseniz kaldırabilirsiniz. Ardından, annesinin adını, saatini ve tarihini ve konumunu ekleyin.

13. Yeşil ve Sarı Bebek Duş Davetiyesi (Green and Yellow Baby Shower)

Yeşil ve Sarı Bebek Duş Davetiyesi
Renkler ile nötr kalmayı tercih ederseniz, bu yeşil ve sarı basılabilir davetiye, bebek ayak izleri ve emziği ile keyifli. Bebek gösterme detayları için bölümleri tamamladıktan sonra, davetiyeyi yazdırın ve çeyrekler halinde katlayın. Bir tebrik kartı stili ile bir davetiye istiyorsanız, bu harika bir şablon.

Kutlamalar başlasın!
Bu davetiye şablonları, sahip olabileceği her tür kutlamayı kapsamayabilirken, en yaygın olanları dikkate alırlar. İnşallah,
yaklaşan partinize ya da etkinliğinize uygun bir tane vardır.

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top