Program İndir & İnceleme

Word’e Alternatif Programlar Office Alternatif

 

LibreOffice - Writer

Writer, modern, eksiksiz bir word programı, ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir.

Hızlı bir word programı için yeterince basit, ancak içeriği, şemaları, dizinleri vb. içeren eksiksiz kitaplar oluşturmak için yeterince güçlü.

LibreOffice – Writer

Google Drive - Docs

Google Dokümanlar, metin belgeleri oluşturmanıza ve bunları biçimlendirmenize ve diğer insanlarla gerçek zamanlı olarak işbirliği yapmanıza olanak tanıyan bir çevrimiçi kelime işlemci, Google Drive’ın bir parçasıdır. Google Dokümanlar ile neler yapabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

• Bir Word belgesi yükleyin ve bir Google belgesine dönüştürün.
• Kenar boşluklarını, boşluklarını, yazı tiplerini, yazı tiplerini,
ve renkler – tüm bu eğlenceli şeyler.
• Diğer davet ettiğiniz kullanıcıların sizinle bir dokümanda işbirliği yapmalarını, onlara düzenleme, yorum yapma veya erişimi görüntüleme olanağı verir.
• Çevrimiçi olarak belge içinden çevrimiçi olarak gerçek zamanlı işbirliği yapın ve diğer ortak çalışanlarla sohbet edin.
• Belgenizin revizyon geçmişini görüntüleyin ve önceki herhangi bir sürüme geri sarın.
• Masaüstünüze bir Word, OpenOffice, RTF, PDF, HTML veya zip dosyası olarak bir Google belgesi indirin.
-Bir belgeyi farklı bir dile tercüme et
-Eski belgelerinizi başkalarına ek olarak gönderin

Google Drive – Docs

Write!

Write! verimliliğinizi artıran dikkat dağıtıcı olmayan bir metin editörüdür. Markdown sözdizimini, yazım denetleyicisini, bulut entegrasyonunu ve çok daha fazlasını destekler!

Özellikler:

 • Yerel Bulut
 • Sekmelerle Temiz UI
 • Oturum Yazma
 • Doküman Bağlantı Paylaşımı
 • Karanlık tema
 • Sınırsız Ctrl + Z
 • Hazır Metin Stilleri
 • Çapraz Doküman Araması
 • Not Alma İçin Kompakt UI
 • Ayarlanabilir Otomatik-
 • Verimlilik Sayaçları
 • Akıllı Yazım Denetçisi
 • İşaretleme Desteği
 • Klavye Dostu Kullanıcı Arabirimi
 • Magic Fontları
 • Rendering
 • Sağdan Sola Yazma
 • PDF, TXT, md’ye dışa aktar
 • … ve haftalık güncellemelerle daha pek çok şey!

Öğrenciler için ücretsiz bir sürüm mevcuttur.

Write!

WPS WriterWPS Office’in bir parçası olan WPS Writer, Microsoft Office Word ile son derece uyumlu güvenilir ve hızlı kelime işleme yazılımıdır ve DOC ve DOCX formatlarını okuyabilir ve düzenleyebilir. Bu ofis belgelerinizi Microsoft Word ile WPS Writer arasında özgürce aktarmanıza olanak tanır.
2013 sürümü, Kingsoft Writer Free 2013 adı ile ücretsiz olarak mevcuttur.

WPS Writer

ONLYOFFICE

ONLYOFFICE Desktop Editors, AGPL lisansı v3 kapsamında dağıtılan metin, elektronik tablo ve sunum editörlerini birleştiren açık kaynaklı bir ofis paketidir. Ev, kamu, eğitim ve ticaret amaçlarıyla bunları kısıtlama olmaksızın indirebilir ve kullanabilirsiniz.
Özellikler:
· Bir paket – üç düzenleyici – çoklu özellikler – Oluşturma, metin belgelerini, e-tablolarını ve sunumlarını herhangi bir boyutta ve karmaşıklıkla görüntüleyebilir ve düzenleyebilir. Tek bir pencerede birden çok dosya ile işlem yapın ve aynı pencerede
sekmeye dayalı kullanıcı arabirimi.
· MS Office ve OpenDocument formatlarıyla uyumluluk – DOC, DOCX, ODT, RTF, TXT, PDF, HTML, EPUB, XPS, DjVu, XLS, XLSX, ODS, CSV, PPT, PPTX, ODP.
· Geniş işbirliği kapasitelerine hızlı erişim – Sunucuya bağlanın ve ekipinizle belgeler üzerinde işbirliği yapın: gerçek zamanlı olarak eş zamanlı düzenleme, sohbet kullanarak inceleme, yorum yapma ve etkileşim kurma.
· Üçüncü parti eklentiler – Şablonlar oluşturun, YouTube’dan video ekleyin ve daha fazlasını yapın. ONLYOFFICE işlevselliğini tümleşik add- veya bir tane oluşturun.
· Tüm popüler platformlar için destek – Windows 10, 8.1, 8, 7, XP, 2003, Vista (32 bit ve 64 bit), Debian, Ubuntu ve türevleri, RPM tabanlı Linux dağıtımı, Mac OS 10.10 veya üstü.
· Güncellemeler ve teknik destek – Ücretsiz düzenli güncellemeler.
Forum aracılığıyla tüm teknik ve işlevsel konular için hızlı ve profesyonel yardım.

ONLYOFFICE Desktop Editors

Apache OpenOffice Writer

Apache OpenOffice paketinin bir parçası olan Writer, açık kaynak kodlu bir kelime işlemcidir. Varsayılan dosya biçimi olan veri değiş tokuşu için ISO standartlarında Açık Belge Biçimi (ODF) yanı sıra Microsoft Office 97-2003 biçimleri, Microsoft Office 2007 biçimi (sürüm 3’te belgeleri “açma” özelliği) destekler.

Apache OpenOffice Writer

Scrivener

Scrivener, romanlar ve araştırma kağıtları gibi uzun metinlerin yazarları için özel olarak hazırlanmış bir kelime işlemci ve proje yönetimi aracıdır. Sana nasıl yazılacağını anlatmaya çalışmaz – yalnızca masanızda dağılmış tüm araçların tek bir uygulamada bulunmasını sağlar.

Scrivener, birden fazla belge düzenlemek, storyboarding, anahatlar, anahtar kelimeler için, kesintisiz kompozisyon için tam ekran düzenleme ve nihai formatlama için dosyaları kelime işlemeye aktarma özelliği için sanal bir dizin kartı corkboard.

Scrivener

AbiWord

AbiWord ücretsiz bir yazılım kelime işlemcisidir. “AbiWord” (“Abby Word” olarak telaffuz edilir) ismi “açık” anlamına gelen “abierto” sözcüğünün kökünden türemiştir. Linux, Mac OS X (PowerPC), Microsoft Windows, ReactOS, BeOS (desteklenmeyen), AmigaOS 4.0 (Cygnix X11 motoru aracılığıyla) ve diğer işletim sistemlerinde çalışır.
Çok dilli Taşınabilir sürümü mevcuttur. (15MB yüklü)

AbiWord

Airborn OS

Gizliliğinizden ödün vermeden belgeleri bulutta depolayın ve düzenleyin.

Airborn OS

iWork - Pages

Sayfalar aerodinamik bir kelime işlemci ve Mac için kullanımı kolay bir sayfa düzen aracıdır.

iWork – Pages

TextMaker

TextMaker, Microsoft Word uyumlu bir kelime işlemci, SoftMaker FreeOffice’in bir parçasıdır.
FreeOffice paketinde ücretsiz olarak mevcuttur.
Yalın çalıştırıyor (12MB RAM’i sistemimde kullanıyor) ve şaşırtıcı derecede zengin özellik taşıyor.
Hızlı bir şekilde hızlı kelime işlemci, günlük işler için çok uygundur.
Yazışmaları broşür ve broşür tasarımında olduğu gibi, kısa harflerden bilim alanına kadar her şeyi ustalaştırır.
– DOC ve DOCX dosyalarınızı okur ve yazar. Microsoft Word 6.0’dan Word 2010’a kadar.
– Kullanımı kolay, harika görünümlü belgeler oluşturmanızı sağlar. Masaüstü yayıncılık özellikleri, ana sayfa, çerçeve, kontur kaydırma, karakter aralığı ve 3D metin efektleri.
– Geniş kapsamlı yüksek kaliteli yazım ve tireleme araçları
– Doğrudan uygulamadan esnek PDF aktarımı
– Ayrıca doğrudan USB flash sürücüsünden çalıştırılabilir.

Özellikler
TextMaker ile bir mesaj yazarken, alıcının adresini elle yazmanız gerekmez.
TextMaker bunu yerleşik adres defterinden basitçe ekler.

TextMaker yazarken yazım hatalarını kontrol eder ve yazım hatalarını kırmızı çizgi ile işaretler. Bu İngilizce’yle sınırlı değildir: TextMaker, Rusça ve Arapça olmak üzere çok çeşitli dillerde yazım denetimini desteklemektedir.
Mektubunuz için bir zarf gerekiyor mu? TextMaker, adres ve gönderen alanlarını ölçmenize ve konumlandırmanıza gerek bırakmayan bir zarf sihirbazıyla birlikte gelir.

Mektubunu e-postayla göndermeyi tercih eder misin? Sorun değil. TextMaker bir PDF dosyası oluşturur ve e-postayla göndermeyi teklif eder.

TextMaker

Zoho WriterWeb tarayıcınızda belgeler oluşturup düzenlemenize ve bunları buluta kaydetmenize olanak tanıyan çevrimiçi bir kelime işlemci, böylece bunları herkesle paylaşabilirsiniz. Zoho, birden fazla kullanıcının aynı anda bir belgede çalışmasına izin verebilir. Microsoft Word (DOC), OpenOffice metinleri (ODT & SXW), HTML, RTF, JPG, GIF PNG dosyalarını içe aktarın.

Zoho Writer

Calligra Words

Calligra Words sezgisel bir kelime işlemci ve masaüstü yayıncı uygulamasıdır. Bununla birlikte, zevkli ve kolaylıkla bilgilendirici ve çekici belgeler oluşturabilirsiniz.

Calligra Words

Google Docs Offline

Google Dokümanlar uzantısı, İnternet’e bağlı olmadığınızda dokümanlarınızı, e-tablolarınızı ve sunularınızı düzenlemenizi sağlar.

Google Docs Offline

Click to comment

CEVAP BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler www.ogzblg.com sitesine aittir. Toplist 25

To Top